banner913
banner932
banner1012

İktisatbank BTM 2. Lig’de 2. Hafta programı

banner974
İktisatbank BTM 2. Lig’de 2. Hafta programı

banner971
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen İktisatbank Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) 2.Lig'de 2.haftanın programı belli oldu.
Program şöyle;
1.GRUP
17 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Gaziveren Semih Türköz Stadı’nda Gaziveren SK – Doğancı SK
18 Haziran 2023, Pazar
18.00 Doğancı Emek Stadı’nda Süleymanlar Autos Yeşilyurt SD – Yedidalga Aksu SK
2.GRUP
17 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Gayretköy Sahası’nda Gayretköy GSK – Serhatköy SK
18 Haziran 2023, Pazar
18.00 Akçay Rauf Raif Denktaş Stadı’nda Akçay SK – Zümrütköy SK
3.GRUP
16 Haziran 2023, Cuma
18.00 Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı’nda Tepebaşı SK – Kalkanlı SK
18 Haziran 2023, Pazar
18.00 Karşıyaka Şengül Törehan Stadı’nda Çamlıbel SKD – Sadrazam Kayalar SK
4.GRUP
16 Haziran 2023, Cuma
18.00 Karşıyaka Şengül Törehan Stadı’nda AtollKozanköy SK – Dağyolu Göçeri SK
5.GRUP
16 Haziran 2023, Cuma
18.00 Göçmenköy Stadı’nda Haspolat SGSK – Ağırdağ Boğaz TSK
18.00 Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı’nda Doğukent SK – Doğruyol Pınarbaşı ÇSK
6.GRUP
17 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası’nda Alayköy SKKD – Yeniceköy ZSK
18 Haziran 2023, Pazar
18.00 Türkmenköy Mehmet Ali Toker Stadı’nda Aslanköy GSD – Taşkent TSK
7.GRUP
17 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Gaziköy Şenol Stadı’nda Gaziköy SK – Kırıkkale TSK
18.00 Beyarmudu Mustafa Taner Yalluri Stadı’nda Pergama SD – Dilekkaya ASK
8.GRUP
16 Haziran 2023, Cuma
18.00 Görneç Üç Şehitler Stadı’nda Serdarlı GB – Tatlısu Seracılar GSK
18 Haziran 2023, Pazar
18.00 Akova Eray Vudalı Stadı’nda Alaniçi YSK – Bahçeli SK
9.GRUP
16 Haziran 2023, Cuma
18.00 Dörtyol AdemNural Stadı’nda SB Tic. Güvercinlik İYSK – Korkuteli GD
17 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Dörtyol AdemNural Stadı’nda Çayönü SK – Yenişehir SK
10.GRUP
16 Haziran 2023, Cuma
18.00 Geçitkale Stadı’nda Boğaziçi SK – Royal Sun Ötüken TKOSK
18 Haziran 2023, Pazar
18.00 Mormenekşe Cemal Balses Stadı’nda Mutluyaka HSK – Tuzlaspor
11.GRUP
17 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 İskele Cumhuriyet Stadı’nda Ergazi GSK – Civisil SK
18.00 KumyalıŞht. Süleyman Gül Stadı’nda Bafra SK – Sun RepublicYarköy PGSK
12.GRUP
18 Haziran 2023, Pazar
18.00 Dipkarpaz Stadı’nda Dipkarpaz TSK – Halil FalyalıKumyalı SK
18.00 KumyalıŞht. Süleyman Gül Stadı’nda Yedikonuk SK – Sipahi TSK
 
banner979
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.