K-PET Birinci Lig’de ilk üç sırada yer alan lider Gönyeli, Hamitköy ve Maraş haftayı galibiyetle tamamlayarak, takipçileri ile puan farklarını açtı
Son 6 sırada yer alan takımlardan ise 4’ü mağlup olurken, Akova ile Değiğrmenlik de berabere kalarak, haftayı galibiyetsiz tamamladılar
K-PET Birinci Lig Gol Krallığı yarışında Özgür Ongun 11 gole ulaşırken, Turgut Kaçar 8 golle ikinci sırada yer alıyor
Haftanın Takımı: Görneç
Görneç, güçlü rakibi Mormenekşe karşısında üstün bir oyun sergilerken son bölümde bulduğu golle de maçı kazanarak, evinde geçilmez olduğunu gösterdi
Haftanın Futbolcusu: Gökhan Demir (Maraş)
Maraş’ın genç yeteneği Gökhan Demir, bu sezon sergilediği performansla takımının çıkışına büyük katkı koyarken, Doğancı karşısında da iyi futbolunu 1 golle süsledi
Haftanın Teknik Adamı: Hüseyin Cantürk (Göçmenköy)
Göçmenköy’ün başında ilk maçına çıkan Hüseyin Cantürk, güçlü Lapta’ya karşı takımını ve camiayı iyi motive ederken alınan galibiyete büyük katkı koydu
Haftanın Hakemi: Mehmet Malek (Görneç-Mormenekşe)
Tecrübeli hakem Mehmet Malek, çekişmeli geçen Görneç-Mormenekşe maçında başarılı bir yönetim sergilerken, maçın kritik 2 pozisyonunda da doğru karar üretti
Haftanın Kare Ası
Çayan(Mehmetçik)
Ramazan (Maraş)
Ragıp(Hamitköy)
Mustafa (Görneç)
Haftanın On Biri
Okan(Göçmenköy)
Menteş(Gönyeli)
Onurcan (Hamitköy)
Rifat (Görneç)
Kadir (Gönyeli)
Mustafa (Göçmenköy)
Gökhan (GHE)
Velat (Gönyeli)
Doğan(Görneç)
Süleyman (Maraş)
Şenol (GHE)
K-Pet Birinci Lig
Görneç-Mormenekşe 1-0
Gönyeli-Çanakkale 3-0
Dumlupınar-Esentepe 0-0
Maraş-Doğancı 2-0
Hamitköy-Kaya Mehmetçik 1-0
Girne Halk Evi-Bostancı Bağcıl 3-2
Akova-Değirmenlik 2-2
Göçmenköy- Lapta 1-0
K-Pet 1.Lig Puan Tablosu
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
AV |
P |
||
1. |
8 |
6 |
2 |
0 |
15 |
4 |
11 |
20 |
|
2. |
8 |
6 |
1 |
1 |
17 |
9 |
8 |
19 |
|
3. |
8 |
5 |
1 |
2 |
18 |
11 |
7 |
16 |
|
4. |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
8 |
5 |
14 |
|
5. |
8 |
4 |
1 |
3 |
15 |
10 |
5 |
13 |
|
6. |
8 |
3 |
3 |
2 |
10 |
7 |
3 |
12 |
|
7. |
8 |
3 |
3 |
2 |
9 |
7 |
2 |
12 |
|
8. |
8 |
4 |
0 |
4 |
14 |
17 |
-3 |
12 |
|
9. |
8 |
3 |
1 |
4 |
5 |
7 |
-2 |
10 |
|
10. |
8 |
3 |
1 |
4 |
6 |
9 |
-3 |
10 |
|
11. |
8 |
2 |
2 |
4 |
5 |
7 |
-2 |
8 |
|
12. |
8 |
2 |
2 |
4 |
10 |
14 |
-4 |
8 |
|
13. |
8 |
2 |
2 |
4 |
9 |
13 |
-4 |
8 |
|
14. |
8 |
2 |
2 |
4 |
3 |
8 |
-5 |
8 |
|
15. |
8 |
1 |
2 |
5 |
11 |
19 |
-8 |
5 |
|
16. |
8 |
1 |
1 |
6 |
5 |
15 |
-10 |
4 |
K-Pet 1. Lig 9. Hafta maç programı:
18 Kasım Cumartesi :Doğancı – Hamitköy, Mormenekşe – Dumlupınar, Lapta – Görneç, Çanakkale – Göçmenköy, Gönyeli – Akova
19 Kasım Pazar: Esentepe – Maraş, Kaya Mehmetçik - Girne Halk Evi, B.Bağcıl- Değirmenlik