Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, K-PET Süper Lig 10. haftanın en önemli maçı olarak ön plana çıkan Leymosun derbisine Mehmet Malek’i atadı. Türk Ocağı ile Doğan Türk Birliği arasında oynanacak olan futbolumuzun en önemli derbisini, tecrübeli hakem Mehmet Malek yönetecek.
Misk de Süper Lig’de
Bu arada Merkez Hakem Kurulu, genç hakemlere K-PET Süper Lig’de görev vermeye devam ederken, Turgay Misk’i de 10. Haftada K-PET Süper Lig’de görevlendirdi.
K-PET Süper Lig’de geçtiğimiz hafta oynanan GAÜ Çetinkaya – Gençler Birliği maçındaki yönetimiyle tepki çeken Fehim Dayı, K-PET Birinci Lig’de oynanacak olan Göçmenköy – Gönyeli maçında görevlendirildi.
Bu arada bu akşam Güzelyurt’ta Baf Ülkü Yurdu ile Çetinkaya arasında oynanacak olan haftanın açılış maçında Mehmet Sezener düdük çalacak.
Haftanın zorlu maçlarından olan Mağusa Türk Gücü – Küçük Kaymaklı maçında ise hakem Osman Özpaşa görev yapacak.
TV’de 3 maç
Bu arada Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu K-Pet Süper Lig’de 10.cu haftada canlı yayınlanacak maçları belirledi.
Canlı yayınlanacak maçlar şöyle:
24.11.2017 Cuma Üner Berkalp Stadı Büy - Gau Çtsk ( 18.00) Brt 2
25.11.2017 C/Tesi Canbulat Stadı Mtg - K.Kaymaklı ( 14.00) Brt 1 Hd
26.11.2017 Pazar Şht H Ruso Stadı G.Gücü – Lefke (14.00) Brt 1HD
27.11.2017 Pazartesi Mete Adanır Stadı TOL – DTB (18.00) BRT 2
10. hafta programı ve maçları yönetecek hakemler şöyle:
K-PET Süper Lig
24/11 Cuma Saat 18:00
BÜY- GAÜ Çetinkaya, Mehmet Sezener
25/11/Cumartesi Saat 14:00
Yenicami-Yeniboğaziçi, Turgay Misk
MTG-K.Kaymaklı, Osman Özpaşa
Cihangir-Ozanköy, Ali Özer
26/11 Pazar Saat 14:00
Gençlik Gücü-Lefke, Hüseyin Eyyüpler
Yalova-Binatlı, Kerem Eran
Gençlerbirliği-Merit Alsancak Yeşilova, Utku Hamamcıoğlu
27/11 Pazartesi Saat 18:00
TOL-DTB, Mehmet Malek
K-PET Birinci Lig
25/11/Cumartesi Saat 14:00
Hamitköy – Esentepe, Hasan Eriş
GHE - Doğancı, Mustafa Öztugay
Akova – B Bağcıl, Serkan Şimşek
26/11 Pazar Saat 14:00
Maraş – Mormenekşe, İhsan Payas
Dumlupınar – Lapta, Hüseyin Özkan
Görneç – Çanakkale, Evren Karademir
Göçmenköy – Gönyeli, Fehim Dayı
Değirmenlik – Mehmetçik, Serkan Durmaz