banner107
banner82
banner147

Gönyeli, farkı açtı

banner27

K-PET Birinci Lig lideri Gönyeli, en yakın takipçisi Hamitköy'ün puan kaybetmesinden yararlanarak, puan farkını 3'e çıkardı

Gönyeli, farkı açtı

banner192

K-PET Birinci Lig lideri Gönyeli, en yakın takipçisi Hamitköy'ün puan kaybetmesinden yararlanarak, puan farkını 3'e çıkardı

Akova, 3 yıl aradan sonra sahasında çıktığı ilk maçtan mağlup ayrılarak hayal kırıklığı yaratmaya devam ederken, düşme hattında sonuncu Çanakkale ile puanlarının eşitlenmesine engel olamadı

K-PET Birinci Lig Gol Krallığı yarışında haftayı boş geçen Özgür Ongun 12 golde kalırken, Şenol, Turgut'u yakalayarak 8 golle ikinciliğe ortak oldu

Haftanın Takımı: Bostancı Bağcıl

Bostancı Bağcıl, 3 yıl aradan sonra sahasında ilk maçına çıkan Akova'yı mağlup ederek alt sıralardan uzaklaşma adına önemli bir galibiyet aldı

Haftanın Futbolcusu: Raif Selden (Gönyeli)

Gönyeli emin adımlarla Süper Lig yolunda ilerlerken tecrübeli futbolcu Raif Selden, zorlu Göçmenköy deplasmanında attığı 2 golle farklı galibiyetin mimarı oldu

Haftanın Teknik Adamı: Evren Bahtıkara (Dumlupınar)

Evren Bahtıkara son haftalarda form düşüklüğü yaşayan takımı Dumlupınar adına büyük önem taşıyan Lapta maçına futbolcularını iyi hazırlayıp, alınan farklı galibiyetin mimarı oldu

Haftanın Hakemi: Evren Karademir (Görneç - Çanakkale)

Evren Karademir ve yardımcıları çekişmeli geçen Görneç - Çanakkale maçında iyi bir yönetim sergilerlerken, Çanakkale leyhine verdiği penaltı kararı da doğruydu

Haftanın Kare Ası

Ahmet (BB)

İbrahim (Gönyeli)

Adem (Dumlupınar)

Süleyman (Maraş)

Haftanın On Biri

Kemal (Gönyeli)

Hüseyin (Dumlupınar)

Onur (Esentepe)

Serim (GHE)

Fırtına (BB)

Erdoğan (Değirmenlik)

Berkem (BB)

Eren (Maraş)

Celal (Değirmenlik)

Şenol (GHE)

Erdoğan (GHE)

K-PET Birinci Lig 10. Hafta sonuçları

Hamitköy-Esentepe: 3-3

Girne Halk Evi-Doğancı: 3-1

Akova-Bostancı Bağcıl: 0-1

Maraş – Mormenekşe: 2-1

Dumlupınar – Lapta: 4-0

Görneç – Çanakkale: 1-1

Göçmenköy – Gönyeli: 1-4

Değirmenlik – Mehmetçik: 2-0

K-Pet 1.Lig Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

GÖNYELİ SK

10

8

2

0

22

6

16

26

2.

HAMİTKÖY ŞHSK

10

7

2

1

21

12

9

23

3.

MARAŞ GSK

10

6

1

3

21

14

7

19

4.

GİRNE HALK EVİ

10

6

0

4

18

18

0

18

5.

DUMLUPINAR TSK

10

5

2

3

17

10

7

17

6.

MORMENEKŞE GB

10

5

1

4

18

12

6

16

7.

ESENTEPE KKSK

10

4

4

2

14

11

3

16

8.

LAPTA TBSK

10

4

3

3

14

12

2

15

9.

GÖÇMENKÖY İYSK

10

4

1

5

7

11

-4

13

10.

BOSTANCI BAĞCIL SK

10

3

3

4

7

8

-1

12

11.

DEĞİRMENLİK SK

10

3

3

4

13

15

-2

12

12.

GÖRNEÇ KSK

10

3

2

5

8

14

-6

11

13.

DOĞANCI SK

10

2

2

6

10

17

-7

8

14.

KAYA MEHMETÇİK TÇB

10

2

2

6

3

11

-8

8

15.

AKOVA VUDA T.Ç.B.

10

1

2

7

12

23

-11

5

16.

ÇANAKKALE TSK

K-Pet 1.Lig 11. Hafta maç programı:

2 Aralık Cumartesi: Doğancı – Değirmenlik, Kaya Mehmetçik – B. Bağcıl, Mormenekşe – Hamitköy, Gönyeli – Görneç, Göçmenköy - Akova

3 Aralık Pazar: Esentepe – Girne Halk Evi, Lapta – Maraş, Çanakkale - Dumlupınar

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.