banner107
banner82
banner147

Üst de alt da karıştı

banner27

K-PET Birinci Lig’de 13. hafta sonunda zirve iyice karışırken, Gönyeli, Dumlupınar, Maraş ve Hamitköy’ün puan kayıplarından yararlanan Esentepe lig ikinciliğine yükseldi

Üst de alt da karıştı

banner192

K-PET Birinci Lig’de 13. hafta sonunda zirve iyice karışırken, Gönyeli, Dumlupınar, Maraş ve Hamitköy’ün puan kayıplarından yararlanan Esentepe lig ikinciliğine yükseldi

Alt sıralarda ise Akova, Çanakkale ve Doğancı’nın kazanmaları sonucunda Görneç de riskli bölgeye dahil olurken, Mehmetçik son sıraya geriledi

K-PET Birinci Lig Gol Krallığı Yarışı’nda ise 14 gole ulaşan Özgür Ongun farkı açmaya devam ederken onu 9 golle Şenol Hızlıoğlu takip ediyor

Haftanın Takımı: Değirmenlik

Ligde rahat konuma gelmek isteyen Değirmenlik, kendi evinde kaybetmeyen Mormenekşe’yi 3 golle mağlup ederek, çok kritik bir galibiyete imza attı

Haftanın Futbolcusu: Yunus Kalaycı (Çanakkale)

Çanakkale’nin başarılı futbolcusu Yunus Kalaycı, Hamitköy karşısında savunmada geçit vermezken, Özgür’ü iyi marke edip, galibiyet golünde de ileriye çıkaraak asisti yapan isim oldu

Haftanın Teknik Adamı: Ali Özçalışkan (Akova)

Akova teknik direktörü Ali Özçalışkan, son bölüme mağlup girdikleri Görneç maçında yaptığı yerinde değişiklikler ve müdahalelerle takımını hayata döndüren galibiyetin gelmesini sağladı

Haftanın Hakemi: Serkan Durmaz (Çanakkale- Hamitköy)

Serkan Durmaz ve yardımcıları Özal Çağlayan ile İsfendiyar Açıksöz, kötü zeminde çekişmeli oynanan Çanakkale – Hamitköy maçında başarılı bir yönetim sergilerlerken, Serkan Durmaz’ın verdiği penaltı kararı da doğruydu

Haftanın Kare Ası

Mustafa (Değirmenlik)

Rifat (Göçmenköy)

Salih Oyal (Doğancı)

Başak(Esentepe)

Haftanın On Biri

Adnan (Doğancı)

Hasan (Değirmenlik)

Ali (Çanakkale)

Beytu (Göçmenköy)

Yorgo (Akova)

Cemal (Göçmenköy)

Berhan (Akova)

Phillippos (Değirmenlik)

Uvanç (Çanakkale)

Suat (Göçmenköy)

İrfan (Akova)

K-Pet Birinci Lig

Esentepe-Bostancı Bağcıl: 2-0

Doğancı-Kaya Mehmetçik: 2-0

Mormenekşe-Değirmenlik: 1-3

Çanakkale-Hamitköy: 2-1

Görneç-Akova: 1-2

Lapta-Girne Halk Evi: 2-2

Gönyeli-Maraş: 0-0

Göçmenköy-Dumlupınar: 2-0

K-Pet 1.Lig Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

GÖNYELİ SK

13

8

4

1

23

8

15

28

2.

ESENTEPE KKSK

13

7

4

2

24

15

9

25

3.

DUMLUPINAR TSK

13

7

2

4

21

13

8

23

4.

MARAŞ GSK

13

7

2

4

25

18

7

23

5.

HAMİTKÖY ŞHSK

13

7

2

4

24

19

5

23

6.

GİRNE HALK EVİ

13

7

1

5

25

24

1

22

7.

GÖÇMENKÖY İYSK

13

6

2

5

13

12

1

20

8.

MORMENEKŞE GB

13

6

1

6

23

19

4

19

9.

LAPTA TBSK

13

5

4

4

20

18

2

19

10.

BOSTANCI BAĞCIL SK

13

5

3

5

10

10

0

18

11.

DEĞİRMENLİK SK

13

5

3

5

21

23

-2

18

12.

GÖRNEÇ KSK

13

3

4

6

11

18

-7

13

13.

DOĞANCI SK

13

3

2

8

14

21

-7

11

14.

ÇANAKKALE TSK

13

3

2

8

11

22

-11

11

15.

AKOVA VUDA T.Ç.B.

13

3

2

8

16

28

-12

11

16.

KAYA MEHMETÇİK TÇB

13

2

2

9

4

17

-13

8

K-Pet 1. Lig 14. Hafta maç programı:

23 Aralık Cumartesi

Kaya Mehmetçik – Esentepe

Hamitköy – Gönyeli

Maraş – Göçmenköy

Dumlupınar – Görneç

24 Aralık Pazar

Akova – Doğancı

B.Bağcıl – Mormenekşe

Değirmenlik – Lapta

Girne Halk Evi - Değirmenlik

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.