banner913
banner932
banner1012

BTM 2. Lig’de 2. Hafta maçlarının hakemleri açıklandı

banner974
BTM 2. Lig’de 2. Hafta maçlarının hakemleri açıklandı

banner971
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen İktisatbank Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) 2.Lig'de 2.haftaprogramı ve maçları yönetecek hakemler belli oldu.
12. Grupta oynanacak olan 2. Hafta mücadeleleri saat 18.00’de başlayacak.
 
İktisatbank BTM 2. Lig 2. Hafta programı ve hakemleri şöyle:
1.GRUP
17 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Gaziveren Semih Türköz Stadı’nda Gaziveren SK – Doğancı SK (Şakir Azizoğlu)
18 Haziran 2023, Pazar
18.00 Doğancı Emek Stadı’nda Süleymanlar Autos Yeşilyurt SD – Yedidalga Aksu SK (Rıdvan Çetinkaya)
2.GRUP
17 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Gayretköy Sahası’nda Gayretköy GSK – Serhatköy SK (Olgun Canik)
18 Haziran 2023, Pazar
18.00 Akçay Rauf Raif Denktaş Stadı’nda Akçay SK – Zümrütköy SK (Olgun Canik)
3.GRUP
16 Haziran 2023, Cuma
18.00 Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı’nda Tepebaşı SK – Kalkanlı SK (Halil Atlar)
18 Haziran 2023, Pazar
18.00 Karşıyaka Şengül Törehan Stadı’nda Çamlıbel SKD – Sadrazam Kayalar SK (Mustafa Torun)
4.GRUP
16 Haziran 2023, Cuma
18.00 Karşıyaka Şengül Törehan Stadı’nda Atoll Kozanköy SK – Dağyolu Göçeri SK (İsmail Ercan)
5.GRUP
16 Haziran 2023, Cuma
18.00 Göçmenköy Stadı’nda Haspolat SGSK – Ağırdağ Boğaz TSK (Cenk Aras Özfuttu)
18.00 Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı’nda Doğukent SK – Doğruyol Pınarbaşı ÇSK (Berk Bağrıkara)
6.GRUP
17 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı’nda Alayköy SKKD – Yeniceköy ZSK (Halil Atlar)
18 Haziran 2023, Pazar
18.00 Türkmenköy Mehmet Ali Toker Stadı’nda Aslanköy GSD – Taşkent TSK (Mehmet V.Çelik)
7.GRUP
17 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Gaziköy Şenol Stadı’nda Gaziköy SK – Kırıkkale TSK (Burak Mandıralı)
18.00 Beyarmudu Mustafa Taner Yalluri Stadı’nda Pergama SD – Dilekkaya ASK (Serkan Özdenkçi)
8.GRUP
16 Haziran 2023, Cuma
18.00 Görneç Üç Şehitler Stadı’nda Serdarlı GB – Tatlısu Seracılar GSK (Fatih Bardakçıoğlu)
18 Haziran 2023, Pazar
18.00 Akova Eray Vudalı Stadı’nda Alaniçi YSK – Bahçeli SK (Burak Mandıralı)
9.GRUP
16 Haziran 2023, Cuma
18.00 Dörtyol Adem Nural Stadı’nda SB Tic. Güvercinlik İYSK – Korkuteli GD (Şakir Azizoğlu)
17 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Dörtyol Adem Nural Stadı’nda Çayönü SK – Yenişehir SK (Yusufcan Dönder)
10.GRUP
16 Haziran 2023, Cuma
18.00 Geçitkale Stadı’nda Boğaziçi SK – Royal Sun Ötüken TKOSK (Mehmet V.Çelik)
18 Haziran 2023, Pazar
18.00 Mormenekşe Cemal Balses Stadı’nda Mutluyaka HSK – Tuzlaspor (Abdullah Genç)
11.GRUP
17 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Kaplıca Emre Genç Stadı’nda Ergazi GSK – Civisil SK (Hakan Ünal)
18.00 Kumyalı Şht. Süleyman Gül Stadı’nda Bafra SK – Sun Republic Yarköy PGSK (Yusuf Atlar)
12.GRUP
18 Haziran 2023, Pazar
18.00 Dipkarpaz Stadı’nda Dipkarpaz TSK – Halil Falyalı Kumyalı SK (Serkan Özdenkçi)
18.00 Kumyalı Şht. Süleyman Gül Stadı’nda Yedikonuk SK – Sipahi TSK (Cenk Aras Özfuttu)
 
banner979
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.