Futbol liglerinde haftanın programı açıklandı. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre Süper Lig'de 7 maç cumartesi günü oynanacak sadece GAÜ Çetinkaya - Merit A. Yeşilova maçı pazartesi günü oynanacak. 1. Lig ve BTM Liglerinde ise tüm maçlar pazar günü oynanacak.
K-Pet Süper Lig
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
21.04.2018 16:00 |
LEFKOŞA ATATÜRK STADI | GENÇLİK GÜCÜ TSK | - Detaylar |
YENİCAMİ AK | |
21.04.2018 16:00 |
ÜNER BERKALP STADYUMU | BAF ÜLKÜ YURDU | - Detaylar |
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK | |
21.04.2018 16:00 |
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI | MAĞUSA TÜRK GÜCÜ | - Detaylar |
YENİ BOĞAZİÇİ DSK | |
21.04.2018 16:00 |
LEFKE 16 AĞUSTOS STADI | LEFKE TSK | - Detaylar |
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK | |
21.04.2018 16:00 |
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI | TÜRK OCAĞI LİMASOL | - Detaylar |
BİNATLI YSK | |
21.04.2018 16:00 |
İSKELE CUMHURİYET STADI | L. GENÇLER BİRLİĞİ SK | - Detaylar |
OZANKÖY SK | |
21.04.2018 16:00 |
CİHANGİR STADI | CİHANGİR GSK | - Detaylar |
YALOVA SK | |
23.04.2018 19:00 |
LEFKOŞA ATATÜRK STADI | GAÜ ÇETİNKAYA TSK | - Detaylar |
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK |
K-Pet 1.Lig
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
18.04.2018 19:00 |
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI | GİRNE HALK EVİ | - Detaylar |
ESENTEPE KKSK | (H) HASAN ERİŞ (Y) HAKAN ÜNAL (Y) NECMİ BULUT (D) MEHMET SEZENER |
22.04.2018 16:00 |
MARAŞ STADI (SENTETİK) | MARAŞ GSK | - Detaylar |
GÖNYELİ SK | |
22.04.2018 16:00 |
BOSTANCI BAĞCIL STADI | BOSTANCI BAĞCIL SK | - Detaylar |
ESENTEPE KKSK | |
22.04.2018 16:00 |
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI | GİRNE HALK EVİ | - Detaylar |
LAPTA TBSK | |
22.04.2018 16:00 |
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK) | DEĞİRMENLİK SK | - Detaylar |
MORMENEKŞE GB | |
22.04.2018 16:00 |
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI | DUMLUPINAR TSK | - Detaylar |
GÖÇMENKÖY İYSK | |
22.04.2018 16:00 |
HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI | HAMİTKÖY ŞHSK | - Detaylar |
ÇANAKKALE TSK | |
22.04.2018 16:00 |
AKOVA ERAY VUDALI STADI | AKOVA VUDA T.Ç.B. | - Detaylar |
GÖRNEÇ KSK | |
22.04.2018 16:00 |
MEHMETÇİK STADI | KAYA MEHMETÇİK TÇB | - Detaylar |
DOĞANCI SK |
U21 Süper Lig
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
21.04.2018 13:30 |
ORTAKÖY SAHASI | GENÇLİK GÜCÜ TSK | - Detaylar |
YENİCAMİ AK | |
21.04.2018 13:30 |
GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU ANT. SAHASI | BAF ÜLKÜ YURDU | - Detaylar |
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK | |
21.04.2018 13:30 |
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI | MAĞUSA TÜRK GÜCÜ | - Detaylar |
YENİ BOĞAZİÇİ DSK | |
21.04.2018 13:30 |
LEFKE 16 AĞUSTOS STADI | LEFKE TSK | - Detaylar |
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK | |
21.04.2018 13:30 |
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI | TÜRK OCAĞI LİMASOL | - Detaylar |
BİNATLI YSK | |
21.04.2018 13:30 |
İSKELE CUMHURİYET STADI | L. GENÇLER BİRLİĞİ SK | - Detaylar |
OZANKÖY SK | |
21.04.2018 13:30 |
CİHANGİR STADI | CİHANGİR GSK | - Detaylar |
YALOVA SK | |
22.04.2018 13:30 |
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI | GAÜ ÇETİNKAYA TSK | - Detaylar |
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK |
KKTCELL Kadınlar Ligi A Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
22.04.2018 10:00 |
MARAŞ STADI (SENTETİK) | DUMLUPINAR TSK (KADIN) | - Detaylar |
ÇANAKKALE TSK (KADIN) | |
22.04.2018 10:00 |
AKOVA ERAY VUDALI STADI | GEÇİTKALE GSK (KADIN) | - Detaylar |
MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ (KADIN) |
KKTCELL Kadınlar Ligi B Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
22.04.2018 10:00 |
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI | AKDENİZ SPOR BİRLİĞİ (KADIN) | - Detaylar |
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (KADIN) | |
22.04.2018 10:00 |
----- | BAY | - Detaylar |
GÖÇMENKÖY İYSK (KADIN) |
BTM 1. Ligi Kırmızı Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
21.04.2018 16:00 |
TURUNÇLU HASAN BARDAKKO STADI | MESARYA SK | - Detaylar |
KUMYALI SK | |
22.04.2018 16:00 |
DÖRTYOL SAHASI | YILDIRIM SK | - Detaylar |
VADİLİ TÇB SK | |
22.04.2018 16:00 |
TATLISU RAUF RAİF DENKTAŞ STADI (SENTETİK) | TATLISU SERACILAR SK | - Detaylar |
DÖRTYOL SK | |
22.04.2018 16:00 |
GAZİKÖY SAHASI | GAZİKÖY SK | - Detaylar |
GEÇİTKALE GSK | |
22.04.2018 16:00 |
SERDARLI 14 AĞUSTOS SAHASI | SERDARLI GB | - Detaylar |
DİPKARPAZ TÜRK SK |
BTM 1. Ligi Beyaz Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
22.04.2018 16:00 |
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI | KARAOĞLANOĞLU SB | - Detaylar |
DÜZKAYA KOSK | |
22.04.2018 16:00 |
KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR SAHASI | KARŞIYAKA ASK | - Detaylar |
ORTAKÖY SK | |
22.04.2018 16:00 |
DENİZLİ STADI | DENİZLİ SK | - Detaylar |
AYDINKÖY MSK | |
22.04.2018 16:00 |
BEYLERBEYİ DR. ALİ ÖZSOY STADI | TATLISU HOSK | - Detaylar |
YILMAZKÖY SK |
KTFF U15 Ligi Final Grubu
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
21.04.2018 10:30 |
HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI | HAMİTKÖY ŞHSK | - Detaylar |
TÜRK OCAĞI LİMASOL | |
21.04.2018 10:30 |
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI | DUMLUPINAR TSK | - Detaylar |
DÜZKAYA KOSK | |
21.04.2018 11:00 |
İSKELE CUMHURİYET STADI | L. GENÇLER BİRLİĞİ SK | - Detaylar |
MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ | |
21.04.2018 10:30 |
GÜZELYURT BİNATLI ANT. SAHASI | BİNATLI YSK | - Detaylar |
GÖNYELİ SK | |
21.04.2018 10:30 |
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI | KÜÇÜK KAYMAKLI TSK | - Detaylar |
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ | |
22.04.2018 10:30 |
GİRNE PIA BELLA SAHASI | DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK | - Detaylar |
YENİ BOĞAZİÇİ DSK | |
22.04.2018 16:30 |
BOSTANCI FİKRİ KARAYEL STADI | YALOVA SK | - Detaylar |
YENİCAMİ AK | |
22.04.2018 11:00 |
GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU ANT. SAHASI | BAF ÜLKÜ YURDU | - Detaylar |
DEĞİRMENLİK SK |
BTM 2. LİGİ 1.GRUP
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
22.04.2018 11:00 |
YARKÖY SAHASI | YARKÖY SK | - Detaylar |
1461 İSKELE TRABZON S.K. | |
22.04.2018 11:00 |
YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI | KARADENİZ 61 SK | - Detaylar |
BOĞAZİÇİ SK | |
22.04.2018 00:00 |
----- | BAHÇELİ SK | - Detaylar |
BAY |
BTM 2. LİGİ 2.GRUP
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
21.04.2018 13:30 |
BEYARMUDU SAHASI | ÇAYÖNÜ SK | - Detaylar |
BAF CANBULAT SK | |
21.04.2018 13:30 |
DÖRTYOL SAHASI | TUZLA AB SK | - Detaylar |
GÜVERCİNLİK İYSK | |
21.04.2018 00:00 |
----- | MUTLUYAKA HSK | - Detaylar |
BAY |
BTM 2. LİGİ 3.GRUP
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
22.04.2018 11:00 |
İNCİRLİ SAHASI | İNCİRLİ SK | - Detaylar |
PİLE TSK | |
22.04.2018 11:00 |
KIRIKKALE SAHASI | KIRIKKALE SK | - Detaylar |
TÜRKMENKÖY AYDIN S.K. |
BTM 2. LİGİ 4.GRUP
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
21.04.2018 13:30 |
GAZİKÖY SAHASI | DİLEKKAYA SK | - Detaylar |
DÜZOVA SK | |
21.04.2018 13:30 |
BALIKESİR STADI (SENTETİK) | BALIKESİR SK | - Detaylar |
HASPOLAT SK | |
21.04.2018 00:00 |
----- | YENİCEKÖY SK | - Detaylar |
BAY |
BTM 2. LİGİ 5.GRUP
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
22.04.2018 11:00 |
DİKMEN SAHASI | DİKMENGÜCÜ SK | - Detaylar |
PINARBAŞI ÇSK | |
22.04.2018 11:00 |
ŞİRİNEVLER SAHASI | DAĞYOLU-ŞİRİNEVLER SK | - Detaylar |
ALAYKÖY SK |
BTM 2. LİGİ 6.GRUP
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
21.04.2018 00:00 |
----- | SERHATKÖY SK | - Detaylar |
BAY | |
22.04.2018 11:00 |
LAPTA ŞHT. ŞEVKET KADİR STADI | SADRAZAMKÖY SK | - Detaylar |
GAYRETKÖY GAZİ SK | |
22.04.2018 11:00 |
GÜZELYURT SENTETİK SAHA | KALKANLI SK | - Detaylar |
ZÜMRÜTKÖY SK |