banner51
banner55

Gazimağusa- Lefkoşa anayolunda refüj ve yol kenarı temizlendi

banner27

“Temiz Düşün” kapsamında Gazimağusa Belediyesi ile birlikte Yeniboğaziçi, Serdarlı, Geçitkale ve Tatlısu Belediyelerinin ortaklaşa yürüttüğü çalışmalarla Gazimağusa- Lefkoşa anayolunda refüj ve yol kenarı temizliği yapıldı

Gazimağusa- Lefkoşa anayolunda refüj ve yol kenarı temizlendi

Cumhurbaşkanlığı tarafından başlatılan çevre temizliği ve çevre koruma projesi  “Temiz Düşün” kapsamında Gazimağusa Belediyesi ile birlikte Yeniboğaziçi, Serdarlı, Geçitkale ve Tatlısu Belediyelerinin ortaklaşa yürüttüğü çalışmalarla Gazimağusa- Lefkoşa anayolunda refüj ve yol kenarı temizliği yapıldı.

Gazimağusa Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Başkan İsmail Arter, Cumhurbaşkanlığı organizasyonuyla tüm ülkede yürütülen kampanya çerçevesinde 5 belediyenin bölgede geniş çaplı bir temizlik çalışması yaptığını ifade etti.

Temiz kampanyasıyla adanın temizlenmesi ve farkındalık yaratılmasının amaçlandığını ifade eden Arter, “Gönül arzu ederdi ki Cumhurbaşkanlığı bu konuya el atmasın ama demek ki böyle bir ihtiyaç ortaya çıktı. Bu çalışma gerekliydi. Karayolların sorumlu olduğu noktaların temizlenmesinde sıkıntı oluyordu. Bu kampanya ile bütün ülkenin temizleneceğini görüyoruz”dedi.

Arter, çalışmaya katılan paydaş belediyelere ve personele teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.