banner875
banner885
banner878

Taekwondo’da milli takım belirleniyor

banner476

banner825
Taekwondo’da milli takım belirleniyor

Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu tarafından organize edilen ve 24-30 Ekim 2022 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleşecek üç farklı organizasyon için milli takım belirlendi.
Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapılacak Uluslararası organizasyonlarda KKTC adına yarışacak sporcuları belirlemek amacıyla yapılan müsabakalarda A milli takımını Federasyon Başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen ve Yardımcıları Masterler Öykü Ergin ve Ali Uslu birlikte belirliyorlar.
24-30 Ekim tarihleri arasında yapılacak organizasyonlar 20.GTF Avrasya Şampiyonası, 33. WTF (Olimpik sistem) Şampiyonası ve 8. World BudoMartialarts Şampiyonası olacak.
Müsabakalarda milli takımda yeralacak sporcular ise şöyle :
 
Bayanlar müsabaka sonuçları:
1.Kategori: 1. Zeynep Keskin 2. Zehra Naz Ağan 3. Hatice Alyanak
2. Kategori: 1. Enise Püsküllü 2. Gülşah Erfenike 3. Rojbin Özer
3. Kategori : 1. Deniz Sevinç 2. Havin Yılmaz 3. AnastasiaKorshunova
4.Kategori: 1. Elif Baştaş 2. Zehra Bilge Bayram 3. StafaniGukovskya
5. Kategori: 1. Elena Gordeev 2. Şebnem Eryiğit 3. DariaShyushevska
6. Kategori: 1. Defne Üresin Okçu 2. Cemaliye Yamak 3. Dua Rızvan Zaman
7. Kategori: 1.Rabia Tarım 2. Derin Su Tunçbilek 3. Süheyla Bölükbaşı
8. Kategori: 1. SpellanaGankama 2. Kura Bah 3. WengLiZhang
 
Erkekler müsabaka sonuçları:
1. Kategori:  1. Dimitri Gordeev 2. Alex Tüysüz 3. MubarakAbdurRahem
2. Kategori: 1. Arda Akın Altuntas 2. Oğulcan Doğan 3. Çetin Çiftsüren
3. Kategori:  1. Şakir Atınç Yağızsoy 2. Abdullah Baştaş 3. Yiğit Efe Harputlu
4. Kategori: 1. RezaGolmohammadzade 2. Kerim Karpuz 3. Mohammad Y. Jollah
5. Kategori: 1. Esad Büyüksarı 2. Yakup Kağan 3. Demir Çelik
6. Kategori: 1. Ata Mehmet Aslan 2. Barış Erfenike 3. Münür Püsküllü
7. Kategori:: 1.Bora Kürşat 2. Mehmet Çulama 3. İzzet Tok
LİGE DEVAM EDİLDİ
Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu tarafından organize edilen 10 Takımlı  Taekwondo liginin  6. Hafta müsabakaları da yapıldı. 
Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde  yapılan Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon Başkanı Senior Grand Master Eyüp.Zafer .Gökbilen, Federasyon, Bölge ve  kulüp  temsilcileri verirken  Müsabakaları Master Öykü Ergin, federasyon kokartlı kokartlı hakemler Ana Tüysüz ,ile federasyon, bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.
 
6. HAFTA MÜSABAKALAR    
TOL          1                             GHE     1
DTB                    2                  Lefkoşa Bölge 1
LEF. TİK          3                    Magusa Bölge 0
G.MagusaSam     2                 Güzelyurt  Tik    0
Girne Tkdİht    3                        Girne .Bölge  1
 
banner342
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.