banner51
banner55

Ese Brume, ABD’de koşacak

banner27

Ese Brume, Amerika Birleşik Devletleri’nin Iowa eyaleti Des Moines’de gerçekleştirilecek olan Drake Relays Yarışları’nda, Atletizm Dünya Şampiyonası’na doğrudan katılma hakkı elde etmek için koşacak

Ese Brume, ABD’de koşacak

Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin (DAÜ) Nijeryalı sporcusu, dünyaca tanınmış atlet Ese Brume 27 – 29 Nisan 2017 tarihlerinde, Amerika Birleşik Devletleri’nin Iowa eyaleti Des Moines’de gerçekleştirilecek olan Drake Relays Yarışları’na katılacak.

Söz konusu yarışlar kapsamında 28 Nisan’da, Kadınlar Uzun Atlama branşında mücadele edecek olan Brume, önümüzdeki Ağustos ayında Londra’da gerçekleştirilecek olan Atletizm Dünya Şampiyonası’na doğrudan katılma hakkı elde etmek için ter dökecek.

Uluslararası yarışlara antrenörü Hasan Maydon ile birlikte DAÜ’de hazırlanan Ese Brume, aralarında olimpiyat şampiyonlarının ve dünyanın en iyi atletlerinin de yer alacağı Drake Relays Yarışları’na DAÜ sporcusu olarak katılacak. Brume antrenörü Hasan Maydon ve DAÜ Spor İşleri Müdürü Cemal Konnolu ile birlikte 25 Nisan’da, ABD’ye gidecek.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.