banner107
banner69

Zirvedekilerin kayıpsız haftası

banner27

K-PET Birinci Lig’de ilk üç sırada yer alan lider Gönyeli, Hamitköy ve Maraş haftayı galibiyetle tamamlayarak, takipçileri ile puan farklarını açtı

Zirvedekilerin kayıpsız haftası

banner87

K-PET Birinci Lig’de ilk üç sırada yer alan lider Gönyeli, Hamitköy ve Maraş haftayı galibiyetle tamamlayarak, takipçileri ile puan farklarını açtı

Son 6 sırada yer alan takımlardan ise 4’ü mağlup olurken, Akova ile Değiğrmenlik de berabere kalarak, haftayı galibiyetsiz tamamladılar

K-PET Birinci Lig Gol Krallığı yarışında Özgür Ongun 11 gole ulaşırken, Turgut Kaçar 8 golle ikinci sırada yer alıyor

Haftanın Takımı: Görneç

Görneç, güçlü rakibi Mormenekşe karşısında üstün bir oyun sergilerken son bölümde bulduğu golle de maçı kazanarak, evinde geçilmez olduğunu gösterdi

Haftanın Futbolcusu: Gökhan Demir (Maraş)

Maraş’ın genç yeteneği Gökhan Demir, bu sezon sergilediği performansla takımının çıkışına büyük katkı koyarken, Doğancı karşısında da iyi futbolunu 1 golle süsledi

Haftanın Teknik Adamı: Hüseyin Cantürk (Göçmenköy)

Göçmenköy’ün başında ilk maçına çıkan Hüseyin Cantürk, güçlü Lapta’ya karşı takımını ve camiayı iyi motive ederken alınan galibiyete büyük katkı koydu

Haftanın Hakemi: Mehmet Malek (Görneç-Mormenekşe)

Tecrübeli hakem Mehmet Malek, çekişmeli geçen Görneç-Mormenekşe maçında başarılı bir yönetim sergilerken, maçın kritik 2 pozisyonunda da doğru karar üretti

Haftanın Kare Ası

Çayan(Mehmetçik)

Ramazan (Maraş)

Ragıp(Hamitköy)

Mustafa (Görneç)

Haftanın On Biri

Okan(Göçmenköy)

Menteş(Gönyeli)

Onurcan (Hamitköy)

Rifat (Görneç)

Kadir (Gönyeli)

Mustafa (Göçmenköy)

Gökhan (GHE)

Velat (Gönyeli)

Doğan(Görneç)

Süleyman (Maraş)

Şenol (GHE)

K-Pet Birinci Lig

Görneç-Mormenekşe 1-0

Gönyeli-Çanakkale 3-0

Dumlupınar-Esentepe 0-0

Maraş-Doğancı 2-0

Hamitköy-Kaya Mehmetçik 1-0

Girne Halk Evi-Bostancı Bağcıl 3-2

Akova-Değirmenlik 2-2

Göçmenköy- Lapta 1-0

K-Pet 1.Lig Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

GÖNYELİ SK

8

6

2

0

15

4

11

20

2.

HAMİTKÖY ŞHSK

8

6

1

1

17

9

8

19

3.

MARAŞ GSK

8

5

1

2

18

11

7

16

4.

DUMLUPINAR TSK

8

4

2

2

13

8

5

14

5.

MORMENEKŞE GB

8

4

1

3

15

10

5

13

6.

LAPTA TBSK

8

3

3

2

10

7

3

12

7.

ESENTEPE KKSK

8

3

3

2

9

7

2

12

8.

GİRNE HALK EVİ

8

4

0

4

14

17

-3

12

9.

GÖÇMENKÖY İYSK

8

3

1

4

5

7

-2

10

10.

GÖRNEÇ KSK

8

3

1

4

6

9

-3

10

11.

BOSTANCI BAĞCIL SK

8

2

2

4

5

7

-2

8

12.

DEĞİRMENLİK SK

8

2

2

4

10

14

-4

8

13.

DOĞANCI SK

8

2

2

4

9

13

-4

8

14.

KAYA MEHMETÇİK TÇB

8

2

2

4

3

8

-5

8

15.

AKOVA VUDA T.Ç.B.

8

1

2

5

11

19

-8

5

16.

ÇANAKKALE TSK

8

1

1

6

5

15

-10

4

K-Pet 1. Lig 9. Hafta maç programı:

18 Kasım Cumartesi :Doğancı – Hamitköy, Mormenekşe – Dumlupınar, Lapta – Görneç, Çanakkale – Göçmenköy, Gönyeli – Akova

19 Kasım Pazar: Esentepe – Maraş, Kaya Mehmetçik -  Girne Halk Evi, B.Bağcıl- Değirmenlik

banner104
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.