K-PET Birinci Lig'de haftanın en önemli maçında Lapta'yı deplasmanda mağlup eden Gönyeli, liderlikteki yerini sağlamlaştırdı
Liderin en yakın takipçisi Hamitköy'ün, Bostancı Bağcıl ile deplasmanda oynayacağı maç ertelenirken, 4 takım 13 puana geldi
Çanakkale'nin de galip gelmesiyle galibiyetsiz takımın kalmadığı ligde Gönyeli tek namağlup takım kalırken, Girne Halk Evi, 7 haftada hiç beraberlik almadı
Gol krallığı yarışında ilk iki sırada yer alan Özgür Ongun ile Turgut Kaçar, haftayı maç oynamadan geçerlerken, Özgür 10, Turgut 8 golde bulunuyor
Haftanın Takımı: Girne Halk Evi
Girne Halk Evi, alt sıralardan uzaklaşma adına büyük önem taşıyan maçta Değirmenlik'i deplasmanda mağlup ederek, 5 hafta sonra 3 puan almasını bildi
Haftanın Futbolcusu: Ramazan Tebelleşol (Maraş)
Maraş'ın tecrübeli defans futbolcusu Ramazan Tebellişol, zorlu Mehmetçik deplasmanında savunmadaki soğukkanlı ve başarılı futbol oynayarak, takımının, eski takımını mağlup etmesine büyük katkı koydu
Haftanın Teknik Adamı: Emre Perçinci (Gönyeli)
Gönyeli'nin başarılı teknik adamı Emre Perçinci, haftanın en önemli maçına iyi hazırladığı takımının Lapta'yı deplasmanda mağlup etmesine büyük katkı koydu
Haftanın Hakemi: Evren Karademir (Mehmetçik- Maraş)
Evren Karademir ağır bir zeminde oynanan zorlu Mehmetçik - Maraş maçında, yardımcılarıyla birlikte başarılı bir yönetim sergiledi
Haftanın Kare Ası
Athos(GHE)
Kenan (MM)
Uvanç (Çanakkale)
Hasan (Esentepe)
Haftanın On Biri
Volkan (Maraş)
Fetin (MM)
Ertan (GHE)
Nersin (Esentepe)
Okan (Gönyeli)
Salih Oyal (Doğancı)
İsmail (Gönyeli)
Gökay (MM)
Gökhan Yazlık (Maraş)
Şenol (GHE)
Selçuk (Çanakkale)
K-PET Birinci Lig 7. Hafta maç sonuçları
Lapta - Gönyeli, 1-2
Bostancı Bağcıl - Hamitköy, (Ertelendi)
Çanakkale - Akova, 2-1
Değirmenlik - GHE, 1-2
Doğancı - Dumlupınar, 1-0
Esentepe - Görneç, 1-0
Mormenekşe - Göçmenköy, 2-0
Mehmetçik - Maraş, 0-2
K-Pet 1.Lig Puan Tablosu
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
AV |
P |
||
1. |
7 |
5 |
2 |
0 |
12 |
4 |
8 |
17 |
|
2. |
6 |
4 |
1 |
1 |
15 |
9 |
6 |
13 |
|
3. |
7 |
4 |
1 |
2 |
15 |
9 |
6 |
13 |
|
4. |
7 |
4 |
1 |
2 |
16 |
11 |
5 |
13 |
|
5. |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
8 |
5 |
13 |
|
6. |
7 |
3 |
3 |
1 |
10 |
6 |
4 |
12 |
|
7. |
7 |
3 |
2 |
2 |
9 |
7 |
2 |
11 |
|
8. |
7 |
3 |
0 |
4 |
11 |
15 |
-4 |
9 |
|
9. |
6 |
2 |
2 |
2 |
3 |
3 |
0 |
8 |
|
10. |
7 |
2 |
2 |
3 |
9 |
11 |
-2 |
8 |
|
11. |
7 |
2 |
2 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
8 |
|
12. |
7 |
2 |
1 |
4 |
4 |
7 |
-3 |
7 |
|
13. |
7 |
2 |
1 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
7 |
|
14. |
7 |
2 |
1 |
4 |
5 |
9 |
-4 |
7 |
|
15. |
7 |
1 |
1 |
5 |
5 |
12 |
-7 |
4 |
|
16. |
7 |
1 |
1 |
5 |
9 |
17 |
-8 |
4 |
K-Pet 1.Lig 8. Hafta maç programı:
11 Kasım Cumartesi: Görneç – Mormenekşe, Gönyeli – Çanakkale,
12 Kasım Pazar: Dumlupınar – Esentepe, Maraş – Doğancı, Hamitköy – Kaya Mehmetçik, Girne Halk Evi – B. Bağcıl, Akova – Değirmenlik, Göçmenköy - Lapta