banner107
banner82
banner147

Esentepe şampi...

banner27

K-PET Birinci Lig’de istikrarlı çıkışını sürdüren Esentepe, ikinci Gönyeli’nin de takılması sonrasında puan farkını 7’ye çıkarıp, şampiyonluk yolunda büyük avantaj elde etti

Esentepe şampi...

banner192

K-PET Birinci Lig’de istikrarlı çıkışını sürdüren Esentepe, ikinci Gönyeli’nin de takılması sonrasında puan farkını 7’ye çıkarıp, şampiyonluk yolunda büyük avantaj elde etti

Mormenekşe ve Girne Halk Evi’nin de istikrarlı çıkışı sürerken her iki takım da lig ikinciliği için iddialı konuma geldi. Hamitköy, Maraş ve Dumlupınar ise istikrarsız gidişi sürdürüp yarışta geri kalmaya başladı

K-PET Birinci Lig’de düşme hattında Doğancı son sıraya gerilerken, Görneç haftalar sonra düşme hattına geriledi. Mehmetçik ve Çanakkale play off hattına çıktı

K-PET Birinci Lig Gol Krallığı Yarışı’nda Özgür’ün haftayı boş geçip 22 golde kalmasını değerlendiren Şenol, hat trick yaparak 18 gole ulaştı

Haftanın Takımı: Girne Halk Evi

Girne Halk Evi, Mustafa Özarabacı yönetiminde yakaladığı çıkışı Bostancı Bağcıl deplasmanında da sürdürürken, play off oynama konusunda iddiasını daha da artırdı

Haftanın Futbolcusu: Murat Abuzet (Mehmetçik)

Mehmetçik'in başarılı savunmacısı Murat Abuzet, Hamitköy maçında savunmada kusursuz oynarken, havadan ve yerden hiçbir topa geçit vermeyerek alınan galibiyete büyük katkı koydu

Haftanın Teknik Adamı: Ahmet Ogan (Çanakkale)

Ahmet Ogan, takımı Çanakkale'nin, ikinci Gönyeli'yi mağlup ettiği maçta takımına uygulattığı oyun taktiği ve yerinde müdahaleleriyle alınan galibiyetin mimarı oldu

Haftanın Hakemi: Osman Özpaşa: (Mehmetçik - Hamitköy)

Osman Özpaşa baştan sona çekişme içerisinde, tatlı sert, ancak centilmence geçen  Mehmetçik - Hamitköy maçında, yardımcılarıyla birlikte başarılı bir yönetim sergiledi

Haftanın Kare Ası

Cengiz (Mehmetçik)

Şahin (Esentepe)

Ali (MM)

Şenol (GHE)

Haftanın On Biri

Fatih (Çanakkale)

Mustafa Akış (Lapta)

Dalyan (GHE)

Çağrı (Mehmetçik)

Nasuh (MM)

Feridun (Mehmetçik)

Abdullah (Lapta)

Hüseyin Ermiş (Esentepe)

Uvanç (Çanakkale)

İsmail (Esentepe)

Ömer (MM)

K-Pet Birinci Lig:

Esentepe-Dumlupınar: 2-1

Değirmenlik-Akova : 2-2

Doğancı-Maraş: 0-0

Lapta-Göçmenköy: 4-1

Bostancı Bağcıl-Girne Halk Evi: 2-4

Mormenekşe-Görneç: 3-1

Kaya Mehmetçik-Hamitköy: 1-0

Çanakkale-Gönyeli: 1-0

K-Pet Birinci Lig 24. Hafta programı:

24 Mart Cumartesi

Maraş - Esentepe

Görneç – Lapta

Dumlupınar – Mormenekşe

Girne Halk Evi – Kaya Mehmetçik

Göçmenköy – Çanakkale

25 Mart Pazar

Akova – Gönyeli

Değirmenlik – B.Bağcıl

Hamitköy – Doğancı

K-Pet 1.Lig Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

ESENTEPE KKSK

23

15

6

2

45

19

26

51

2.

GÖNYELİ SK

23

13

5

5

40

27

13

44

3.

MORMENEKŞE GB

23

13

2

8

47

35

12

41

4.

GİRNE HALK EVİ

23

12

4

7

44

35

9

40

5.

HAMİTKÖY ŞHSK

23

12

2

9

42

31

11

38

6.

MARAŞ GSK

23

10

7

6

41

31

10

37

7.

DUMLUPINAR TSK

23

10

4

9

41

29

12

34

8.

GÖÇMENKÖY İYSK

23

9

5

9

26

29

-3

32

9.

LAPTA TBSK

23

8

6

9

38

38

0

30

10.

DEĞİRMENLİK SK

23

8

5

10

32

39

-7

29

11.

BOSTANCI BAĞCIL SK

23

8

4

11

26

30

-4

28

12.

AKOVA VUDA T.Ç.B.

23

7

5

11

37

54

-17

26

13.

ÇANAKKALE TSK

23

6

4

13

22

38

-16

22

14.

KAYA MEHMETÇİK TÇB

23

5

6

12

15

31

-16

21

15.

GÖRNEÇ KSK

23

5

6

12

21

44

-23

21

16.

DOĞANCI SK

23

5

5

13

24

31

-7

20

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.