banner762
banner815
banner797
banner854

Taekwondocular Cihat Uskan anısına yarıştı

banner476

banner825
Taekwondocular Cihat Uskan anısına yarıştı

Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Geleneksel Cihat Uskan   Taekwondo  KarateBudoMartıalarts (Kurash-Wushu) TaeryonSerbest Müsabakaları önceki gün (Salı) yapıldı.
Girne'de Avrasya TaekWondo Merkezi’ndegerçekleştirilen müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye girenlere ödülleri Federasyon Başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilenile  federasyon,Bölge ve kulüp temsilcileri verdiler. Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz  Master  Öykü Ergin başkanlığında, Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.
OMAÇ BAŞAT ANISINA YARIŞACAKLAR
Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından organize edilen GelenekselOmaç Başat Turnuvası ise yarın (Cuma) gerçekleştirilecek.
Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapılacak müsabakalarda dereceye girecek olanlara ödülleri yetkililer tarafından verilecek.
BAYANLAR  TAERYON SERBEST MÜSABAKA SONUÇLARI
1.Kategori:      1.Defne Okçu             2.Cemaliye Yamak                 3.Didem Kaya
2.Kategori:      1.Karmen Küçük        2.Elif Baştaş                           3.Esma Özbiçen
3.Kategori:      1.Spellane Gankama   2.Şebnem Eryiğit                   3.Didem Yener
4.Kategori:      1.Nisa Gukaeva          2.Enise Püsküllü                     3.Gülcan Abdullah
5.Kategori:      1.Pınar Akarpınar       2.Ana Tüysüz                         3. DariaShymushavska
6.Kategori:      1.Fatma H. Şanverdi  2.Aslı İpek Kara
7.Kategori:      1. Nur Deniz Duran    2.Rojbin Özer
ERKEKLER TAERYON SERBEST MÜSABAKA SONUÇLARI
1.Kategori:      1.Abdullah Baştaş                  2.Mustafa Yalçın                   3.Taner Kara
2.Kategori:      1.Muhammed Sefa Kılıç        2.Ata Mehmet Aslan              3.Mahmut Colayır
3.Kategori:      1.Mehmet Çullama                 2.Bora Kürşat                         3.Bahadır Boz
4.Kategori:      1.Alex Tüysüz                                    2.Çetin Çiftsüren                   3.Zeynel Yıldırım
5.Kategori:      1.Arda Aslan Altuntaş           2.Yusuf Seyhan Şen              3.Serkan Kara
6.Kategori:      1.Reza Pormohammadi          2.Kerim Karpuz                     3.Ahmet Tosun
7.Kategori:      1.Emrullah Baştaş                  2.Daniel Huguh
8.Kategori:      1.Kaya Çelik                          2.Emre Acar
9.Kategori:      1.Demir Çelik                         2.Münür Püsküllü
10.Kategori:    1.Arda Aslan Öztürk              2.Ahmet Faruk Kocabaş
 
 
banner342
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.