banner875
banner815
banner878

Raketler Yönlüer anısına sallanıyor

banner476

banner825
Raketler Yönlüer anısına sallanıyor

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu (KKTF) ve Gönyeli Tenis Kulübü (GTK) tarafından Yusuf Yönlüer anısına düzenlenen turnuvalar devam ediyor.
21 Eylül’de tamamlanması planlanan Kuzey Rüzgarı Cup 8-10-14 Yaş, 13+Büyükler ve Yeni Başlayanlar kategorileri ile The Coffee Hane Cup 9-12-16 Yaş ve Senyörler kategorilerinde GTK kortlarında gerçekleşiyor. Kategorilerde oynanan günün maçları ve alınan sonuçlar şu şekilde;   
 
10 YAŞ ERKEKLER ROUND RUBIN
Deniz Varoğlu – Sarp Solyalı 4-1
Tanıl İşgüzar – Poyraz Vural 1-4
Tuğra İrfanoğlu – Asil Berkut 4-5
Yalın Yurtsever – Toprak İşgüzar 4-0
Said Zeki Avcı – Uzay Şakir 4-1
Erdal Arabacıoğlu – Erim Selçuk Mazhar 4-2
Çağ Refikoğlu – Osman Aren Başaran 1-4
Timur Salih Belican – Kuzey Pilli 4-0
Baran Başaran – Asil Bataryacı 4-0
Tanıl İşgüzar – Deniz Varoğlu 0-4
Poyraz Vural – Sarp Solyalı 4-0
Toprak İşgüzar – Tuğra İrfanoğlu 0-4
Asil Berkut – Yalın Yurtsever 2-4
Said Zeki Avcı – Erim Selçuk Mazhar 4-2
Erdal Arabacıoğlu – Uzay Şakir 4-0
Çağ Refikoğlu – Kuzey Pilli 4-0
Osman Aren Başaran – Timur Salih Belican 4-5
Emre Aleks Kural – Asil Bataryacı 5-3
Deniz Varoğlu – Poyraz Vural 4-2
Sarp Solyalı – Tanıl İşgüzar 4-2
Tuğra İrfanoğlu – Yalın Yurtsever 3-5
Toprak İşgüzar – Asil Berkut 0-4
Said Zeki Avcı – Erdal Arabacıoğlu 4-1
Erim Selçuk Mazhar – Uzay Şakir 4-1
Çağ Refikoğlu – Timur Salih Belican 5-4
Osman Aren Başaran – Kuzey Pilli 4-0
Baran Başaran – Emre Aleks Kural 4-0
10 YAŞ ERKEKLER ÇEYREK FİNAL
Timursalih Belican – Erdal Arabacıoğlu 3-5
Poyraz Vural – Asil Berkut 4-1
10 YAŞKIZLARROUND RUBIN
Sahra Sevgi Sofu – Deniz Abdullahoğlu 0-4
Beren Başaran – İlay Genç 4-0
Anna Vishniakova – Beren Pilli 4-2
İrem Özen – Sahra Sevgi Sofu 4-0
İlay Genç – Hatice Kırçay 4-2
Beren Pilli – Larin Vural 2-4
Deniz Abdullahoğlu – İrem Özen 2-4
Hatice Kırçay – Beren Başaran 0-4
Larin Vural Anna Vishniakova 4-1
10 YAŞ KIZLAR ÇEYREK FİNAL
Deniz Abdullahoğlu – Anna Vıshnııakova 4-2
İrem Özen – İlay Genç 4-1
14 YAŞKIZLARÇEYREK FİNAL
Ivana Sılıch – Hayat Çakmak 0-6 1-6
Girne Umut Yerebakan – Arya Sarıbaş 6-4 6-1
YENİ BAŞLAYANLAR ÇİFT ERKEKLER
Buğra Oker / Bertuğ Korucu – Doğuş Dede / Ali Küçüker 3-6 1-6
Merter Refikoğlu / Cem Taneri – Kasra Mohammed Zadeh / Amirali Zadeh 4-6 3-6
 
 
banner342
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.