banner51
banner55

Cannes şıklığı

banner27

Cannes Film Festivali'nin açılış gecesinde kırmızı halıda yine kural bozulmadı, kadın yıldızlar aylar öncesinden hazırladıkları iddialı kıyafetlerle fotoğrafçıların karşısına çıktı

Cannes şıklığı

70. Cannes Film Festivali'nin açılış töreninde 'Les Fantomes d'Ismael' (Ismael's Ghosts) filminin gösterimi yapıldı. Cannes Film Festivali açılışı renkli görüntülere sahne oldu. Cannes Film Festivali, 'Les Fantomes d'Ismael' (Ismael's Ghosts) filminin galası ile başladı.

Açılışa 20 yaşındaki Bella Hadid damga vurdu. Galaya geçen yıl kırmızı derin dekoltesiyle gelip olay olan 20 yaşındaki Bella Hadid yine tüm gözleri üzerine toplamayı başardı. Hem göğüs hem bacak dekoltesiyle açılışa damga vuran Hadid'in pembe elbisesi Alexandre Gauthie imzası taşıyordu. Geçen yıl da benzer bir bacak dekoltesiyle gündeme gelen seksi model geçen yıla göre bu sefer daha dikkatsizdi. 

Hadid; bir ara poz verirken eteği açıldı ve ten rengi iç çamaşırı görüldü. Ancak Hadid bu durumu profesyonellikle karşıladı ve pek de umursuyor görünmüyordu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.