banner107
banner82
banner147

Kırış müsabakaları yapıldı

banner27

Kırış müsabakaları yapıldı

banner192

Sinan Erdem  Ferdi Taekwondo  Karate Budo Martıalarts (Kurash-Wushu-Muaythai)  müsabakaları  Girne'de Avrasya Taekwondo merkezinde Cuma günü  yapıldı.

Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, ,Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı Limasol, Girne Halkevi, Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü, ve 3 bölge takımlarından lisansları vizeli bay ve bayan siyah ve renkli kuşak sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan ve çekişme içersinde geçti .

Yarışmanın ödüllerini, Federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen  ile federasyon ,Bölge ve kulüp temsilcileri verirken , müsabakaları uluslararası kokartlı hakemler  Öykü Ergin ,Ali Uslu, Zehra Karip başkanlığında, federasyon, bölge ve namzet hakemleri yönettiler.

Bayanlar El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1.Katagori:           1.Ayça Karip                       2.Cemre Su Karagöz                         3.Betül Ceylan

2.Katagori:           1.Kayra Bilge                      2.Julide Bölükbaşı                             3.Tuba Şener

3.Katagori:           1.Dalya Türk                       2.Betül Peyravi                                   3.Saadet Koç

4.Katagori:           1.Ana Tüysüz                      2.Pınar Akarpınar                              3.Maryam Golabgir

Bayanlar Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

1.Katagori:           1.Ayça Karip                       2.Cemre Su Karagöz                         3.Betül Ceylan

2.Katagori:           1.Kayra Bilge                      2.Julide Bölükbaşı                             3.Tuba Şener

3.Katagori:           1.Dalya Türk                       2.Betül Peyravi                                   3.Saadet Koç

4.Katagori:           1. Maryam Golabgir          2.Pınar Akarpınar                              3. Ana Tüysüz

Erkekler El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1.Katagori:           1. Emirhan Edalı                2.Efe Çevik                                         3.Mehmet Talha Gidemen

2.Katagori:           1.Ata Sayar                         2.Mehmet Kayra Özgür                    3.Ufuk Eren Öztürk           

3.Katagori:           1.Osman Minifoğlu            2.Barış Yıldırım                                 3.Hüseyin Bölükbaşı

4.Katagori:           1.Muhammed Talha Selçuk 2.Mustafa Sarp Karadamar        3.Mert Kaya       

5.Katagori:           1.Alex Tüysüz                     2.Babur Murtazakulov                     3.Mahmut Colayır

6.Katagori:           1.Arda Aslan Öztürk          2.Vandam Lozani                              3.Zeynel Yıldırım

Erkekler  Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

1.Katagori:           1. Emirhan Edalı                2.Efe Çevik                                         3.Mehmet Talha Gidemen

2.Katagori:           1.Ata Sayar                         2.Mehmet Kayra Özgür                    3.Ufuk Eren Öztürk           

3.Katagori:           1.Osman Minifoğlu            2.Barış Yıldırım                                 3.Hüseyin Bölükbaşı

4.Katagori:           1.Muhammed Talha Selçuk 2.Mustafa Sarp Karadamar        3.Mert Kaya       

5.Katagori:           1.Alex Tüysüz                     2.Babur Murtazakulov                     3.Mahmut Colayır

6.Katagori:           1.Arda Aslan Öztürk          2.Vandam Lozani                              3.Zeynel Yıldırım

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.