banner913
banner932
banner1012

BTM 2.Lig 5.Hafta programı açıklandı

banner1020

banner974
BTM 2.Lig 5.Hafta programı açıklandı

banner971
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen İktisatbank Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) 2.Lig'de 5.haftanın programı belli oldu.
Program şöyle;
 
BTM 2.LİG 5.HAFTA PROGRAMI (7-8-9 TEMMUZ 2023)
1.GRUP
7 Temmuz 2023, Cuma
18.00 Denizli Bilal İyigün Stadı’nda Yedidalga Aksu SK – Süleymanlar Autos Yeşilyurt SD
9 Temmuz 2023, Pazar
18.00 Doğancı Emek Stadı’nda Doğancı SK – Gaziveren SK
2.GRUP
7 Temmuz 2023, Cuma
18.00 Zümrütköy Stadı’nda Zümrütköy SK – Akçay SK
8 Temmuz 2023, Cumartesi
18.00 Güzelyurt Sentetik Sahası’nda Serhatköy SK – Gayretköy GSK
3.GRUP
8 Temmuz 2023, Cumartesi
18.00 Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı’nda Sadrazam Kayalar SK – Çamlıbel SKD
9 Temmuz 2023, Pazar
18.00 Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Sahası’nda Kalkanlı SK – Tepebaşı SK
4.GRUP
7 Temmuz 2023, Cuma
18.00 Göçmenköy Stadı’nda Dağyolu Göçeri SK – AtollKozanköy SK
5.GRUP
8 Temmuz 2023, Cumartesi
18.00 Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı’nda Ağırdağ Boğaz TSK – Haspolat SGSK
9 Temmuz 2023, Pazar
18.00 Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı’nda Doğruyol Pınarbaşı ÇSK – Doğukent SK
6.GRUP
7 Temmuz 2023, Cuma
18.00 Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı’nda Taşkent TSK – Aslanköy GSD
18.00 Görneç Üç Şehitler Stadı’nda Yeniceköy ZSK – Alayköy SKKD
7.GRUP
8 Temmuz 2023, Cumartesi
18.00 Balıkesir Stadı’nda Kırıkkale TSK – Gaziköy SK
9 Temmuz 2023, Pazar
18.00 Gaziköy Şenol Stadı’nda Dilekkaya ASK – Pergama SD
8.GRUP
7 Temmuz 2023, Cuma
18.00 Tatlısu Rauf Raif Denktaş Stadı’nda Tatlısu Seracılar GSK – Serdarlı GB
8 Temmuz 2023, Cumartesi
18.00 Dikmen Dr.Fazıl Küçük Stadı’nda Bahçeli SK – Alaniçi YSK
9.GRUP
8 Temmuz 2023, Cumartesi
18.00 Maraş Necip Halil Kartal Stadı’nda Yenişehir SK – Çayönü SK
18.00 Geçitkale Stadı’nda Korkuteli GD – SB Tic. Güvercinlik İYSK
10.GRUP
7 Temmuz 2023, Cuma
18.00 Mormenekşe Cemal Balses Stadı’nda Tuzlaspor – Mutluyaka HSK
9 Temmuz 2023, Pazar
18.00 Akova Eray Vudalı Stadı’nda Royal Sun Ötüken TKOSK – Boğaziçi SK
11.GRUP
7 Temmuz 2023, Cuma
18.00 Akova Eray Vudalı Stadı’nda Sun RepublicYarköy PGSK – Bafra SK
8 Temmuz 2023, Cumartesi
18.00 Akova Eray Vudalı Stadı’nda Civisil SK – Ergazi GSK
12.GRUP
8 Temmuz 2023, Cumartesi
18.00 KumyalıŞht. Süleyman Gül Stadı’nda Halil FalyalıKumyalı SK – Dipkarpaz TSK
9 Temmuz 2023, Pazar
18.00 Yenierenköy 8 Ağustos Stadı’nda Sipahi TSK – Yedikonuk SK
 
banner979
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.