banner762
banner815
banner797
banner854

Taekwondo’nun kurucusu anısına yarıştılar

banner476

banner825
Taekwondo’nun kurucusu anısına yarıştılar

Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Dünya Taekwondo Kurucusu ChoiHnogHiTaekwondo Karate BudoSparig Serbest Müsabaka  Şampiyonası  dün  Girne  Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı .
Müsabaalardaderecveye girenlerin ödülleri düzenlenen törende  Federasyon Başkanı  Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen  ile federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken,  Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz  Öykü Ergin, başkanlığında, Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.
BAYANLAR MÜSABAKA
1.Kategeri:         1.Pınar Akarpınar                            2.Naz Ağan                        3.Didem Yener
2.Kategeri:         1.Daria Shymusevska                    2.Daniel Demirtaş           3.Gülcan Abdullah         
3.Kategeri:         1.Zeynep Keskin                             2.Esila Gökkaya                                3.Esma Özbiçen              
4.Kategeri:         1.Spellane Gankama                     2.Aslı İpek                          3.Tuba Şenel    
5.Kategeri:         1.Enise Püsküllü                              2.Sera Acar                        3.Simge Tutar
6.Kategeri:         1.Karmen Küçük                              2.Nedime Su Darendeli                3.Arzu Naz Şimşir
7.Kategeri:         1.Berinay Babacan                          2.Cemaliye Yamak          3.Rich Travestie
8.Kategeri:         1.Defne Okçu                                   2.Sahra İnci                        3.Sinem Yılmaz
9.Kategeri:         1.Şebnem Eryiğit                             2.Rojbin Özer                   
10.Kategeri:       1.Nisa Gukaeva                                               2.Elif Baştaş                      
11.Kategeri:       1.Nur Deniz Duran                          2.Ayça Aygün                   
ERKEKLER MÜSABAKA
1.Kategeri:         1.Reza Pormohammedi                               2.Abdullah Baştaş           3.Timur Başlı
2.Kategeri:         1.Çetin Çiftsüren                             2.Ege Salih Babacan        3.Bahadır Boz
3.Kategeri:         1.Yusuf Seyhan Şen                       2.Ata Mehmet Aslan     3.Mithat Yıldırım
4.Kategeri:         1.Mustafa Yalçın                              2.Muhammed Sefa Kılıç               3.Zeynel Yıldırım
5.Kategeri:         1.Bora Kürşat                                    2.Emre Acar                       3.Taner Kara
6.Kategeri:         1.İzzet Özaslan                                 2.Demir Çelik                    3.Mahmut Colayır
7.Kategeri:         1.Münür Püsküllü                           2.Hazar Yeltekin               3.Ahmet Sadrazam
8.Kategeri:         1.Alex Tüysüz                                   2.İzzet Tok                         3.Sinan Kaya
LİGE DEVAM EDİLDİ
Öte yandan 10 Takımlı  Taekwondoligininikinci üçüncü hafta müsabakaları da yapıldı
Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapılan müsabakalarda Girne Taekwondo İhtisas Kulübü Türk Ocağı’nı 3-1 yenerken LefkeTaekwondo İhtisas Kulübü Lefkoşa Bölgesini  2-1 mağlup etti. Doğan Türk Birlkiği ile Girne Halk Evi ise 1-1 berabere kaldı.
Girne Bölgesi Gazimağusa Savunma Akademi Merkezi’ni 2-0 yenerken Güzelyurt Taekwondo İhtisas Kulübü ile Mağusa Bölge takımı 0-0 berabere kaldı.
Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, Federasyon, Bölge ve  kulüp  temsilcileri verirken  Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz, ile Federasyon, Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.
 
banner342
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.