banner913
banner932
banner1012

BTM 2. Lig 3. Hafta programı beli oldu

banner974
BTM 2. Lig 3. Hafta programı beli oldu

banner971
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen İktisatbank Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) 2.Lig'de 3.haftanın programı belli oldu.
Program şöyle;
1.GRUP
23 Haziran 2023, Cuma
18.00 Denizli Bilal İyigün Stadı’nda Yedidalga Aksu SK – Doğancı SK
24 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Doğancı Emek Stadı’nda Süleymanlar Autos Yeşilyurt SD – Gaziveren
2.GRUP
23 Haziran 2023, Cuma
18.00 Gayretköy Sahası’nda Gayretköy GSK – Akçay SK
24 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Güzelyurt Sentetik Sahası’nda Serhatköy SK – Zümrütköy SK
3.GRUP
23 Haziran 2023, Cuma
18.00 Karşıyaka Şengül Törehan Stadı’nda Çamlıbel SKD – Tepebaşı SK
24 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Karşıyaka Şengül Törehan Stadı’nda Sadrazam Kayalar SK – Kalkanlı SK
4.GRUP
23 Haziran 2023, Cuma
18.00 Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Sahası’nda Şirinevler YSK – Dağyolu Göçeri SK
5.GRUP
24 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Göçmenköy Stadı’nda Haspolat SGSK – Doğukent SK
18.00 Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı’nda Ağırdağ Boğaz – Doğruyol Pınarbaşı
6.GRUP
23 Haziran 2023, Cuma
18.00 Türkmenköy Mehmet Ali Toker Stadı’nda Aslanköy GSD – Alayköy SKKD
18.00 Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı’nda Taşkent TSK – Yeniceköy ZSK
7.GRUP
23 Haziran 2023, Cuma
18.00 Gaziköy Şenol Stadı’nda Kırıkkale TSK – Dilekkaya ASK
24 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Gaziköy Şenol Stadı’nda Gaziköy SK – Pergama SD
8.GRUP
23 Haziran 2023, Cuma
18.00 Akova Eray Vudalı Stadı’nda Alaniçi YSK – Serdarlı GB
18.00 Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı’nda Bahçeli SK – Tatlısu Seracılar GSK
9.GRUP
23 Haziran 2023, Cuma
18.00 Maraş Necip Halil Kartal Stadı’nda Korkuteli GD – Yenişehir SK
24 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Dörtyol AdemNural Stadı’nda SB Tic. Güvercinlik İYSK – Çayönü SK
10.GRUP
24 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Geçitkale Stadı’nda Boğaziçi SK – Mutluyaka HSK
18.00 Akova Eray Vudalı Stadı’nda Royal Sun Ötüken TKOSK – Tuzlaspor
11.GRUP
23 Haziran 2023, Cuma
18.00 Mormenekşe Cemal Balses Stadı’nda Sun RepublicYarköy PGSK – Civisil SK
24 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 KumyalıŞht. Süleyman Gül Stadı’nda Bafra SK – Ergazi GSK
12.GRUP
23 Haziran 2023, Cuma
18.00 KumyalıŞht. Süleyman Gül Stadı’nda Halil FalyalıKumyalı SK – Sipahi 24 Haziran 2023, Cumartesi
18.00 Dipkarpaz Stadı’nda Dipkarpaz TSK – Yedikonuk SK
 
banner979
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.