banner913
banner932
banner1032
banner1038

Köylerde futbol heyecanı başlıyor

banner1020

banner974
Köylerde futbol heyecanı başlıyor

banner971
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından organize edilen Digiturk Kıbrıs BTM 2. Lig grup maçları bugün başlıyor. 7 grupta toplam 42 takımın mücadele edeceği BTM 2. Lig grup maçlarının ilk hafta karşılaşmaları  bugün ve yarın oynanacak.
Digiturk Kıbrıs BTM 2. Lig 1. Hafta karşılaşmalarının programı ve maçları yönetecek hakemler şöyle:
 
DİGİTURK KIBRIS BTM 2.LİG 1.GRUP
11 Mayıs 2024, Cumartesi
17.00 Gayretköy Sahası Gayretköy-Doğancı (İsmail Ercan)
12 Mayıs 2024, Pazar
17.00 Zümrütköy Stadı Serhatköy-Akçay (Abdullah Genç)
17.00 Doğancı Emek Stadı Yedidalga-Amaara Gaziveren (İbrahim Katmer)
DİGİTURK KIBRIS BTM 2.LİG 2.GRUP
11 Mayıs 2024, Cumartesi
17.00 Beylerbeyi Dr. Ali Özsoy Stadı Tatlısu-Eurocoast Sadrazam Kayalar (Serdar Gürpınar)
17.00 Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı Akdeniz-T.E.Tepebaşı (Şahin Coşkun)
12 Mayıs 2024, Pazar
17.00 Karşıyaka Şengül Törehan Stadı Çamlıbel-Göksu Spor Derneği (Yusuf Atlar)
DİGİTURK KIBRIS BTM 2.LİG 3.GRUP
11 Mayıs 2024, Cumartesi
17.00 Esentepe Erdal Barut Stadı Bahçeli-Alayköy (İbrahim Katmer)
17.00 Ortaköy İrsen Küçük Stadı Yenikent Perçinci-Ağırdağ Boğaz (Mehmet V.Çelik)
12 Mayıs 2024, Pazar
17.00 Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı Dağyolu-Taşkent (Arif Malek)
DİGİTURK KIBRIS BTM 2.LİG 4.GRUP
11 Mayıs 2024, Cumartesi
17.00 Gaziköy Şenol Stadı Dilekkaya-Kırıkkale (Yusufcan Dönder)
12 Mayıs 2024, Pazar
17.00 Paşaköy Hasan Onalt Stadı Akıncılar-Gaziköy (Burak Mandıralı)
17.00 Kozanköy Raif Rauf Denktaş Stadı Doğukent-Aslanköy (Ahmet Genç)
DİGİTURK KIBRIS BTM 2.LİG 5.GRUP
11 Mayıs 2024, Cumartesi
17.00 Beyarmudu Mustafa Taner Yalluri Stadı Pergama-Evleksiz Ü.Güvercinlik (Burak Yiğit)
17.00 Paşaköy Hasan Onalt Stadı Akdoğan-Alaniçi (Burak Mandıralı)
12 Mayıs 2024, Pazar
17.00 Dörtyol Adem Nural Stadı Korkuteli-Mutluyaka (Tufan Çerçioğlu)
DİGİTURK KIBRIS BTM 2.LİG 6.GRUP
12 Mayıs 2024, Pazar
17.00 İskele Cumhuriyet Stadı 1461 İskele Trabzon-Ötüken (Serkan Özdenkçi)
DİGİTURK KIBRIS BTM 2.LİG 7.GRUP
11 Mayıs 2024, Cumartesi
17.00 İskele Cumhuriyet Stadı Ergazi-Bafra (Halil Atlar)
17.00 Mehmetçik Stadı Büyükkonuk-Halil Falyalı Kumyalı (Cenk A.Özfuttu)
12 Mayıs 2024, Pazar
17.00 Yenierenköy 8 Ağustos Stadı Çalıkuşu Grup Yedikonuk-Sun Republic Yarköy (Hakan Ünal)
 
banner979
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.