banner762
banner815
banner797

İktisatbank BTM 2. Lig 9. Hafta günün sonuçları yarının programı

banner476

banner825
İktisatbank BTM 2. Lig 9. Hafta günün sonuçları yarının programı

26 Temmuz 2022, Salı
2.GRUP
Yeşiltepe Ilgaz-Çamlıbel 6 – 2
Kalkanlı-Mevlevi:         1 – 3
4.GRUP
Pergama-Kırıkkale:       1 – 3
Aslanköy-Gaziköy                 4 – 3
27 Temmuz 2022, Çarşamba
1.GRUP
18.00 Zümrütköy Stadı’nda Zümrütköy-Poy Rent A Car Yeşilyurt (Abdullah Genç)
18.00 Gayretköy Sahası’nda Gayretköy-Gaziveren (İsmail Ercan)
18.00 Akçay Rauf Raif Denktaş Stadı’nda Akçay-Yedidalga Aksu (Şahin Coşkun)
2.GRUP
18.00 Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı’nda Akdeniz-Yeşil HarnıpKozanköy (Serdar Gürpınar)
5.GRUP
18.00 Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı’nda Tuzla-Güvercinlik (Şakir Azizoğlu)
18.00 GazimağusaCanbulat Stadı’nda Yenişehir-Pile (Yusuf Atlar)
6.GRUP
18.00 Dörtyol AdemNural Stadı’nda Alaniçi-Tatlısu Seracılar (Halil Atlar)
18.00 Geçitkale Stadı’nda AutoriteCivisil-Mutluyaka (Berk Bağrıkara)
7.GRUP
18.00 Kaplıca Emre Genç Stadı’nda Kaplıca Karadeniz 61-Yarköy (Hakan Ünal)
18.00 Akova Eray Vudalı Stadı’nda Ergazi-Ardahan (Serkan Özdenkçi)
18.00 Yenierenköy Stadı’nda Dipkarpaz-Bafra (Mehmet Volkan Çelik)
28 Temmuz 2022, Perşembe
3.GRUP
18.00 Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı’nda Ağırdağ Boğaz-Serhatköy (İbrahim Katmer)
18.00 Atatürk Spor Kompleksi Antrenman Sahası’nda Alayköy-Şirinevler (Hüseyin Saçar
18.00 Girne Pia Bella Sahası’nda Pınarbaşı-Bahçeli (Olgun Canik)
5.GRUP
18.00 Dörtyol AdemNural Stadı’nda Korkuteli-Çayönü (Cenk Aras Özfuttu)
6.GRUP
18.00 Geçitkale Stadı’nda SFC Boğaziçi-Ötüken (Ferhat Tuna)
 
banner342
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.