banner762
banner815
banner797

İktisatbank BTM 2. Lig 6. hafta dünün sonuçları ve günün programı

banner476

banner825
İktisatbank BTM 2. Lig 6. hafta dünün sonuçları ve günün programı

İktisatbank BTM 2. Lig 6. Hafta programı:
 
DÜN
1.GRUP
Gayretköy-Akçay:2-2
2.GRUP
Kalkanlı-Çamlıbel:0-1
3.GRUP
Pınarbaşı-Ağırdağ Boğaz:1-1
5.GRUP
Korkuteli-Pile: 1- 3
6.GRUP
SFC Boğaziçi-Tatlısu Seracılar: 1 – 0
7.GRUP
Ergazi-Yarköy: 7 - 1
BUGÜN
1.GRUP
18.00 Zümrütköy Stadı’nda Zümrütköy-Gaziveren (Yusuf Atlar)
2.GRUP
18.00 Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı’nda Yeşiltepe Ilgaz-Akdeniz (Fatih Bardakçıoğlu)
3.GRUP
18.00 Atatürk Spor Kompleksi Antrenman Sahası’nda Alayköy-Bahçeli (Arif Malek)
4.GRUP
18.00 Değirmenlik Sadık Cemil Stadı’nda Aslanköy-Kırıkkale (Hakan Ünal)
5.GRUP
18.00 GazimağusaCanbulat Stadı’nda Yenişehir-Tuzla (Ali Eren Orçan)
6.GRUP
18.00 Dörtyol AdemNural Stadı’nda Alaniçi-AutoriteCivisil (YusufcanDönder)
7.GRUP
18.00 Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı’nda Kaplıca Karadeniz 61-Dipkarpaz (Olgun Canik)
3 TEMMUZ 2022, PAZAR
1.GRUP
18.00 Doğancı Emek Stadı’nda Poy Rent A Car Yeşilyurt-Yedidalga Aksu ()İsmail Ercan
2.GRUP
18.00 Akçay Rauf Raif Denktaş Stadı’nda Mevlevi-Yeşil HarnıpKozanköy (Halil Atlar)
3.GRUP
18.00 Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı’nda Şirinevler-Serhatköy (Serdar Gürpınar)
4.GRUP
18.00 Beyarmudu Mustafa Taner Yalluri Stadı’nda Pergama-Yeniceköy (Serkan Özdenkçi)
5.GRUP
18.00 İncirli Hüseyin Altıncıoğlu Stadı’nda Çayönü-Güvercinlik (Cenk Aras Özfuttu)
6.GRUP
18.00 Akova Eray Vudalı Stadı’nda Ötüken-Mutluyaka (Şakir Azizoğlu)
7.GRUP
18.00 Geçitkale Stadı’nda Ardahan-Bafra (Mehmet Volkan Çelik)
 
banner342
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.