banner51
banner55

Gençlere başarılarını anlattılar

banner27

Necat British College’de, 19 Mayıs Atatürk Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde, Celal Keleş, Havva Arabacıoğlu, Cevat Yıldız ve Esin Sonay’ın katılımlarıyla panel düzenledi

Gençlere başarılarını anlattılar

Sezgin ER

Necat British College’de (NBC), 19 Mayıs Atatürk Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde, “Success In All Sports – Her alanda spor, Her alanda başarı” isimli bir panel düzenledi.

Pazelde ülkemiz sporunun farklı branşlarında başarılarıyla ön plana çıkmış olan Celal Keleş, Esin Sonay, Havva Arabacıoğlu ve Cevdet Yıldız, konuşmacı olarak yer aldılar.

Etkinliğin organizatörü olan Necat British College eğitmenlerinden Gökhan Güvensoy, etkinlikle ilgili şu açıklamaları yaptı:

“Sporun, gençler ve çocuklar üzerindeki olumlu katkılarının anlatıldığı, sporun fiziksel gelişime sağladığı katkının yanısıra sosyal gelişimde de önemli bir yer tuttu panelimizde konuşuldu. Yaşanılan ve öğrenilen bilgi ve birikimi bire bir ülkemiz sporunun önde gelen başarılı isimlerinden dinleyen çocuklarımıza, spor bağlamında farkındalık yaratmak için hazırladığımız etkinliğe bizi kırmayıp katkıda bulunan değerli hocalarım Celal KeleşHavva ArabacıoğluCevat Yıldız ve Esin Sonay'a teşekkürleri bir borç bilirim.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.