banner875
banner885
banner878

Tüm bölgelerde kazanan muhtarlar belli oldu

banner476

banner825
Tüm bölgelerde kazanan muhtarlar belli oldu

Lefkoşa bölgesinde kazanan muhtarlar

D.MENLİK - AKINCILAR - AKINCILAR MUSTAFA EĞMEZ 
D.MENLİK - AKINCILAR - BAHÇELİEVLER MAH. GÜLÇİN ERSOY 
D.MENLİK - AKINCILAR - BALIKESİR MÜRÜDE ERZEN 
D.MENLİK - AKINCILAR - BAŞPINAR MAH. DEĞ. AHMET İSPİROĞLU 
D.MENLİK - AKINCILAR - BEYKÖY MAH. AHMET ONBAŞI 
D.MENLİK - AKINCILAR - CAMİALTI MAH. MUSA SUİÇMEZ 
D.MENLİK - AKINCILAR - CİHANGİR ULAŞ SOLAKAY 
D.MENLİK - AKINCILAR - ÇUKUROVA YUSUF SOFU 
D.MENLİK - AKINCILAR - DEMİRHAN CEMİL ŞENSOY 
D.MENLİK - AKINCILAR - DİLEKKAYA AHMET ÇELİKER MENTEŞOĞULLARI 
D.MENLİK - AKINCILAR - DÜZOVA YILMAZ YILMAZOĞULLARI 
D.MENLİK - AKINCILAR - ERDEMLİ AHMET YANIKER 
D.MENLİK - AKINCILAR - GAZİKÖY MUHİDDİN MİRALAY 
D.MENLİK - AKINCILAR - KALAVAÇ HALİL KARASOY 
D.MENLİK - AKINCILAR - KIRIKKALE CEMAL GÜRSEL OSMANOĞLU 
D.MENLİK - AKINCILAR - MEHMETCİK MAH. DEĞ. AHMET HALİTOĞLU 
D.MENLİK - AKINCILAR - MERİÇ SONER GÖYMEN 
D.MENLİK - AKINCILAR - MİNARELİKÖY ARİF OKCU 
D.MENLİK - AKINCILAR - SARAY MAH. DANİŞ AŞICI 
D.MENLİK - AKINCILAR - TEPEBAŞI MAH. DEĞ. YILMAZ KOLOĞLU 
D.MENLİK - AKINCILAR - YENİCEKÖY MEHMET İYİCİ 
D.MENLİK - AKINCILAR - YİĞİTLER ALİ EMİR 


GÖNYELİ-ALAYKÖY - ALAYKÖY FEHMİ SOYKAN 
GÖNYELİ-ALAYKÖY - GÖNYELİ MAH. ÖMER MENDERES 
GÖNYELİ-ALAYKÖY - YENİKENT MAH. MELEK ARABACIOĞLU 


LEFKOŞA - ABDİ ÇAVUŞ MAH. OSMAN YAKUP MULLAHALİL 
LEFKOŞA - ARABAHMET MAH. ALİ SARI 
LEFKOŞA - AYDEMET MAH. EMİNE DAVUTOĞLU SHEEKHO 
LEFKOŞA - AYYILDIZ MAH. TAKSİM ÇÖREKCİOĞLU 
LEFKOŞA - ÇAĞLAYAN MAH. NUTKU KARSU 
LEFKOŞA - GÖÇMENKÖY MAH. AYŞE BAŞARANEL 
LEFKOŞA - HASPOLAT TALİP ÖZDEMİR 
LEFKOŞA - HAYDARPAŞA MAH. MESUT KAZIK 
LEFKOŞA - KARAMANZADE MAH. HÜSAMETTİN ÇOLLO 

LEFKOŞA - KIZILAY MAH. NESRİN GÜVENER 
LEFKOŞA - KUMSAL MAH. SEZGİN GÜÇLÜ 
LEFKOŞA - ORTAKÖY MAH. FAYIK TAŞEL 
LEFKOŞA - SELİMİYE MAH. MUSTAFA MESUTOĞLU 
LEFKOŞA - YENİCAMİ MAH. AYŞEN HAMİTOĞLU 
LEFKOŞA - YENİŞEHİR MAH. MUSTAFA METİN BIÇKICIOĞLU

Mağusa bölgesinde kazanan muhtarlar

Çayönü: Ferdi Amasyalı
Güvercinlik: Hüseyin Ünal
İncirli: Muhammet Mustafa Yeşilleme
Türkmenköy: Ayşe Korol
Gazimağusa Anadolu Mahallesi: Ali Buruk
Gazimağusa Canbulat Mahallesi: Metin Delideniz
Gazimağusa Çanakkale Mahallesi: Abbas Mendeli
Gazimağusa Dumlupınar Mahallesi: İmer Çavuşoğlu
Gazimağusa Harika Mahallesi: Cemalettin Balkanlı
Gazimağusa Karakol Mahallesi: Tamer Tunç
Gazimağusa Lala Mustafapaşa Mahallesi: Tuncay Yahyaoğlu
Mutluyaka: Buran Dirensoy
Gazimağusa Namık Kemal Mahallesi: Hüseyin Aktunç
Gazimağusa Pertev Paşa Mahallesi: Eyup Karadaş
Gazimağusa Piyale Paşa Mahallesi: Rifat Sevindik
Gazimağusa Sakarya Mahallesi: Mustafa Sarp
Gazimağusa Suriçi Mahallesi: Nevin Fenercioğlu
Gazimağusa Tuzla Mahallesi: İbrahim Umay
Gazimağusa Zafer Mahallesi: Ali Yeşil
Çınarlı: Serkan Poyrazlı
Görneç: Mehmet Şah
Kurudere: Bülent Şengül
Nergisli: Okan Helvacı
Pınarlı: Güner Kırgız
Serdarlı: Ahmet Serdar
Sütlüce: Hüseyin Kaptan
Ulukışla: Erdal Özata
Yamaçköy: Ahmet Toprak
Akdoğan: İsmail Kozanoğlu
Aslanköy Adil Onalt
Dörtyol: Salih Erel
İnönü: Mehmet Depreli
Korkuteli: Fettah Karakuzu
Paşaköy: Ali Göktürk
Turunçlu: Hüseyin Samancıoğlu
Vadili: Tüner Öksüzoğlu
Tatlısu Aktunç Mahallesi: Şengül Pala
Tatlısu Küçükerenköy Mahallesi: Ümüt Karlankuş
Tatlısu Yalı Mahallesi: Leyla Güvenlier
Alaniçi: Cemal Yıldız
Mormenekşe: Saim Aytürk
Yeniboğaiçi Şehitler Mahallesi: Olsan Karabardak
Yeniboğaziçi: Nazif Onbaşı Yavuz
Yıldırım: Osman Birşen

Girne'de kazanan muhtarlar

ÇATALKÖY-ESENTEPE - ARAPKÖY TUNCAY BALKAYA 
ÇATALKÖY-ESENTEPE - ÇATALKÖY HÜSEYİN AKIŞ 
ÇATALKÖY-ESENTEPE - ESENTEPE GÜNAY TAKATUKA 
ÇATALKÖY-ESENTEPE - KARAAĞAÇ YILMAZ UZMANER 

//

DİKMEN - AŞAĞI DİKMEN MAH. EYYUP KOÇÇAT 
DİKMEN - AŞAĞI TAŞKENT MEHMET ARİF YAVUZ 
DİKMEN - GÖÇERİ MUSTAFA GÖÇERİLİ 
DİKMEN - GÜNGÖR AYHAN DEMİRTAŞ 13

DİKMEN - KÖMÜRCÜ BURAK ELİGÖN 
DİKMEN - YUKARI DİKMEN MAH. HÜSEYİN BARBET 
DİKMEN - YUKARI TAŞKENT DURMUŞ AŞANDIR 

//
GİRNE - AŞAĞI GİRNE MAH. ERKAN DEDE 
GİRNE - BEYLERBEYİ NİYAZİ ENGİN 
GİRNE - DEĞİRMENTAŞI MAH. SALİH ODAY 
GİRNE - DOĞANKÖY MAH. NİYAZİ BEDEL 
GİRNE - ESKİ TÜRK MAH. TUĞÇE ÖREN 
GİRNE - KARAOĞLANOĞLU MAH. HÜDAVERDİ TUTKU 
GİRNE - OZANKÖY RAMADAN UZUN 
GİRNE - ZEYTİNLİK KESİMİ MAH ESAT ATIŞ 
GİRNE - ZEYTİNLİK KÖY MAH. HATİCE AYDIN 

//
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - ADATEPE MAH. ÜMİT KARDEŞLER 
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - ALEMDAĞ ÖMER TABUR 
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - BAŞPINAR MAH. COŞKUN YILMAZ 
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - ÇAĞLAYAN MAH. ALS. NUREDDİN SALCI 
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - ÇAMLIBEL OSMAN MISIRLISOY 
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - GEÇİTKÖY BAYRAM AVCI 
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - ILGAZ ATİLA KAYA 
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - KARŞIYAKA AHMET PELİT 
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - KAYALAR NİZAMETDİN ÇAĞLAYAN 
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - KOCATEPE MAH. MEHMET ALİ ELLİDÖRT 
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - KOZAN SERKAN ALKANAT 
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - SADRAZAMKÖY YAKUP DİLEK 
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - TEPEBAŞI SERHAT KEYFİALA 
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - TINAZTEPE MAH. HALİL KARALAR 

LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - TÜRK MAH. İBRAHİM SESSİZ 
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - YAYLA MAH. AZİZ CİCİBABA 
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - YEŞİLOVA MAH. BESİM TARANCI 
LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - YEŞİLTEPE YALÇIN KAYA 

Güzelyurt bölgesi muhtarları

GÜZELYURT - AŞAĞI BOSTANCI MAH. FIRAT ARKIN 
GÜZELYURT - AYDINKÖY TAMER TAYANÇ 
GÜZELYURT - GAYRETKÖY SERDAR UNAL 
GÜZELYURT - İSMET PAŞA MAH. AHMET KOLCU 
GÜZELYURT - KALKANLI KEMAL KISAOĞLU 
GÜZELYURT - MEVLEVİ TURGAY YILDIZ 
GÜZELYURT - PİYALE PAŞA MAH. GÜZ OSMAN BİNATLILI 
GÜZELYURT - YAYLA MAH. GÜZELYURT MURAT RÜSTEMOĞLU 
GÜZELYURT - YUKARI BOSTANCI MAH. CEMAL YABANER 
GÜZELYURT - ZÜMRÜTKÖY ERHAN CELALLER 

Lefke bölgesi muhtarları

LEFKE - BADEMLİKÖY SEDAT AŞAN 
LEFKE - CENGİZKÖY MAH. HÜSEYİN TURAÇ 
LEFKE - GAZİVEREN ZEKİYE AKARSULAR 
LEFKE - LEFKE MAH. TURGAY ÖZERSOY 
LEFKE - TAŞPINAR ÖZGÜR KAÇMAZ 
LEFKE - YEDİDALGA MAH. GÜNER SERGİL 
LEFKE - YEŞİLIRMAK İSMET ÖZPOLAT 
LEFKE - YEŞİLYURT MAH. İSMAİL GÜREN 

İskele'de kazanan muhtarlar

ERENKÖY - KARPAZ - AVTEPE REZVAN İNLEN 
ERENKÖY - KARPAZ - BOLTAŞLI TURGAY ARSLAN 
ERENKÖY - KARPAZ - DERİNCE OSMAN KORKMAZ 
ERENKÖY - KARPAZ - ERSİN PAŞA MAH. MUSTAFA ÇOBANOĞLU 
ERENKÖY - KARPAZ - ESENKÖY LEVENT MİHMAT 
ERENKÖY - KARPAZ - GELİNCİK AHMET TALAY 
ERENKÖY - KARPAZ - KALEBURNU HALİL YEŞİLBULUT 
ERENKÖY - KARPAZ - POLAT PAŞA MAH. SÜLEYMAN ÇEBİ 
ERENKÖY - KARPAZ - SİPAHİ SAVAŞ ŞAHİN 
ERENKÖY - KARPAZ - TAŞLICA BARIŞ AKSU 

ERENKÖY - KARPAZ - YENİ ERENKÖY SAFİYE MİMAR SAYAR 
ERENKÖY - KARPAZ - YEŞİLKÖY PEROL MAVİLİ 
ERENKÖY - KARPAZ - ZİYAMET HACIBEY MEHMETOĞLU 

//
İSKELE - AĞILLAR ALİ AKKOYUN 
İSKELE - ALTINOVA MUSTAFA DAĞBAŞI 
İSKELE - ARDAHAN İSMAİL ÇAVDAR 
İSKELE - BOĞAZ MAH. ÖZDEMİR KONURALP 
İSKELE - BOĞAZTEPE MAH. OSMAN AKBALLI 
İSKELE - CEVİZLİ MAH. GÖKHAN ÖZTUGAY 
İSKELE - ERGAZİ HALİL FİKRET ÖZTÜRK 
İSKELE - KALECİK MAH. MURAT ÖZER 
İSKELE - KİLİTKAYA HAMİDE KANİZİ KÖMÜRCÜGİL 
İSKELE - KURTULUŞ FİKRİ AKSÜT 
İSKELE - KUZUCUK AKAN HOCA 
İSKELE - MERSİNLİK MUTLU ŞEKER 
İSKELE - SINIRÜSTÜ HALİL YENİGÜN 
İSKELE - TOPÇUKÖY YUSUF HACIOĞLU 
İSKELE - TURNALAR OSMAN KIRÇİÇEK 
İSKELE - TUZLUCA ÖMER TIRAKİ 
İSKELE - YARKÖY ALİ YAKAR 


MEHMETÇİK-B.KONUK - BAFRA MEHMET GÜLEÇ 
MEHMETÇİK-B.KONUK - BALALAN CAFER ÖZBALALANLI 
MEHMETÇİK-B.KONUK - BÜYÜKKONUK MUSTAFA DOĞAN 
MEHMETÇİK-B.KONUK - ÇAYIROVA AHMET ERCÜMENT 

MEHMETÇİK-B.KONUK - KUMYALI YAŞAR DEMİR 
MEHMETÇİK-B.KONUK - MEHMETCİK HASAN ONBAŞI 
MEHMETÇİK-B.KONUK - PAMUKLU HASAN ÇELİK 
MEHMETÇİK-B.KONUK - YEDİKONUK ALİ ÜTENOĞLU 

banner342
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.