banner875
banner885
banner878
banner887

Açılış maçında düdük Mehmet Sezener’de

banner476

Aksa Süper Ligin açılış maçı olan bu akşam oynanacak Yenicami – Hamitköy karşılaşmasını tecrübeli hakemlerimizden Mehmet Sezener yönetecek

banner825
Açılış maçında düdük Mehmet Sezener’de

Aksa Futbol Ligleri’nde 9. Hafta maçlarını yönetecek hakemler KTFF Merkez Hakem Kurulu tarafından açıklandı.
Aksa Süper Ligin açılış maçı olan bu akşam oynanacak Yenicami – Hamitköy karşılaşmasını tecrübeli hakemlerimizden Mehmet Sezener yönetecek.
Haftanın üst sıraları ilgilendiren önemli karşılaması olan Mağusa Türk Gücü – Cihangir karşılaşmasında ise yine tecrübeli hakemlerimizden Fehim Dayı düdük çalacak.
Aksa 1. Ligin 9. Haftasının önemli mücadelesi olan bölge derbisi niteliğindeki Mormenekşe – Pera Gençler Birliği karşılaşmasını ise Evren Karademir yönetecek.
 
İşte Aksa Futbol Liglerinde 9. Hafta maçlarını yönetecek hakemler:
AKSA SÜPER LİG
BUGÜN
19.00 Lefkoşa Atatürk Stadı’nda Yenicami-Hamitköy (Mehmet Sezener)
19 Kasım 2022, Cumartesi
14.30 Değirmenlik Sadık Cemil Stadı’nda Miracle Değirmenlik-Yonpaş Dumlupınar (Osman Özpaşa)
14.30 Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı’nda Türk Ocağı-Mesarya (Ferhat Tuna)
14.30 Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı’nda MağusaT.Gücü-Cihangir (Fehim Dayı)
20 Kasım 2022, Pazar
14.30 Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı’nda MeritA.Yeşilova-Göçmenköy (Serkan Şimşek))
14.30 Gönyeli Stadı’nda Gönyeli-Lefke (Ali Özer)
14.30 Küçük Kaymaklı Şht. Hüseyin Ruso Stadı’nda K.Kaymaklı-Doğan T.Birliği (Tufan Çerçioğlu)
21 Kasım 2022, Pazartesi
19.00 Lefkoşa Atatürk Stadı’nda ChinaB.G.Gücü-Çetinkaya (Emre Öztaşlı)
 
AKSA 1.LİG
19 Kasım 2022, Cumartesi
14.30 Mormenekşe Cemal Balses Stadı’nda Mormenekşe-Pera Gençler Birliği (Evren Karademir)
14.30 Esentepe Erdal Barut Stadı’nda Esentepe-Binatlı (Mustafa Öztugay)
14.30 Dörtyol AdemNural Stadı’nda Dörtyol-M. HacıaliYılmazköy (Zekai Töre)
14.30 Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı’nda Yalova-İncirli (Burak Mandıralı)
20 Kasım 2022, Pazar
14.30 Karşıyaka Şengül Törehan Stadı’nda Miracle Karşıyaka-Yenierenköy (İsmail Ercan)
14.30 Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı’nda Girne Halk Evi-Yeniboğaziçi (Hüseyin Özkan)
14.30 Güzelyurt Üner Berkalp Stadı’nda Baf Ülkü Yurdu-Lapta (Hakan Ünal)
14.30 Maraş Necip Halil Kartal Stadı’nda Ünimar Maraş-Düzkaya (Şakir Azizoğlu)
 
 
banner342
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.