banner51
banner55

Bisiklet Federasyonu’ndan Ataoğlu’na teşekkür plaketi

banner27

Turizm ve Çevre Bakanı Ataoğlu, Kuzey Kıbrıs turizm markası içinde belirgin bir yere sahip olması için çalıştıklarını söyledi

Bisiklet Federasyonu’ndan Ataoğlu’na teşekkür plaketi

Kuzey Kıbrıs Bisiklet Federasyonu Başkanı Ekin Adademir 2. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Bisiklet Turu'na yaptığı katkılardan ötürü Turizm ve Çevre Bakanı Ataoğlu’na teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Fikri Ataoğlu kabulde yaptığı konuşmada, alternatif turizm çeşitlerinin ülke kalkınmasındaki önemine işaret ederek spor turizminin Kuzey Kıbrıs turizm markası içinde belirgin bir yere sahip olması için çalıştıklarını söyledi. Ataoğlu gerçekleşen bisiklet turunun ülkemizin bu gibi uluslararası sportif organizasyonlara uygun olduğunu göstermesi bakımından son derece önemli olduğunu belirten Ataoğlu “bu alanın yeşermesi için bundan sonra da katkı yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Adademir de kabulde yaptığı konuşmada, Bakan Ataoğlu’nun, organizasyonun önemine ve ülkeye sağlayacağı katkıya inanarak, ilk günden başlayarak organizasyona maddi ve manevi desteğini esirgemediğini vurgulayarak, Bakan Ataoğlu’na teşekkürlerini iletti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.