banner107
banner82
banner147

YSK kesinleşen aday listelerini açıkladı

banner27

YSK kesinleşen aday listelerini açıkladı

banner192

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Yerel Kuruluş Organları Genel  Seçimleri için kesinleşen aday listelerini ilan etti.

Kesinleşen adayların ilanıyla, kesinleşen adayların sayısı, seçilmesi gereken kişi veya kişilerin sayısına eşit veya daha az olduğundan bir çok yerde muhtar ve aza adayları seçilmiş oldu.

YSK kesinleşen adaylar ile seçilmiş olanları iki ayrı listeyle ilan etti

              24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Yerel Kuruluş Organları Genel  
           Seçimleri için kesinleşen aday listeleri, değiştirilmiş  şekliyle  5/1976  sayılı
           Seçim ve Halkoylaması Yasası'nın   61. maddesi uyarınca  ilan edilir.
LEFKOŞA  İLÇESİ
BELEDİYELER
1- AKINCILAR  BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Hasan Barbaros ( CTP Adayı )
2. Osman Tamsarı ( BAĞIMSIZ  )
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Ayten Yeniçeri (  CTP  Adayı   )
2. Erkan Barbaros (  CTP  Adayı   )
3. Emine Toz (  CTP  Adayı   )
4. Seha Doğan Türk (  CTP  Adayı   )
5. Altan Cannur (  CTP  Adayı   )
6. Yusuf Kedi (  CTP  Adayı   )
1. Ayşegül İbrahim (   UBP Adayı   )
2. Gülsar Muslu (   UBP Adayı   )
3. Engin Eğmez (   UBP Adayı   )
4. Hüseyin Parıldak (   UBP Adayı   )
5. Yusuf Özturna (   UBP Adayı   )
6. Hasan Kansel (   UBP Adayı   )
2- ALAYKÖY  BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Hulusi Manisoy (  CTP  Adayı   )
2. Arif Ulaş (  UBP  Adayı  )
3. Emre Özkan (   BAĞIMSIZ   )
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Ramazan Aydınlı (  CTP  Adayı   )
2. Tahir Sinal (  CTP  Adayı   )
3. Mustafa Dinarlı (  CTP  Adayı   )
4. Gülden Ceylan (  CTP  Adayı   )
5. Gökhan Soykan (  CTP  Adayı   )
6. Hasan Cemoğlu (  CTP  Adayı   )
7. Hümeyra Öden (  CTP  Adayı   )
8. Pembe Borakan (  CTP  Adayı   )
1. Faruk Umut (  UBP  Adayı  )
2. Mehmet Arslan (  UBP  Adayı  )
3. Zafer Sukuşu (  UBP  Adayı  )
4. Meltem Kansu (  UBP  Adayı  )
5. Alparslan Türkkal (  UBP  Adayı  )
6. Hasan Çakmak (  UBP  Adayı  )
7. Asiye Türkkal (  UBP  Adayı  )
8. Hüsne Ulaş (  UBP  Adayı  )
3. DEĞİRMENLİK  BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Ali Karavezirler (  CTP Adayı  )
2. İsmail Bozdağ Töre (  UBP Adayı  )
3. Ömer Meraklı (  BAĞIMSIZ  )
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Mustafa Cambaz (   CTP Adayı   )
2. Tahir Irız (   CTP Adayı   )
3. Arzu Miyase Babahan (   CTP Adayı   )
4. Ulaş Erzen (   CTP Adayı   )
5. Mehmet Hüdaverdioğlu (   CTP Adayı   )
6. Neşe Ilgan  (   CTP Adayı   )
7. Ayşe Betmezoğlu (   CTP Adayı   )
8. Mustafa Şehitoğlu (   CTP Adayı   )
9. Ahmet Dilekkaya (   CTP Adayı   )
10. Mahfuz Bulğan (   CTP Adayı   )
11. Nazemin Çakra Hoca (   CTP Adayı   )
12. Fuat Tolga Emirtaneoğlu (   CTP Adayı   )
1. Hasan Güneşel (  UBP Adayı  )
2. Hasan Kunt (  UBP Adayı  )
3. Hava İspiroğlu (  UBP Adayı  )
4. Mustafa Uzunsaf (  UBP Adayı  )
5. Hasan Yazıcı (  UBP Adayı  )
6. Yakup Karşılı (  UBP Adayı  )
7. Salih Kargı (  UBP Adayı  )
8. Sedat Bozçalı (  UBP Adayı  )
9. Müşerref Akar (  UBP Adayı  )
10. Mümüne Kuset (  UBP Adayı  )
11. Münüse Çiftçioğlu (  UBP Adayı  )
12. Ergun Miralay (  UBP Adayı  )
1. Osman Kurt  (  YDP Adayı   )
2. Emine Kumaş (  YDP Adayı   )
3. Ali Özdemir (  YDP Adayı   )
4. Abdulkadir Kösedağ (  YDP Adayı   )
5. Hüseyin Yılmaz  (  YDP Adayı   )
6. Süleyman Akçimen (  YDP Adayı   )
7. Ahmet Erbay (  YDP Adayı   )
8. Fatma Toprak (  YDP Adayı   )
9. Çiğdem Demir (  YDP Adayı   )
10. Aziz Parlak (  YDP Adayı   )
11. Solmaz Koç (  YDP Adayı   )
12. Ahmet Zengin (  YDP Adayı   )
4. GÖNYELİ  BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Ahmet Yalçın Benli ( CTP Adayı    )
2. Mustafa Akyön (  UBP Adayı  )
3. Mustafa Erk (  BAĞIMSIZ   )
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Vedat Güven (   HP Adayı   )
2. Ali Öznur (   HP Adayı   )
3. Adem Beydola (   HP Adayı   )
4. Naile Güleryüz (   HP Adayı   )
5. Hasan Yemişçioğlu (   HP Adayı   )
6. Gülcan Alp (   HP Adayı   )
7. Rasime Abbasoğlu (   HP Adayı   )
8. Celal Gücel (   HP Adayı   )
9. Servet Şahan (   HP Adayı   )
10. Zehra Büyükoğlu (   HP Adayı   )
11. Ayşe Arıca (   HP Adayı   )
1. Hülya Akbil (   CTP Adayı   )
2. Cem Kara (   CTP Adayı   )
3. Dt. Mustafa Üstay (   CTP Adayı   )
4. Şahin Karasalih (   CTP Adayı   )
5. Sevim Kayıkçı (   CTP Adayı   )
6. Sibel Sorakın (   CTP Adayı   )
7. H. Soyer Kolozali (   CTP Adayı   )
8. Şükrü Tolgalı (   CTP Adayı   )
9. Mehmet Konuşur (   CTP Adayı   )
10. Fahri Arabacıoğlu (   CTP Adayı   )
11. Emine İyikalp (   CTP Adayı   )
12. Gamze Bürüncük (   CTP Adayı   )
1. Hüseyin Ballı (  UBP Adayı  )
2. İsmail Kofalı (  UBP Adayı  )
3. Övünç Selden (  UBP Adayı  )
4. Süreyya Gürses (  UBP Adayı  )
5. Serdar Akgüç (  UBP Adayı  )
6. Adem Tekar  (  UBP Adayı  )
7. Caner Gönyeli (  UBP Adayı  )
8. Tolga Saygıner (  UBP Adayı  )
9. Nurcihan Turan (  UBP Adayı  )
10. Osman Yalman Amcaoğlu  (  UBP Adayı  )
11. Selin Candemir (  UBP Adayı  )
12. Fırat Merttürk  (  UBP Adayı  )
5. LEFKOŞA  BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Mehmet Harmancı (   TDP Adayı)
2. Gencay Eroğlu (   DP Adayı   )
3. Hasan Sertoğlu (   UBP Adayı )
4. Mehmet Ünal Bay (   YDP Adayı )
5. Çetin Sadeli (   BAĞIMSIZ   )
6. Arif Salih Kırdağ (   BAĞIMSIZ   )
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Çelen Çağansoy (   TDP Adayı   )
2. Devran Öztunç (   TDP Adayı   )
3. Gülay Kaşer (   TDP Adayı   )
4. Mehmet Parlan (   TDP Adayı   )
5. Aslıhan Kani (   TDP Adayı   )
6. Halil Erdoğan Peynirci (   TDP Adayı   )
7. Alev Denizgil (   TDP Adayı   )
8. Ayşe İpçiler (   TDP Adayı   )
9. Firuzan Nalbantoğlu (   TDP Adayı   )
10. Arınç Perçinci (   TDP Adayı   )
11. Sunalp Asena (   TDP Adayı   )
12. Mustafa Keleşzade (   TDP Adayı   )
13. Güner Ersen  (   TDP Adayı   )
14. Ali Vehid (   TDP Adayı   )
15. Kerime Kasımoğlu Pere (   TDP Adayı   )
16. Murat Kanatlı (   TDP Adayı   )
17. Safiye Özaltıner (   TDP Adayı   )
18. Özmen Birinci  (   TDP Adayı   )
19. İzlem Sönmez (   TDP Adayı   )
20. Mehmet Evrim Benzetsel (   TDP Adayı   )
21. Kemal Varoğlu (   TDP Adayı   )
22. Selçuk Zekai (   TDP Adayı   )
23. Hüseyin Malyalı (   TDP Adayı   )
24. Deniz Mehmet Nebih (   TDP Adayı   )
1. Umut Öksüz (   HP Adayı   )
2. Engin Bay (   HP Adayı   )
3. İbrahim Baykal (   HP Adayı   )
4. Arif Kanlıada (   HP Adayı   )
5. Mustafa Özilmen (   HP Adayı   )
6. Mehmet Manavoğlu (   HP Adayı   )
7. Turan Tuluhan (   HP Adayı   )
8. Burcu Demirtaş (   HP Adayı   )
9. Özgül Çırakoğlu (   HP Adayı   )
10. Nuri Sılay (   HP Adayı   )
11. Semen Gündoğdu Kula (   HP Adayı   )
12. İbrahim Aydın (   HP Adayı   )
13. Vasfiye Tunaboylu (   HP Adayı   )
14. Selman Beber (   HP Adayı   )
15. Ayşegül Özyürek Sapsızoğlu (   HP Adayı   )
16. Hüseyin Buba (   HP Adayı   )
17. Ülfet Akdeniz (   HP Adayı   )
18. Gizem Caner (   HP Adayı   )
19. Mahmut Tezcan (   HP Adayı   )
20. Erkan Dönmez (   HP Adayı   )
21. Hande Kanatlı (   HP Adayı   )
22. Ahmet Dağcın (   HP Adayı   )
23. Figen Gökeri (   HP Adayı   )
24. Fevzi Özersay (   HP Adayı   )
1. Gürhan Çakın (   DP Adayı   )
2. Turuğsan Tünay (   DP Adayı   )
3. Ender Denktaş Vangöl (   DP Adayı   )
4. Cafer Yücelgazi (   DP Adayı   )
5. Türkan Aksoy Özdemir (   DP Adayı   )
6. Salih Çeliker  (   DP Adayı   )
7. Erdem Özçakır (   DP Adayı   )
8. Mustafa Öztekiner (   DP Adayı   )
9. Elmas Çocuk  (   DP Adayı   )
10. Feyzan Korur (   DP Adayı   )
11. Ogün Kişmir (   DP Adayı   )
12. Zehra Kamiloğlu (   DP Adayı   )
13. Seda Ahiskal (   DP Adayı   )
14. Ramiz Can Celalettinoğlu (   DP Adayı   )
15. Hüseyin Zabitoğlu (   DP Adayı   )
16. Ülkü Biranlı (   DP Adayı   )
17. Özlem Dinçoğlu (   DP Adayı   )
18. Talat Pekri (   DP Adayı   )
19. Turgay Didinir (   DP Adayı   )
20. Ayşe Köse (   DP Adayı   )
21. Çağın Çolak (   DP Adayı   )
22. Mehtap Özdemirağ (   DP Adayı   )
23. Canben Özpaşa (   DP Adayı   )
24. Derviş Abbas (   DP Adayı   )
1. Osman Eminel (   CTP Adayı   )
2. Burcu Aksu Vural (   CTP Adayı   )
3. Tolga Ahmet Raşit (   CTP Adayı   )
4. Öykü Akcan (   CTP Adayı   )
5. Baykan Oransel  (   CTP Adayı   )
6. Ömür Alibaba (   CTP Adayı   )
7. Mehmet Çakmak (   CTP Adayı   )
8. Zeki Rado (   CTP Adayı   )
9. Feriha Hamisoğlu (   CTP Adayı   )
10. Olga Umay Alizadeh (   CTP Adayı   )
11. Hazar Vahip (   CTP Adayı   )
12. Engin Kunt (   CTP Adayı   )
13. Faik Bozkaya (   CTP Adayı   )
14. Fatma Sargon (   CTP Adayı   )
15. Sultan Özkan (   CTP Adayı   )
16. Abdullah Özbengü (   CTP Adayı   )
17. Salih Kermeoğlu (   CTP Adayı   )
18. Ahmet Bağzıbağlı (   CTP Adayı   )
19. Serkan Soyalan (   CTP Adayı   )
20. Turgut Çalıcı (   CTP Adayı   )
21. Hüseyin Bicen (   CTP Adayı   )
22. Zeki Topçu (   CTP Adayı   )
23. Aydan Afşaroğlu (   CTP Adayı   )
24. Osman Çetinsoy (   CTP Adayı   )
1. Faiz Camgöz (  UBP Adayı  )
2. Önder Ecesoy (  UBP Adayı  )
3. Kansu Aksu (  UBP Adayı  )
4. Talip Özdemir (  UBP Adayı  )
5. Hüseyin Kavaz (  UBP Adayı  )
6. Akın Aktunç (  UBP Adayı  )
7. Tolga Kınacı (  UBP Adayı  )
8. Konce Dağaşaner (  UBP Adayı  )
9. Eliz Soyer (  UBP Adayı  )
10. Bengü Topaloğlu (  UBP Adayı  )
11. Levent Çıraklı (  UBP Adayı  )
12. Çilem Tüfekçi (  UBP Adayı  )
13. Dilber Birsel Üngör (  UBP Adayı  )
14. Özlem Bendaşan Tuna (  UBP Adayı  )
15. Ahmet Akbil (  UBP Adayı  )
16. İrfan Yılmaz (  UBP Adayı  )
17. Oktay Çocuk (  UBP Adayı  )
18. Seydi Avşar (  UBP Adayı  )
19. Shahadat Hossaın (  UBP Adayı  )
20. Rabia Özcömert (  UBP Adayı  )
21. Fisun Özsun (  UBP Adayı  )
22. Mehmet Kermeoğlu (  UBP Adayı  )
23. Songül Tosunoğlu (  UBP Adayı  )
24. Vedat Tezcan (  UBP Adayı  )
1. Zehra Önder (   YDP Adayı   )
2. Kadir Yel (   YDP Adayı   )
3. Erkan Arıklı (   YDP Adayı   )
4. Nurcan Çiftçi (   YDP Adayı   )
5. Kadir Çelik (   YDP Adayı   )
6. Ahmet Uçar (   YDP Adayı   )
7. Selma Budak (   YDP Adayı   )
8. Mikail Yel (   YDP Adayı   )
9. Zafer Kemaloğlu (   YDP Adayı   )
10. Hilal Bulut (   YDP Adayı   )
11. Fırat Ökeren (   YDP Adayı   )
12. Erkan Keçecioğlu (   YDP Adayı   )
13. Nejla Gazi (   YDP Adayı   )
14. Ali Kurd (   YDP Adayı   )
15. Sadıque Hussain  (   YDP Adayı   )
16. Yasemin Girgin Esentürk (   YDP Adayı   )
17. Cumali Ayman (   YDP Adayı   )
18. Hüseyin Aysen (   YDP Adayı   )
19. Dudu Kuyucuoğulları (   YDP Adayı   )
20. Mustafa Evleksiz (   YDP Adayı   )
21. Halil Şiranlı (   YDP Adayı   )
22. Berna Çelik (   YDP Adayı   )
23. Aynur Aydınlı (   YDP Adayı   )
24. Mehmet Ali Yıldırım (   YDP Adayı   )
1. Ayhan Çakıcı Eş (TKPYG Adayı )
2. Uğur Barani (TKPYG Adayı )
3. Nuray Çeto (TKPYG Adayı )
4. İlke Özgür Davulcu (TKPYG Adayı )
5. Fisun Şifa Dayıoğlu (TKPYG Adayı )
6. Korhan Şakir (TKPYG Adayı )
7. Emine Yeşilyurt (TKPYG Adayı )
8. Ahmet Özturan (TKPYG Adayı )
9. Yeşim Uludağ Mertli (TKPYG Adayı )
10. Alper Özsakınç (TKPYG Adayı )
11. Fezile Özataç (TKPYG Adayı )
12. Murat Engin (TKPYG Adayı )
13. Funda Göler (TKPYG Adayı )
14. Murat Yayman (TKPYG Adayı )
15. Çağla Elibol (TKPYG Adayı )
16. Cengiz Topel Şaner  (TKPYG Adayı )
17. Ayça Özçelik (TKPYG Adayı )
18. Erol Sayar (TKPYG Adayı )
19. Amber Çavuş (TKPYG Adayı )
20. Turgay Özgünler  (TKPYG Adayı )
21. Hatice Gezici (TKPYG Adayı )
22. Sinan Sükan  (TKPYG Adayı )
23. Hasibe Şakir Önder (TKPYG Adayı )
24. Kemal Özgencil (TKPYG Adayı )
1.  İsmail Yılmaç (  BAĞIMSIZ   )
KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
1. AKINCILAR - AKINCILAR
Muhtarlık Adayları
1. Mustafa Eğmez
2. Hasan Yeniçeri
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Yusuf Toz
2. Zübeyir Songur
3. Şerife Kaplan
4. Mehmet Gökşan
5. Hasan Türk
2. ALAYKÖY  -  ALAYKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Adem Ulu
2. Zalihe Hacımevlüt
3. Fehmi Soykan
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Bahri Kır
2. Mesut Kır
3. Ferdi Öden
4. Bünyamin Ulaş
5. Enes Soykan 
6. Muharrem Fıstıkcı
7. Bekir Sarıkaya 
8. Husafettin Karateke
9. Umut Ulaş
10. Şükran Acar
11. Yavuz Kansu
12. Mehmet Demirağ
13. Mehmet Kara
14. Fatma Soykan
3. ALAYKÖY  -  YILMAZKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Mehmet Üçöz
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Oğuz Üçöz
2. Mehmet Ataş
3. Mustafa Şevki Hızal
4. Hatice Üçöz
4. DEĞİRMENLİK - BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Gülçin Ersoy
2. Cengiz Güngör
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Adem Babahan
2. İrfan Verdil
3. Ferat Babahan
4. Hüseyin Eyri
5. Kazi Karacanlı
6.  Duyal Dinçol
5. DEĞİRMENLİK - BALIKESİR
Muhtarlık Adayları
1. Mürüde Erzen
2. Osman Gültekin
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Engin Cinbal
2. Nasip Pirgot
3. Mustafa Küçük
4. Bilal Kuruçolak
5. İbrahim Emindayı
6. Mustafa Göksu
7. Fezile Savaşır
6. DEĞİRMENLİK - BAŞPINAR MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Ahmet Kalkan
2. Ersoy Ocak
3. Beyzade Çetinkaya
4. Ahmet İspiroğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mustafa Köseoğlu
2. Mehmet Yazıcı
3. Tarık Kahraman
4. Yakup Suiçmez
7. DEĞİRMENLİK - BEYKÖY MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Olay Aktaşlı
2. Ahmet Onbaşı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Özkoç
2. Osman Güdül
3. Ömer Bolat
4. Mehmet Salih Bozkaya
8. DEĞİRMENLİK - CAMİALTI  MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Hasan Tekin
2. Musa Suiçmez
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Nazmi Güler
2. Halit Yiğitce
3. Taceddin Özer
4. Galip Atilla Güneri
9. DEĞİRMENLİK - CİHANGİR
Muhtarlık Adayları
1. Mehmet Reis
2. Bekir Hacıküçük
3. Celal Topuz 
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Tufan Ohtaroğlu
2. Mustafa Mehter
3. Mehmet Özdemir
4. Salih Çolakoğlu
5. Tuncay Alptekin
6. İbrahim Çaklioğlu
10. DEĞİRMENLİK - ÇUKUROVA
Muhtarlık Adayları
1. Cemaliye Taçoy
2. Yusuf Sofu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Cemal Uluçay
2. Hasan Bulut
3. Mustafa Sofu
4. Hilmi Tuncay
11. DEĞİRMENLİK - DEMİRHAN
Muhtarlık Adayları
1. Cemil Şensoy
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Alican Demirer
2. Kasım Yargıcı
3. Ayşe Mantar
4. Mustafa Özgül
12. DEĞİRMENLİK - DİLEKKAYA
Muhtarlık Adayları
1. Taksim Karapelit
2. Ahmet Çeliker Menteşoğulları
3. Mehmet Dağdeviren
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Murat Kumru
2. Kemal Sofuoğlu
3. Ahmet Dilekkaya
4. Şefik Lortoğlu
5. Kadirin Özipek
6. Ali Gazitaç
7. Şenol Uzunkoşar
8. Şahin Safter
9. Emine Üzümcüler
13. DEĞİRMENLİK - DÜZOVA
Muhtarlık Adayları
1. Mehmet Bayramoğulları
2. Yusuf Akınlar
3. Gürdal Paşa
4. Yılmaz Yılmazoğulları
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Kaslı
2. Mustafa Betmezoğlu
3. Sercan Çiftcioğlu
4. İlkay Ambar 
5. Halide Keyfi Yıldırım
6. Fadime Bayramoğulları
7. Mahmut Kaslı
8. Necati Özbeyli
9. Serpil Hürsöz
10. Orçun Perçinci
11. Derviş Kahraman
14. DEĞİRMENLİK -  ERDEMLİ
Muhtarlık Adayları
1. Halil Sancak
2. Kamil Şenocaklı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hasan Öncüler
2. Hasan Yüzçelik
3. Yusuf Vuruşkan
15. DEĞİRMENLİK - GAZİKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Cengiz Miralay
2. Ünal Mehmet Ceyda
3. Muhiddin Miralay
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hasan Çakır
2. Ali Alioğlu
3. Aziz Miralay
4. Ali Cincioğlu
5. Bahire Madan
6. Hakan Alioğlu
7. Nazlı Alicik Ergüleç
8. Yusuf Çelikesmer
9. Mustafa Karabıyıklı
16. DEĞİRMENLİK - KALAVAÇ
Muhtarlık Adayları
1. Adil Meraklı
2. Yakup Yakupoğluları
3. Halil Karasoy
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Halkan Bozat
2. Yakup Şah
3. Erhan Şah
4. Murat Şah
5. Serkan Yakupoğluları
6. Necati Yakupoğluları
7. Türker Yücetürk
8. İsmet Yücetürk
17. DEĞİRMENLİK - KIRIKKALE
Muhtarlık Adayları
1. Cahit Kavaz
2. Derviş Karşılı
3. Cemal Gürsel Osmanoğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Karşılı
2. Nazım Özsever
3. Mustafa Olgunay
4. İrfan Aktunç
5. Hasan Hamitoğulları
6. Halil Kocabaş
7. Kemal Osmanoğlu
18. DEĞİRMENLİK -  MEHMETCİK MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Tevfik Öztümen
2. Ahmet Tikici
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Yakup Yıldız
2. Gürsel Emiroğulları
19. DEĞİRMENLİK -  MERİÇ
Muhtarlık Adayları
1. Soner Göymen
2- Bülent Evgen
3. Yelda Hoca
4.  Hasan Aydın
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hasan Şenkayalar
2. Ömer Özkılıçlar
3. Vahdettin Savaş
4. Ümit Aka
5. Mehmet Gazi
6. Ömer Beyoğlu
7. Mustafa Çiykuşu
8. Coşkun Yıldırım
20. DEĞİRMENLİK -  MİNARELİKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Şevket Fedai
2. Kenan Uyğun
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Aydın Tikici
2. Mehmet Salih Kantarcıoğlu
3. Kıymet Şenbol
4. Gülnur Koruoğlu
5. Muhlis Güneş
6. Mehmet Göksu
7. Mustafa Koca
21. DEĞİRMENLİK -  SARAY MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Ayşe Sadıkoğlu
2. Mustafa Eyri
3. Vural Tuğral
4. Hüseyin Kumaş
5. Ömer Nizam
6. Dursun Karaman
7. Turgay Sedatgil
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Asilkan Sadıkoğlu
2. Fırat Uzunoğluları
3. Hafize Erbay
4. Serkan Balkır
5. Remzi Ercüment
6. Yüksel Bumbaroğlu
7. Nuri  Efe
8. Behçet Öznaçar
9. Cemal Karacanlı
10. Cengiz Unuz
22. DEĞİRMENLİK -  TEPEBAŞI  MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Ali Kemal Kurt
2. Ayşe Yılmaz
3. Yılmaz Koloğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Aysın Kargı
2. Hasan Özgökçen
3. Mehmet Özdenizer
4. Uğur Çetinkaya
5. Gençali Kumaş
23. DEĞİRMENLİK -  YENİCEKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Pertev Ömerpaşa
2. Mehmet İyici
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Sami Cambaz
2. Hıfsiye Ramiz
3. Gökhan Görgül
4. Berkan Gülek
5. Sevtap Sayman Koçak
6. Şefika Yapıcıel
7. Burhan Bardak
24. DEĞİRMENLİK -  YİĞİTLER
Muhtarlık Adayları
1. Raşit Özsağlam
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ali Özcanlı
2. Meseret Özsağlam
3. Hasan Gürtunç
4. Cemal Atilaoğulları
25. GÖNYELİ - GÖNYELİ MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Ömer Menderes
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Sevilay Hacı
2. Mehmet Tatlıcı
3. Ferit Kabaali
4. Azmi Erkasap
26. GÖNYELİ - KANLIKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Hasan Kanlı
2. Gülen Kılıç
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Serhan Uysal
2. Hatice Amcaoğlu
3. Fatoş Kanlı
4. Ömer Behlül
5. Bora Şen
6. Bekir Yücedal
7. Mehmet Şanlıkol
27. GÖNYELİ - YENİKENT MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Erdinç Boranhan
2. İsmail Uran
3. Salahi Karpuzcu
4. İlker Damdelen
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hasan Sağol
2. Kemal Taçkıran
3. Hasan Akanay
4. Fatma Karabekir 
5. Hatice Cemal
6. Hare Ergen
7. Hatice Yücedal
8. Şerife Ulukan
9. Şehnaz Uran
10. Halil Uran
11. İlkay Karahoca
12. Esra Uran Özaltay
28. LEFKOŞA  -  ABDİ ÇAVUŞ MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Osman Yakup Mullahalil
2. Emine Dikmen
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Orhan Tutar
2. Murat Yayar
3. Şaban Şimşek
4. Abdullah Akar
5. Mine Bulduk
6. Mehmet Kulu
29. LEFKOŞA  -  AKKAVUK MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Abdullah Karademir
2. Suphiye Güner
3. Niyazi Dikmen
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hüseyin Yıldızoğluları
2. İsa Güner
3. Ahmet Nazmi Seçmen
4. Dirgem Aslan 
5. Ahmet Tunç 
6. İsmet Karademir
7. Mehmet Cefa
8. Adnan Bağışlar
9. Adnan Uygun
30. LEFKOŞA  -  ARABAHMET MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Ali Sarı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Asuman Taşkınçay
2. Haluk Taşkınçay
31. LEFKOŞA  -  AYDEMET MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Cemal Sağır
2. Emine Davutoğlu Sheekho
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Kadriye Aktaşlı
2. Selma Çetinkaya
3. Semiha Gündoğ
4. Ersel Çakmak
5. Ayten Küsbeci
32. LEFKOŞA  -  AYYILDIZ MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Sevinç Dinçer
2. Ayla Talik
3. Sabahat Yayar
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Faruk Öztekin
2. Emine Başarır
3. Mikail Yalçın
4. Ferdiye Aksu
5. Abdurrahman Çarpar
6. Bestami Beyoğlu
7. Taksim Çörekcioğlu
8. Rabia Demir
33. LEFKOŞA  -  ÇAĞLAYAN MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Mehmet Ercan
2. Selçuk Erdoğan Necipoğluları
3. Gültekin Karsu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ertoğrul Akbel
2. Nutku Karsu
3. Mustafa Kemal Güney
4. Hakan Aşık
5. Kazım Altun
6. Latif Kork
7.  Halil Adem
8. Barış Çiftçi
9. Ayça Keriman Necipoğulları
10. Naziyet Uğuroğlu
34. LEFKOŞA  -  GÖÇMENKÖY MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Ayşe Başaranel
2. Sabah Kaplan
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Murat Ön
2. Zehra Jüri
3. Cemal Başaranel
4. Ahmet Dükyancı
5. Fikret Can
6. Behiye Pekri
35. LEFKOŞA  -  HAMİTKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Feyzullah Raşit Bostancı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mustafa Sakallı 
2. Cemal Özturan
3. Mustafa Şeytan
4. Salih Buba
5. Halit Dağ
36. LEFKOŞA  -  HASPOLAT 
Muhtarlık Adayları
1. Filiz Elçioğlu İğrek
2. Asım Egemen
3. Cemal Salih İnangil
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Cengiz Erbaş
2. Ali Bursalı
3. Remzi Canbolat
4. Hüseyin Yayar
5. Musap Özcan
6. Yüksel Başar
7. Huriye Birsel
8. Mehtap Atlamaz
9. Şükrü Yaşar
10. Abit Karanfil
37. LEFKOŞA  -  HAYDARPAŞA MAHALLESİ 
Muhtarlık Adayları
1. Mesut Kazık
2. Sabriye Akgöz
3. Duran Çengi
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Gören
2. Dursun Beyoğlu
3. Kasım Demir
4. Abdulkadir Değer
5. Ahmet İri
6. Şafak Hanım Şahin
7. Cale Ünver
8. Emine Çengi
38. LEFKOŞA  -  İBRAHİM PAŞA  MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Haydar Güzeloğlan
2. Zamir Doğan
3. Bülent Baytekin
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Salih Özkan
2. Kemal Dağgül
3. Şevket Hayri Kendir
4. Ali Baytekin
5. Fırat Horuz
6. Leman Serdengeçti
7. Sıdıka Baba
8. Ercan Şaşkara
9. Mehmet Madenoğlu
39. LEFKOŞA  -  İPLİK PAZARI / KORKUT EFENDİ  MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Mehmet Alisinanoğlu
2. Ömer Atay
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Simge Atay
2. Ziya Yücekal
3. Sercan Sadrazam
4. Hüseyin Yücekal
5. Nevin Alisinanoğlu
40. LEFKOŞA  -  KAFESLİ  MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Hüseyin Eminoğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ersin Eminoğlu
2. Keziban Eminoğlu
3. Mehmet Halil Kaplan
4. Sabit Gezer
41. LEFKOŞA  -  KARAMANZADE  MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Adem Yazıcı
2. Birdağ Yurdaışık
3. Hüsamettin Çollo
4. Seher Biricik
5. Mert Köroğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ökkeş Evran
2. Behra Yasav
3. Şevket Kılınç
4. Yasin Üçtaş
5. Çağan Tekin
6. Süleyman Filiz
7. Kadriye Köroğlu
8. Gönül Yurdaışık
9. Ahmet Şahin
10. Feride Tokmak
11. Filiz Çollo
42. LEFKOŞA  -  KIZILAY  MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Esat Ruh
2. Derviş Güvener
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Esay Akbulut
2. Münevver Ruh
3. Sezel Güvener
4. Nesrin Güvener
43. LEFKOŞA  -  KÖŞKLÜÇİFTLİK  MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Doğan Mevlüt
2. Hüseyin Ergök
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Okan Mevlüt
2. Fatih Mehmet Türkman
3. Koray Ergök
4. Ayfer Uzman
5. Hamza Eryılmaz
44. LEFKOŞA  -  KUMSAL  MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Süleyman Güçlü
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Sezgin Güçlü
2. Zerin Soylukal
3. Taylan Altay
4. Sare Karacaoğlu
45. LEFKOŞA  -  KÜÇÜK  KAYMAKLI  MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Safter Örü
2. Bayram Mısırlı
3. Ömer Abbas
4. Ayşe Serhat
5. Hasan Özdengiz
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Salih Çıdam
2. Refik Örü
3. Mehmet  Cemal  Özdoymuş
4. İbrahim Ekici
46. LEFKOŞA  -  MAHMUT PAŞA  MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Mehmet Ali Bebek
2. Nuri Deveci
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Yüksel Bebek
2. Yusuf Kapli
3. Ayhan Kurkmaz
4. Narinç Karabulut
47. LEFKOŞA  -  MARMARA  MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Ahmet Yürüker
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Erdal Ilıcan
2. Dervişe Yürüker
3. Mehmet Erdoğdu
4. İlker Karabina
48. LEFKOŞA  -  ORTAKÖY  MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Fayık Taşel
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Uğur Gülsevener
2. Samiye Kilim
3. Selçuk Özhuy
4. Mustafa Kıllı
49. LEFKOŞA  -   SELİMİYE  MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Nesrin Kazık
2. Mustafa Mesutoğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Sayar
2. Şekip Gümüş
50. LEFKOŞA  -  TAŞKINKÖY   MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Derviş Dizliklioğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Aysel Dizliklioğlu
2. Talat Ürer
3. Ali Yorgancıoğlu
4. Niyazi Berberoğlu
51. LEFKOŞA  -  YENİCAMİ  MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Fatma Kesmeci
2. Belgin Arzuhan
3. Ayşen Hamitoğlu
4. Mehmet Çamır
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hasan Akkuş
2. Vahap Baysal
3. Adnan Getirmez
4. Mustafa Ası
52. LEFKOŞA  -  YENİŞEHİR  MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Mustafa Metin Bıçkıcıoğlu
2. Yaşar Aracı
3. Yusuf Şimşek
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Mahmut Aşkaroğlu
2. Taner Karakaşlı
3. Ethem Binici
4. Ramazan Kurban
5. Mustafa Denizgezen
6. Raşit Sözalp
7. Fadıl Sütcüler
8. Bülent Gürsoy Ersoy
9. Mustafa İlkbahar
10. Emin Sabancıoğullarından
GAZİMAĞUSA İLÇESİ
BELEDİYELER
1- AKDOĞAN  BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Erdinç Akgür (UBP Adayı)
2. Ahmet Latif (CTP Adayı)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Osman Tanboğa (DP Adayı )
2. Behiye Özerginli (DP Adayı )
3. Abdullah Keskinel (DP Adayı )
4. Aygül Sözeri (DP Adayı )
5. Sultan Tunceli (DP Adayı )
6. Pembe Dereci (DP Adayı )
7. Nedim Güçkan (DP Adayı )
8. Ediz İşir (DP Adayı )
1. Osman Esendağlı (UBP Adayı)
2. Ayşe Bekler (UBP Adayı)
3. Hasan Çakar (UBP Adayı)
4. Aynur Gazi (UBP Adayı)
5. Musa Çapkın (UBP Adayı)
6. Şenel Türksoy Cömert (UBP Adayı)
7. Erdal Aykol (UBP Adayı)
8. Levent Sökmez (UBP Adayı)
1. Şerife Akınlı (CTP Adayı)
2. İrfan Can Gür (CTP Adayı)
3. Esra Demirci (CTP Adayı)
4. Ziya Aykol (CTP Adayı)
5. Ayşe Menteş (CTP Adayı)
6. Birtan Gökşan (CTP Adayı)
7. Selim Keskinel (CTP Adayı)
8. Mehmet Abbasoğlu (CTP Adayı)
2- BEYARMUDU  BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. İlker Edip (UBP Adayı)
2. Ethem Akmercan (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Elçin Alıkan (UBP Adayı)
2. Ahmet Zort (UBP Adayı)
3. Hasan Yahya (UBP Adayı)
4. Mustafa Dostbilen (UBP Adayı)
5. Murat Uzun (UBP Adayı)
6. Alsev Hoca (UBP Adayı)
7. Pembe Düzova Özgenler (UBP Adayı)
8. Bülent Bebek (UBP Adayı)
1. Ertürk Güler (CTP Adayı)
2. İsmet Mehmeteminoğulları (CTP Adayı)
3. Cansu Reyhan (CTP Adayı)
4. Günay Erçika (CTP Adayı)
5. Fatoş Kurucu (CTP Adayı)
6. Yusuf Keleş (CTP Adayı)
7. Mehmet Oduncuoğlu (CTP Adayı)
8. Emine Kalkaner (CTP Adayı)
1. Yasemin Çobanoğlu (TDP Adayı)
2. Nazlı Kızılşahin (TDP Adayı)
3. Kemal Güçveren (TDP Adayı)
4. Fadıl Bender (TDP Adayı)
5. Gamze Tekok (TDP Adayı)
6. Hulusi Buğra Özoğul (TDP Adayı)
7. Adnan Gençalp (TDP Adayı)
8. Ali Sürer (TDP Adayı)
1. Filiz Kinel Baycanlı (HP Adayı)
2. Şevki Kozansoy (HP Adayı)
3. Orhan Delikuş (HP Adayı)
4. Elif Bayır (HP Adayı)
5. Behiç Zaimoğlu (HP Adayı)
6. Ali Gerçeker (HP Adayı)
7. Aysel Ergülen (HP Adayı)
8. Osman Kafa (HP Adayı)
1. Soner Dandil (Bağımsız)
3- GAZİMAĞUSA  BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Erol Adalıer (CTP Adayı )
2. Hüseyin Nurçin (Bağımsız)
3. İsmail Arter (Bağımsız)
4. İsmail Güneş Güneşoğlu (Bağımsız)
5. Ulaş Gökçe (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Yener Yıldız (DP Adayı )
2. Zühal Keskinel (DP Adayı )
3. Hüsrev Karaali (DP Adayı )
4. Banu Kuman Tuzlalı (DP Adayı )
5. Sultan Vural (DP Adayı )
6. Kubilay Uzkan (DP Adayı )
7. Hasan Esen (DP Adayı )
8. Ali Küçük (DP Adayı )
9. Naciye Kılıç (DP Adayı )
10.Zeynep Arat (DP Adayı )
11. Halil Doğan (DP Adayı )
12.Yüksel Özen (DP Adayı )
13.Serap Geyik (DP Adayı )
14.Cemsal Ataoğlu (DP Adayı )
15.Türksal İnce (DP Adayı )
16.İbrahim Uysal (DP Adayı )
17. Göktuğ Konca (DP Adayı )
18.Kenan Akın (DP Adayı )
1. Ahmet Öztenay (UBP Adayı )
2. Hasan Paksoy (UBP Adayı )
3. Özgür Dedeoğlu (UBP Adayı )
4. Turgut Yenağralı (UBP Adayı )
5. Emel Çapkıner Tosun (UBP Adayı )
6. Hayriye Bahtiyar (UBP Adayı )
7. Necat İyican (UBP Adayı )
8. Mustafa Sağır (UBP Adayı )
9. Aysun Gümüş (UBP Adayı )
10. Cem Dana (UBP Adayı )
11. Hidayet Uysal (UBP Adayı )
12.Yüksel Özen Elhamiye Şanlısoy (UBP Adayı )
13.Serap Geyik Zekiye Aslanses (UBP Adayı )
14.Cemsal Ataoğlu Feriha Yiğittürk (UBP Adayı )
15.Türksal İnce Tuncer Hasan Tuncergil (UBP Adayı )
16.İbrahim Uysal İlter Tekbıyık (UBP Adayı )
17. Veli Doğan (UBP Adayı )
18.Kenan Akın Senar Koreli (UBP Adayı )
1. Ali Yakar (YDP Adayı )
2. Süleyman İşlek (YDP Adayı )
3. Sema Kelebek (YDP Adayı )
4. Dinçer Çakıcı (YDP Adayı )
5. Ulus Süleyman Kaymak (YDP Adayı )
6. Mustafa Kalkan (YDP Adayı )
7. Nihal Talan (YDP Adayı )
8. Aydın Pabuçcu (YDP Adayı )
9. Cafer Koçak (YDP Adayı )
10. Murat İşlek (YDP Adayı )
11. İlker Atalay (YDP Adayı )
12. Ceylan Taşkın (YDP Adayı )
13. Gülay Koruk (YDP Adayı )
14. Ayşe Durgun (YDP Adayı )
15. Hayrettin Güder (YDP Adayı )
16 Tamer Karakaşlı (YDP Adayı )
17. Rakkate Hamide Fatı (YDP Adayı )
18. Mehmet Ali Doğan (YDP Adayı )
1. Hüseyin Manik (CTP Adayı )
2. Samiye İlgezen (CTP Adayı )
3. Ümit Özaktan (CTP Adayı )
4. Şerife Özelmas (CTP Adayı )
5. Gökhan Dağlı (CTP Adayı )
6. Mahir Gökçe Abi (CTP Adayı )
7. Muhammet Niyazi Yurtseven (CTP Adayı )
8. Mübin Kanatlı (CTP Adayı )
9. Cemal İnce (CTP Adayı )
10. Zalihe Oza (CTP Adayı )
11. Güner Gülhan (CTP Adayı )
12. Erhun Şahali (CTP Adayı )
13. Hüseyin Aranır (CTP Adayı )
14. Sevilay Küçüksu (CTP Adayı )
15. Yiğit Doğruöz (CTP Adayı )
16 Burak Ali Çiçek (CTP Adayı )
17. Yusuf Özbil (CTP Adayı )
18. Kader Yababa (CTP Adayı )
1. Mehmet  Çaltinoğlu (TDP Adayı )
2. Ali Mertel (TDP Adayı )
3. Mustafa Noyan (TDP Adayı )
4. Ceyda Püsküllü (TDP Adayı )
5. Feridun Korkunal (TDP Adayı )
6. Özgür Taşcıoğlu Güler (TDP Adayı )
7. Tezer Oğuzkan (TDP Adayı )
8. Tekcan Karagil (TDP Adayı )
9. Osman Günhan (TDP Adayı )
10. Seyhan Anadol  (TDP Adayı )
11. Teslime Haklığil (TDP Adayı )
12. Seyit Soydan Cambazoğluları (TDP Adayı )
13. Tuğçe Gökbörü (TDP Adayı )
14. Özden Uluçay (TDP Adayı )
15. Mehmet Gül (TDP Adayı )
16 Ulus Irkad (TDP Adayı )
17. Ülkü Yılmaz (TDP Adayı )
18. Gülin Gündeğer (TDP Adayı )
1. Sinem Önen İlhan (HP Adayı )
2. Ece Gülaç (HP Adayı )
3. Zümrüye Gürakar (HP Adayı )
4. Ahmet Ertür (HP Adayı )
5. Fikret Uludağ (HP Adayı )
6. Serkan Abat (HP Adayı )
7. Zeki Özgürkanlılar (HP Adayı )
8. Hüseyin Altuntaş (HP Adayı )
9. Belgüzar Akbulut (HP Adayı )
10. Cemil Güzer (HP Adayı )
11. Tolga Özçelik (HP Adayı )
12. Ergin Özdilek (HP Adayı )
13. Hatice Atınç (HP Adayı )
14. Ferdi Uludağ (HP Adayı )
15. Hüseyin Tabur (HP Adayı )
16 İsmail İrfanoğlu (HP Adayı )
17. Cihan Mutluyakalı (HP Adayı )
18. Naile Mendeli (HP Adayı )
4- GEÇİTKALE  BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Hasan Öztaş (CTP Adayı )
2. Olsan Oran (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Gülcan Hacı Ömer (UBP Adayı )
2. Hüseyin Yeşilbaş (UBP Adayı )
3. Türkan Çakır (UBP Adayı )
4. Hüseyin Yavuz (UBP Adayı )
5. Hasan Kuset (UBP Adayı )
6. Cemil Çavuş (UBP Adayı )
7. Fehim Küçük (UBP Adayı )
8. Kezban Elmaz (UBP Adayı )
1. Serap Soyal ( CTP Adayı )
2. Lema Gökşan ( CTP Adayı )
3. Serkan Atılgan ( CTP Adayı )
4. Aykut Eren ( CTP Adayı )
5. Gürtan Toygar ( CTP Adayı )
6. Mustafa Sevinç ( CTP Adayı )
7. Fikri Sunal ( CTP Adayı )
8. Bahar Özaktaş ( CTP Adayı )
5- İNÖNÜ BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Turgut Çevirgen (UBP Adayı )
2. Ali Öncü (Bağımsız)
3. Beyhan Gürgöze (Bağımsız)
4. Hasan Basri Beycanlı (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Emine Güngör (DP Adayı )
2. Mendo Şengül (DP Adayı )
3. Cuma Ali Özoğul (DP Adayı )
4. Mustafa Bayır (DP Adayı )
5. Ahmet Yıldırım (DP Adayı )
6. Adile Şanlı (DP Adayı )
7. Okan Altun (DP Adayı )
8. Nuriye Karaoğlan (DP Adayı )
1. Harun Uslu (UBP Adayı )
2. Onur Bozcan (UBP Adayı )
3. Özlem Yorgancıoğlu (UBP Adayı )
4. Fatih Yiğen (UBP Adayı )
5. Hatice Yalın (UBP Adayı )
6. Fetine Avcı (UBP Adayı )
7. Fırat Abiç (UBP Adayı )
8. Can Özsoy (UBP Adayı )
1. Songül Fidan (YDP Adayı )
2. Adem Bölükgiray (YDP Adayı )
3. Bahri Karakuş (YDP Adayı )
4. Tülay Velieceoğlu (YDP Adayı )
5. Fatma Kurtay (YDP Adayı )
6. Cumali Yalın (YDP Adayı )
7. Fatih Öztürk  (YDP Adayı )
8. Fatih Karaoğlan (YDP Adayı )
1. Sevgi Şair (CTP Adayı )
2. Gözde Acaröz (CTP Adayı )
3. Zahide Gök (CTP Adayı )
4. Cemyal Benlioğlu (CTP Adayı )
5. Ali Yazgı (CTP Adayı )
6. Menderes Karaoğlan (CTP Adayı )
7. İsmail Yiğit (CTP Adayı )
8. İlter Efendi (CTP Adayı )
1. Necip Fidan (Bağımsız)
6- PAŞAKÖY BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Habil Tülücü (UBP Adayı )
2. Mehmet Aktaş (HP Adayı)
3. Mahmut Erden (Bağımsız)
4. Ökeş Erdoğdulu (Bağımsız)
5. Erdal Özata (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Tevfik İlman (UBP Adayı )
2. Hasan Ergin (UBP Adayı )
3. Cansev Batıray (UBP Adayı )
4. Mikail Cankurt (UBP Adayı )
5. Sait Sağlam (UBP Adayı )
6. Feride Altunsoy (UBP Adayı )
7. Yılmaz Yiğit (UBP Adayı )
8. Tülin Özer (UBP Adayı )
1. Arif Özkıraç (CTP Adayı )
2. Ayşe Şahin (CTP Adayı )
3. Fahri İlman (CTP Adayı )
4. Hayriye Gürdağ (CTP Adayı )
5. Ahmet İsrail (CTP Adayı )
6. Aydın İsrail (CTP Adayı )
7. Mesih Ersan Kaplan (CTP Adayı )
8. Cafer Tehdit (CTP Adayı )
1. Mutallip İlhan İncirlili (HP Adayı )
2. Şule Yüksel Sarpkaya (HP Adayı )
3. Seyit Güneş (HP Adayı )
4. Şükrü Karakaş (HP Adayı )
5. Ali Şengül (HP Adayı )
6. Hülya Yalman (HP Adayı )
7. İzzet Sönmez (HP Adayı )
8. Melek Melahat Karakuş (HP Adayı )
1. Mehmet Gümüşsoy (Bağımsız)
2. Hayriye Uzunkaya (Bağımsız)
3. Naci Karaoğlan (Bağımsız)
4. Mesut Kurt (Bağımsız)
5. Sadık Toklu (Bağımsız)
7- SERDARLI BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Halil Kasım (UBP Adayı )
2. Salih Bayraktar (CTP Adayı)
3. Mehmet Ali Billüroğlu (Bağımsız)
4. Özel Pınardan (Bağımsız)
5. Tansel Sağır (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Söğüde Kanarya (UBP Adayı )
2. Aliye Bilal (UBP Adayı )
3. Erhan Sevgin (UBP Adayı )
4. Naim Güven (UBP Adayı )
5. Ayça Çapkın (UBP Adayı )
6. Ali Barkut (UBP Adayı )
7. Seval Sütcüoğluları (UBP Adayı )
8. İzzet Küçükoğlu (UBP Adayı )
1. Elçin Hacıarif  (CTP Adayı)
2. Ayşen Nacakcı (CTP Adayı)
3. İlgün Kasap (CTP Adayı)
4. Güven Serdar (CTP Adayı)
5. Habib Çakmakçı (CTP Adayı)
6. Hasan Hacıarifoğlu (CTP Adayı)
7. Eylem Üzümcü (CTP Adayı)
8. Tolga Kasap (CTP Adayı)
1. Mehmet Salih Havalı (TKPYG Adayı)
2. Şaziye Dağaşan (TKPYG Adayı)
3. Ahmet Şah (TKPYG Adayı)
4. Erdal Eryener (TKPYG Adayı)
5. İbrahim Sönmezler (TKPYG Adayı)
6. Yasemin Cerit (TKPYG Adayı)
7. Büşra Boz (TKPYG Adayı)
8. Cennet Güneri (TKPYG Adayı)
8- TATLISU BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Ahmet Hayri Orçan (DP Adayı)
2. Ali Çil (UBP Adayı)
3. Şıh Muhittin Arslan (Bağımsız)
4. İbrahim Uyanır (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Rifat Ateş (DP Adayı)
2. Orhan Bebek (DP Adayı)
3. İlkay Yavuz (DP Adayı)
4. Sultan Yalçın (DP Adayı)
5. Aysel Kızılcanlı (DP Adayı)
6. Hüseyin Kocaman (DP Adayı)
1. Mehmet Ali Özdemir (UBP Adayı)
2. Özlem Elcil Cintosun (UBP Adayı)
3. İbrahim Aygün (UBP Adayı)
4. Simge Bahar (UBP Adayı)
5. Kadir Çetin (UBP Adayı)
6. Mustafa Akdeniz (UBP Adayı)
1. Salih Kaygas (HP Adayı)
2. Fatma Talay (HP Adayı)
3. Erol Oğul (HP Adayı)
4. Fatma Tosun (HP Adayı)
5. Veli Uğurlu (HP Adayı)
6. Şerafettin Yavuz (HP Adayı)
9- VADİLİ BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Seyami Şimşek (DP Adayı)
2. Mehmet Adahan (UBP Adayı)
3. Erhan Mustafa Kaya (HP Adayı)
4. Eriş Çoban (Bağımsız)
5. Mehmet Zengin (Bağımsız)
6. Ahmet Yazgı (Bağımsız)
7. Kürşat Özer (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Hanife Menteş (DP Adayı)
2. Cüneyt Evginel (DP Adayı)
3. Yaşar Kahraman (DP Adayı)
4. Nail Güven (DP Adayı)
5. Ayhan Güngör (DP Adayı)
6. Sevil Güler (DP Adayı)
7. Rodica Şimşek (DP Adayı)
8. Mehmet Özer (DP Adayı)
1. Elif Alparslan (UBP Adayı)
2. Kemal Özuğurlu (UBP Adayı)
3. İsmail Özer (UBP Adayı)
4. Hüseyin Tulu (UBP Adayı)
5. Ömer Somuncu (UBP Adayı)
6. İnci Menteş (UBP Adayı)
7. Veli Özer (UBP Adayı)
8. Sevil İnönülü (UBP Adayı)
1. Güzel Özer (YDP Adayı)
2. Şengül Meşe (YDP Adayı)
3. Nihat Uyanık (YDP Adayı)
4. Ahmet Sülük (YDP Adayı)
5. Ahmet Süngü (YDP Adayı)
6. Mehmet Yorulmaz (YDP Adayı)
7. Gülsüm Korkmaz (YDP Adayı)
8. Sevim Aktaş (YDP Adayı)
1. Yüksel Özyaşar (CTP Adayı)
2. Ferda Güvercin (CTP Adayı)
3. Mehmet Zengin (CTP Adayı)
4. Ömer Çalıkuşu (CTP Adayı)
5. Meriç Aktaş (CTP Adayı)
6. Suzan Kasap (CTP Adayı)
7. Halil Saka (CTP Adayı)
8. Ömer Pala (CTP Adayı)
1. Erhan Sapsızoğlu (HP Adayı)
2. Bahar Genç (HP Adayı)
3. Mustafa Örses (HP Adayı)
4. Orhan Osmanlızadeler (HP Adayı)
5. Hüsniye Yavuz (HP Adayı)
6. Serpil Sarı (HP Adayı)
7. Bahire Tulu Göker (HP Adayı)
8. Münevver Kaya Özünlü (HP Adayı)
10- YENİBOĞAZİÇİ BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Katip Demir (Bağımsız)
2. Şeyda Luckinger (Bağımsız)
3. Mustafa Zurnacılar (Bağımsız)
4. Sertaç Yalçın (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Server Düzenli (DP Adayı)
2. Vasfi Beyazhasan (DP Adayı)
3. Abdullah Özsoy (DP Adayı)
4. Halil İbrahim Başgüden (DP Adayı)
5. Yağmur Karip (DP Adayı)
6. Münüse Figan Çağakanlı (DP Adayı)
7. Akın Akalın (DP Adayı)
8. Mustafa Ergazi (DP Adayı)
9. Yunus Elagöz (DP Adayı)
10. Ayşe Öztürk (DP Adayı)
1. Tanyel Öztemiz (UBP Adayı)
2. Ebru Bayıkoğlu (UBP Adayı)
3. Sultan Karaşahin (UBP Adayı)
4. Osman Oğur (UBP Adayı)
5. Atalay Talaykurt (UBP Adayı)
6. Kadir Akar (UBP Adayı)
7. Veysel Türkmenoğlu (UBP Adayı)
8. Göral Yıldızçoban (UBP Adayı)
9. Şengül Tosunoğlu (UBP Adayı)
10. Muharrem Kuşaf (UBP Adayı)
1. Ali Bakır (YDP Adayı)
2. Naci Düzenli (YDP Adayı)
3. Onur Akdeniz (YDP Adayı)
4. Mehmet Yılmaz (YDP Adayı)
5. Erdal Koç (YDP Adayı)
6. Özlem Demir (YDP Adayı)
7. Kağan Özkuyucu (YDP Adayı)
8. Rukiye Karaca (YDP Adayı)
9. Fatma Turgut (YDP Adayı)
10. Seçkin Akalın (YDP Adayı)
1. Pınar Abdurrahmanzade (CTP Adayı)
2. Yılşen Ergeç (CTP Adayı)
3. Koray Diran (CTP Adayı)
4. Gökhan Öztürk (CTP Adayı)
5. Cafer Daloğlu (CTP Adayı)
6. Feray Sencar (CTP Adayı)
7. Taner Aydın (CTP Adayı)
8. Ahmet Arıtaş (CTP Adayı)
9. Ahenk Yılgın Damgacı (CTP Adayı)
10. Ali Mucan (CTP Adayı)
1. Nazan Aydıner (HP Adayı)
2. Tuğçe Davulcuoğlu (HP Adayı)
3. Erşen Ummanel (HP Adayı)
4. Süleyman Uzun (HP Adayı)
5. Raşit Ercen (HP Adayı)
6. Şemsi Torun (HP Adayı)
7. Diğdem Güçveren (HP Adayı)
8. Nil Öztemiz (HP Adayı)
9. Emin Atabay (HP Adayı)
10. Derviş Emiroğluları (HP Adayı)
1. Halil Erdoğuş (Bağımsız)
KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
1. PİLE
Muhtarlık Adayları
1. Veysal Güden
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Arif Gündoğdu
2. Türkay Erçıka
3. Hasan Savaş Sakallı
4. Hasan Karagözlü
2. AKDOĞAN - AKDOĞAN
Muhtarlık Adayları
1. Hüseyin Gökçayır
2. İsmail Kozanoğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Emete Yakula Şarman
2. Nevber Çelik
3. Selcan Kardan
4. Aliye Aktaş
5. Jale Üçokka
6. Yusuf Sertel
7. Gülin Özyanak
8. Alpay Liman
3. BEYARMUDU - BEYARMUDU
Muhtarlık Adayları
1. Mustafa Tan
2. Hasan Haydaroğulları
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. İsmail Lord
2. Ziyat Düzova
3. Olcay Sürer
4. Mehmet Keleşzade
5. Hüseyin Taner
4. BEYARMUDU - ÇAYÖNÜ
Muhtarlık Adayları
1. Musa Yıldırım
2. Süleyman Duran
3. Bünyamin Arkoy
4. Dönay Türkmenli
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Cafer Bayır
2. Zerin Şeker
3. Ahmet Amasyalı
4. Murat Fındık
5. Okan Özefe
6. Murat Dursun
5. BEYARMUDU - GÜVERCİNLİK
Muhtarlık Adayları
1. Hasan Çil
2. Eray Yıldız
3. Döndü Zararsız
4. Salahattin Şafak
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. İbrahim Taşkın
2. Nurullah Arslantaş
3. Dilek Keleş
4. Muzaffer Çağmel
5. Feridun Gözütok
6. Musa Evleksiz
7. Adeviye Kara
8. Halil Çil
9. Halil Yücetürk
10. Savaş Kırşan
11. İbrahim Biten
12. Nadir Salman
6. BEYARMUDU - İNCİRLİ
Muhtarlık Adayları
1. Aliye Konaklı
2. Muhammet Mustafa Yeşilleme
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. İbrahim Özduran
2. Pembe Kızılokgil
3. Atay Aksulu
4. Gülseren Metni Yavuz
5. Raif Dostbilen
6. Hüseyin Sertce
7. BEYARMUDU - KÖPRÜLÜ
Muhtarlık Adayları
1. Turgay Alıkan
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Kenan Giritli
2. Hüseyin Kadir Karamulla
3. Yılmaz Gökbulut
8. BEYARMUDU - TÜRKMENKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Ayşe Korol
2. Ahmet Batıhan
3. Enver Olgan
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet İlgu
2. Hasan Kahraman
3. Engin Keleş
4. Ertan Külahlılar
5. Bayram Dereci
6. Halil Gazelci
9. GAZİMAĞUSA - ANADOLU MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Ali Buruk
2. Murat Uslu
3. Hüseyin Uysal
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Kil
2. Murat Gök
3. Ali Yıldırım
4. Mustafa Kaya
5. Samet Gürbüz
10. GAZİMAĞUSA - BAYKAL MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Özger Ersen
2. Emine Çelikörs
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Handan
2. Sevil Ersen
3. Ayşe Aşıkoğlu
4. Ali Özkoraltay
11. GAZİMAĞUSA-CANBULAT MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Hamdi Karaer
2. Metin Delideniz
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Tacim Kayalar
2. Mustafa Terazili
3. Hasan Demir
4. Mehmet Sertdemir
5. Sezer Delideniz
6. Aziz Kavaz
7. Ozan Hakansoy
8. İbrahim Gedik
12. GAZİMAĞUSA - ÇANAKKALE MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Abbas Mendeli
2. Salih Bilginerler
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Erdem Birinci
2. Aurıca Bilginerler
3. Muhammed Törer
4. Güner Özbil
5. Amber Çizer
6. Uğur Tilki
7. Mehmet Güder
8. Hüseyin Yahat
13. GAZİMAĞUSA - DUMLUPINAR MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. İsmail Aycan
2. Şifa Çıka
3. İmer Çavuşoğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Aydınsoy
2. Ali Dana
3. Doğan Bahçecioğlu
4. Nejla Topcu
5. Hüseyin Aycan
6. Mehmet Yapıcı
7. Hüseyin Özkoçak
8. Emine Bilgehan
9. Tufan Aytülün
10. Ahmet Kesken
14. GAZİMAĞUSA - HARİKA MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Ali Güder
2. Mustafa Zorlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ramazan Yüğlük
2. Ahmet Şen
3. Murat Balkanlı
4. Murat Karataş
5. Cemaleddin Balkanlı
6. Soner Sarıdan
15. GAZİMAĞUSA - KARAKOL MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Pertev Tamcoşar
2. Tamer Tunç
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mustafa Gökçen
2. Letife Tunç
3. Ali Denizer
4. Hanife Tamcoşar
5. İrfan Korcan
16. GAZİMAĞUSA - LALA M.PAŞA MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Seydali Haksever
2. Altan Gazinocu
3. Murat Akın
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Vedat Doğacan
2. Özkan Derebey
3. Hüseyin Özal
4. Mustafa Gül
5. Seide Gazinocu
6. Mehmet Karami
7. Orhan Sönmez Kalemder
8. Tolga Bilinçli
9. Saim Şahin
10. Yılşen Körceğez
17. GAZİMAĞUSA - MUTLUYAKA
Muhtarlık Adayları
1. Erkin Şafaklı
2. Buran Dirensoy
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Şengül Kaleci
2. Ahmet Kaplan
3. Sabit Altınok
4. Behcet Harmancıoğlu
5. Hasan Yelkanat
6. Kaan Kaymak Yelkanat
7. Bülent Dirensoy
8. Osman Özgem
18. GAZİMAĞUSA - NAMIK KEMAL MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Hüseyin Öksüzoğluları
2. Oğuzhan Karabulut
3. Hasan Aylanç
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Muhsin Alevşimşek
2. Hüseyin Çiçek
3. Ayşe Teran
4. Hakkı Altıntaş
5. Selda Altıntaş
6. Zülfiye Kutgün
7. Mustafa  Barut
8. Şener Öztürk
9. Akıle Erbay
10. Ali Bafkanlı
19. GAZİMAĞUSA - PERTEVPAŞA MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Kadriye Yardımcı
2. Mehmet Ali Gezer
3. Erdinç Elmastaş
4. Vepüre Akbaş
5. Recep Şahin
6. Oğuz Aydın
7. Hasan Yenen
8. Adil Kaçmaz
9. Soner Durmaz
10. Esra Yılmaz
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Rahmi Solmaz
2. Mehmet Çevikel
3. Taner Koçak
4. Süleyman Koçak
5. Ayhan Uçucu
6. Mehmet Çelik
7. Soner Arslan
8. Süleyman Bektaş
9. Havva Güneş
10. Rahime Küçük
11. Zühal Altınışık
12. Asiye Yıldırım
13. Zeynep Barut
20. GAZİMAĞUSA - PİYALE PAŞA MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Kadir Uçar
2. Emir Genç
3. Rifat Sevindik
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Cemal Özkuyucu
2. Ekrem Zengin
3. Hasan Korkmaz
4. Nedim Özgen
5. Mehmet Pazar
6. Yeter Uçar
7. Mihriban Tat
8. Hasan Serin
9. Muzaffer Obuz
21. GAZİMAĞUSA - SAKARYA MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Ümit Ürel Üzgüner
2. Mustafa Sarp
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Zerin Sarp
2. Gizem Sarp Astan
3. Ahmet Efecan
4. Hüseyin Cambulat Canatan
22. GAZİMAĞUSA - SURİÇİ MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Nevin Fenercioğlu
2. Ozan Ali Arkıner
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Süreyya Oktay
2. Ayşe Tuğralı
3. Saldıray Fenercioğlu
4. Hasan Özarı
5. Ahmet Kurban
23. GAZİMAĞUSA - TUZLA MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Zeliş  Güzelay
2. İbrahim Umay
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Olgun İmsaler
2. Cem Türen
3. Simay Çerkez
4. Zeki Taçsoy
5. Fatma İlkin Bomboz
24. GAZİMAĞUSA - ZAFER MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Ali Yeşil
2. Özbek Kurt
3. Yılmaz Aksoy
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Erdal Yılmaz
2. Mehmet Heyberi
3. Burhan Kara
4. Sultan Kurt
5. Ahmet Çetin
25. GEÇİTKALE - ÇAMLICA
Muhtarlık Adayları
1. Halil Dağsevenler
2. Cemal Kırcalı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Halil Dağsevenler
2. Ahmet Dağsevenler
3. Mehmet Kırcalı
4. Hatice Dağsevenler
5. İbrahim Kurdoğlu
6. Halil Boşnak
26. GEÇİTKALE - ÇINARLI
Muhtarlık Adayları
1. Sami Başkan
2. Gülali Oltan
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Arif Kuyucuoğlu
2. Fikri Şengünler
3. Serkan Poyrazlı
4. Latif Eraksan
27. GEÇİTKALE - GEÇİTKALE
Muhtarlık Adayları
1. Oğuz Güçeri
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hüsnü Bezirganoğlu
2. Kasım Güçeri
3. Cemal Güçeri
4. Münevver Özükan
28. GEÇİTKALE - MALLIDAĞ
Muhtarlık Adayları
1. Ahmet Basri
2. Ahmet Çaltin
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Tengül Basri
2. Aysu Basri
29. GEÇİTKALE - NERGİSLİ
Muhtarlık Adayları
1. Kaşif Kusetoğulları
2. Okan Helvacı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Sezar Gıraç
2. Halil Ada
3. Kaşif Kusetoğulları
4. Ünal Kadı
5. Mehmet Yağcı
6. Kamil Şenkaya
7. Mete Aykent
8. Pervin Uzun
30. GEÇİTKALE - SÜTLÜCE
Muhtarlık Adayları
1. Hüseyin Kaptan
2. Sunalp Öğünçer
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hüseyin Aksu
2. Halil Haşim
3. Soykan Çaltınoğlu
4. Savaş Kavaz
31. GEÇİTKALE - YAMAÇKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Hamit Toprak
2. İsmail Türk
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Fatma Fındık
2. Yunus Türk
3. Yusuf Karaahmet
4. Celal Türk
32. İNÖNÜ - DÖRTYOL
Muhtarlık Adayları
1. Salih Erel
2. Hasan Koçak
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Sultan Erel
2. Ahmet Beydilli
3. Kezban Atay
4. İsmail Alparslan
33. İNÖNÜ - İNÖNÜ
Muhtarlık Adayları
1. Ömer Efendi
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Semray Acaröz
2. Ayşe Uluerli
3. Kenan Kara
34. İNÖNÜ - KORKUTELİ
Muhtarlık Adayları
1. Fettah Karakuzu
2. Adem Dinleyici
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Murat Cildan
2. Erdoğan Acu
3. Savaş Abi
4. İlkay Abiç
5. Nihat Bebek
6. İlhan Yalçın
7. Abit Gümüştok
35. PAŞAKÖY - ASLANKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Riza Girgin
2. Adil Onalt
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Birsen Çetin
2. Serkan Sertbulut
3. Salih Denizalp
4. Salih İlman
5. Özen Denizalp
6. İnci Güçkan
7. Raşit Keskinkaya
8. Çetin İlman
36. PAŞAKÖY - KURUDERE
Muhtarlık Adayları
1. Savaş Şeker
2. Selçuk Baysal
3. Bülent Şengül
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ali Avlık
2. Ayşe Şeker
3. Murat Şengül
4. Abidin Yücel
5. Yusuf Sağlam
6. Erhan Araz
7. Elmas Ölmez
8. Nihal Ateş
9. Kamil Toklu
37. PAŞAKÖY - PAŞAKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Çetin Şahan
2. Ali Göktürk
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Yılmaz Ezer
2. Metin Gençoğlan
3. Sibel Polat
4. Ercan Şengül
5. Hüseyin Ballı
6. Halil Erol
7. Fuat Tahhuşoğlu
38. PAŞAKÖY - ULUKIŞLA
Muhtarlık Adayları
1. Hüseyin Yiğit
2. Aynur İş
3. Yusuf Dal
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Emel Şener
2. Seher Akyıl
3. Dilek Özata
4. Hasan Yeşilada Erol
5. Sibel Boğaç
6. Murat Akyıl
7. Murat Küçükşener
8. Hasan Dayanıklı
39. SERDARLI - ERGENEKON
Muhtarlık Adayları
1. Özgür Tepeli
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Yeter Semaay
2. Ahmet Türkeş Kandır
3. Mustafa Kandır
4. Süleyman Kutlu
40. SERDARLI - GÖNENDERE
Muhtarlık Adayları
1. Mustafa Bostancıoğulları
2. Abdi Kabalcı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. İsmet Paşa Pehlivan
2. Canan Çorba
3. Aysu Öyçüm
4. İsmail Kulle
41. SERDARLI - GÖRNEÇ
Muhtarlık Adayları
1. Aziz Şah
2. Nevzat Akçagil
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ziya Maraşlı
2. Duriye Ataşan Kasım
3. Aydın İbiş
4. Sibel Dümenci
5. Ahmet İnce
6. Ecevit Şah
7. Birol Şah
8. Serkan Maraşlı
9. Canev İnce
42. SERDARLI - PINARLI
Muhtarlık Adayları
1. Engin Çağman
2. Ahmet Ardağan
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Emine Pınardan
2. Meliha Kemaloğulları
3. Musatafa Kırgız
4. Mustafa Kanteper
5. Narin Güler
6. Hulisi Kılıç
7. İdris Bayramoğulları
43. SERDARLI - SERDARLI
Muhtarlık Adayları
1. Mehmet Kadiroğlu
2. Ahmet Serdar
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Evgin Habeş
2. Hüseyin Güvercin
3. Metin Yorgancı
4. Hasan Yücekan
5. Serkan Ahmetoğlu
6. Feridun Çorba
7. Gülten Özdirenç
8. Çağda Karapaşa
44. SERDARLI - TİRMEN
Muhtarlık Adayları
1. İbrahim Yıldırımlar
2. Mustafa Bayandursun
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Bülent Erik
2. Ahmet Sağır
3. Kadir Güven
45. TATLISU - AKTUNÇ MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Ali Tarsus
2. Hacı Murat Gök
3. Mehmet Kavcı
4. Şengül Pala
5. Mehmet Kargı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ramazan Yıldız
2. İslam Karataş
3. Hüseyin Açıkgöz
4. Mehmet Yıldız
46. TATLISU - KÜÇÜK ERENKÖY MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Ümüt Karlankuş
2. Didem Özerkin
3. Baki Aygün
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Özden Bütüner
2. Yıldan Kayım
3. Hüsamettin Aktürk
4. Ramazan Yavşan
47. TATLISU -YALI MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Leyla Güvenlier
2. Yılmaz Üredi
3. Hasan Tosun
48. VADİLİ - TURUNÇLU
Muhtarlık Adayları
1. Mehmet Erdoğdu
2. Hüseyin Samancıoğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ali Samancıoğlu
2. Hasan Zadehan
3. Müsteyde Yeşilbaş
4. Kemal İnönülü
5. Mehmet Bardakko
6. Ahmet Saka
49. VADİLİ - VADİLİ
Muhtarlık Adayları
1. Tüner Öksüzoğlu
2. Murat Sapsızoğlu
3. Ramazan Kolay
4. Mustafa Kara
5. Mustafa Güven
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Gül Korkmaz
2. Eren Koçak
3. Pembe Özuğurlu
4. Süleyman Ağa
5. Hasan Vurgun
6. Hüseyin Topal
50. YENİ BOĞAZİÇİ - AKOVA
Muhtarlık Adayları
1. Leyla Çınar Algül
2. Yusuf Nakışcı
3. Osman Şingirli
4. Ayer Hafiye
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Leman Tartar
2. Şükran Keleş
3. Halil Özçoban
4. Zehra Şingirli
5. Ahmet Aköz
6. Ebru Şuayıpoğlu
7. Mehmet Kıstı
51. YENİ BOĞAZİÇİ - ALANİÇİ
Muhtarlık Adayları
1. Zülfiye Akar
2. Cemal Yıldız
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Eray Tanyeri
2. Şevki Kafalı
3. Besime Beşerler
4. Halil Kaptan
5. Fikriye Akar
6. Salih Dere
52. YENİ BOĞAZİÇİ - MORMENEKŞE
Muhtarlık Adayları
1. Ertoğrul Gazi
2. Saim Aytürk
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hanım Alman
2. Esat Bıyıklıgil
3. İlkay Erdoğuş
4. Sıdıka Ergazi
53. YENİ BOĞAZİÇİ - ŞEHİTLER
Muhtarlık Adayları
1. Olsan Karabardak
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Güner Taykan
2. Kasım Ereş
3. Mehmet Ereş
4. Ergür Çetiner
54. YENİ BOĞAZİÇİ - YENİBOĞAZİÇİ
Muhtarlık Adayları
1. Burhan Özdemirciler
2. Hilmi Şenyapılı
3. Bilal Özveli
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Şermin Kasap
2. Süleyman Dinleyici
3. Çiğdem Özmusalar
4. Gül İkinci
5. Yusuf Akbelli
6. Adem Özkan
7. Aliye Yaba
8. Yusuf Sezerli
9. Rahme Fahlıoğulları
55. YENİ BOĞAZİÇİ - YILDIRIM
Muhtarlık Adayları
1. Hasan Çubukçuoğlu
2. Osman Birşen
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Sonuç Uzun
2. Hüseyin Bozkanlı
3. Osman Uzun
GİRNE İLÇESİ
1-  ALSANCAK  BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Fırat Ataser (Bağımsız)
2. Redif Nurel (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Zehra Şekeroğlu (UBP Adayı)
2. Senem Palabıyık Karayel (UBP Adayı)
3. Erol Canseç (UBP Adayı)
4. Tuncel Ertan (UBP Adayı)
5. Nihat Reyhan (UBP Adayı)
6. Sonay Akgüney (UBP Adayı)
7. Koray Emirhoca (UBP Adayı)
8. Turgut Özbirim (UBP Adayı)
1. Sakine Erdemsiz (CTP Adayı)
2. Hakan Arda Ferhatoğlu (CTP Adayı)
3. Mustafa Yelmen (CTP Adayı)
4. Ayten Safel (CTP Adayı)
5. Hamide Karadağ (CTP Adayı)
6. Halit Ergören (CTP Adayı)
7. Hüseyin Derleyen (CTP Adayı)
8. Cahit Akın (CTP Adayı)
1. Güldem Akdağ (YDP Adayı)
2. Selahattin Kayaş (YDP Adayı)
3. Özgür Tüylü (YDP Adayı)
4. Derin Okçelen (YDP Adayı)
5. Hakan Ekinci (YDP Adayı)
6. Tamer Çoban (YDP Adayı)
7. Fatime Çoban (YDP Adayı)
8. İsmail Keskin (YDP Adayı)
2- ÇATALKÖY  BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Mehmet Hulusioğlu (Bağımsız)
2. Serdar İlhan (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Hüseyin Höyük (UBP Adayı)
2. Engin Ercenap (UBP Adayı)
3. Hüseyin Tuğyay (UBP Adayı)
4. Mehmet Sakallılar (UBP Adayı)
5. Kibriye Güneş (UBP Adayı)
6. Yeşim Sakallılar (UBP Adayı)
7. Havva Gök Akbal (UBP Adayı)
8. Abdo Okur (UBP Adayı)
1. Esat Onat (CTP Adayı)
2. Halit Ağırtaş (CTP Adayı)
3. Sevgi Darbazoğlu (CTP Adayı)
4. Osman Höyük (CTP Adayı)
5. Serhan Gözenkan (CTP Adayı)
6. Esra Çelikeri (CTP Adayı)
7. Tolga Demiral (CTP Adayı)
8. Ümral Çelik (CTP Adayı)
3- DİKMEN  BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Mustafa Erişmen  (UBP Adayı)
2. Yüksel Çelebi (CTP Adayı)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Mehmet Özsezer (UBP Adayı)
2. Fulya Bozkurt (UBP Adayı)
3. Zafer Amca (UBP Adayı)
4. Necati Muhtaroğlu (UBP Adayı)
5. Ayşe Kanat Topal (UBP Adayı)
6. Melek Karacamert (UBP Adayı)
7. Ömür Manga (UBP Adayı)
8. Hasan Yediyıldız (UBP Adayı)
9. Ali Damdelen (UBP Adayı)
10. Selahettin Çöllo (UBP Adayı)
1. Emel Ötüken (CTP Adayı)
2. Salih Kanal (CTP Adayı)
3. Ramadan İzci (CTP Adayı)
4. Özgü Özyiğit (CTP Adayı)
5. Osman Ilıcan (CTP Adayı)
6. Osman İncirlili (CTP Adayı)
7. Ali Hidayet (CTP Adayı)
8. Aygen Bardakko (CTP Adayı)
9. Fatma Ekdal (CTP Adayı)
10. Mustafa Özdeğirmenci (CTP Adayı)
4- ESENTEPE  BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Muhammet Aygün (UBP Adayı)
2. Sinan Güneş (Bağımsız)
3. Yakup Şengün (Bağımsız)
4. Cemal Erdoğan (Bağımsız)
5. Köksal Şengün (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Deniz Karlankuş (UBP Adayı)
2. Ali Abanoz (UBP Adayı)
3. Aycan Gürbüz (UBP Adayı)
4. Öznur Yıldız (UBP Adayı)
5. Erol Canselen (UBP Adayı)
6. Musa Erkanat (UBP Adayı)
7. Vait Soytürk (UBP Adayı)
8. İlker Kalkın (UBP Adayı)
1. Serda Kim (CTP Adayı)
2. Başak Tümkan (CTP Adayı)
3. Fatma Şençağ (CTP Adayı)
4. Lütfü Güneş (CTP Adayı)
5. Hatice Gürbüzer (CTP Adayı)
6. Mehmet Nasiboğlu (CTP Adayı)
7. Servet Akkılıç (CTP Adayı)
8. Fazlı Koyu (CTP Adayı)
1. Ahmet Aygün (YDP Adayı)
2. Züleyha Emen (YDP Adayı)
3. Engin Şengün (YDP Adayı)
4. Özlem Karlankuş (YDP Adayı)
5. Hakan Kurşun (YDP Adayı)
6. Ahmet Karal (YDP Adayı)
7. Fatma Şamlıyaka (YDP Adayı)
8. Şener Çelik (YDP Adayı)
5- GİRNE  BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Birol Karaman (CTP Adayı)
2. Ömer Dalgakıran (Bağımsız)
3. Sümer Aygın (Bağımsız)
4. Ersoy Karaaziz (Bağımsız)
5. Akın Akı (Bağımsız)
6. Nidai Güngördü (Bağımsız)
7. Turgut Serdar (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Hatice Aşık (UBP Adayı)
2. Hüseyin Ayrılmazkardeşler (UBP Adayı)
3. Fırat  Güçlüsoy (UBP Adayı)
4. Ahmet Davman (UBP Adayı)
5. Hakan Onurlu (UBP Adayı)
6. Seyfi Koç (UBP Adayı)
7. Zerin Gürler (UBP Adayı)
8. Özben Kalfa (UBP Adayı)
9. Şeniz Büyükkaraca (UBP Adayı)
10. Ali Tektan (UBP Adayı)
11. Burcu Karakaya (UBP Adayı)
12. Pervin Şişman (UBP Adayı)
13. Celal Özbekoğlu (UBP Adayı)
14. Özlem Akerler (UBP Adayı)
15. Fahri Kavan (UBP Adayı)
16. Ahmet Okumuş (UBP Adayı)
1. Derya  Hoca (HP Adayı)
2. Melih Özhakkı (HP Adayı)
3. Fezile Necdet (HP Adayı)
4. Nermin Anıl (HP Adayı)
5. Zühal Tunalı (HP Adayı)
6. Fahrican Sarıoğlu (HP Adayı)
7. Erhan Onuralp (HP Adayı)
8. Burak Güler (HP Adayı)
9. Cem Yüksel (HP Adayı)
10. Mine Beyar Olgu (HP Adayı)
11. Hüseyin Kayımoğlu (HP Adayı)
12. Tahir Soydan (HP Adayı)
13. Hüseyin Acıkan (HP Adayı)
14. Kemal Derin (HP Adayı)
15. Osman Özpar (HP Adayı)
16. Gizem Özüyaman (HP Adayı)
1. Pelin Kutluba (CTP Adayı)
2. Haşim Yücel (CTP Adayı)
3. Ayşe Karalıgil (CTP Adayı)
4. Sadi Erdendoğ (CTP Adayı)
5. Cemaliye Beysoylu (CTP Adayı)
6. Muammer Uğursöz (CTP Adayı)
7. Evren Bağlarbaşı Özerden (CTP Adayı)
8. Adnan Menderes Aktan (CTP Adayı)
9. Hatice Aydın (CTP Adayı)
10. Khaled El-Haj (CTP Adayı)
11. Nelin Tunç (CTP Adayı)
12. Ümit Aktül (CTP Adayı)
13. Ayhan Erciyas (CTP Adayı)
14. Meriç Bahadi (CTP Adayı)
15. Ferah Atış Karaismailoğlu (CTP Adayı)
16. Ali Karapaşa (CTP Adayı)
1. Ziya Egemen Sencer (TDP Adayı)
2. Rüya Yılmaz (TDP Adayı)
3. Günay Toygar (TDP Adayı)
4. Ahmet Metin Bali (TDP Adayı)
5. Murat Evren Mercimekci (TDP Adayı)
6. Hülya Bay (TDP Adayı)
7. Arzu Çaydamlı (TDP Adayı)
8. Turan Cibo (TDP Adayı)
9. Yasemin Kavruk (TDP Adayı)
10. Mehmet Eray Ezilmez (TDP Adayı)
11. Sinan Gürzap (TDP Adayı)
12. Duygu Otcuoğlu (TDP Adayı)
13. Candan Koran (TDP Adayı)
14. Yağmur Girgin (TDP Adayı)
15. Fatma Ramadan (TDP Adayı)
16. Barış Oral (TDP Adayı)
1. Gülümser Akıncı (YDP Adayı)
2. Abdurrahman Şanverdi (YDP Adayı)
3. İlknur Döner (YDP Adayı)
4. Mehmet Yavuz Ekmekci (YDP Adayı)
5. Hüsne Yılmaz (YDP Adayı)
6. Erdal Bilgiç (YDP Adayı)
7. Mehmet  Nur Ateş (YDP Adayı)
8. İbrahim Uçak (YDP Adayı)
9. Kemal Özdemir (YDP Adayı)
10. Erşah Sabit Yılmaz (YDP Adayı)
11. Haci Baykal (YDP Adayı)
12. Tuba Demeli (YDP Adayı)
13. Murat Kavaklıoğlu (YDP Adayı)
14. İsmail Beyoğlu (YDP Adayı)
15. Yasemin Bay (YDP Adayı)
16. Necmi Yalçın (YDP Adayı)
1. Önder Kalfa (TKPYG Adayı)
2. Ahmet Sait Sayın (TKPYG Adayı)
3. Özer Kaan (TKPYG Adayı)
4. Elif Görem  Gümüşmaden (TKPYG Adayı)
5. Seral Çetindal (TKPYG Adayı)
6. Arife Dirensoy (TKPYG Adayı)
7. Ayşe Şahin (TKPYG Adayı)
8. Pınar Musabeyoğlu Altıner (TKPYG Adayı)
9. Hamza Çay (TKPYG Adayı)
10. Rayme Öznesin (TKPYG Adayı)
11. Mustafa Zerman (TKPYG Adayı)
12. Melek Bal (TKPYG Adayı)
13. Nalan Garip (TKPYG Adayı)
14. Aysu Çakır (TKPYG Adayı)
15. Cuma Çeker (TKPYG Adayı)
16. Leyla Özekmekci (TKPYG Adayı)
Bağımsız:
1. Necdet Dinç (Bağımsız)
6- LAPTA  BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Fuat Namsoy (UBP Adayı)
2. Mustafa Aktuğ (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Fayık Akmandor (UBP Adayı)
2. Fatma Bulut Bayram (UBP Adayı)
3. Ömer Paşaoğluları (UBP Adayı)
4. Devran Soral Kavunoğlu (UBP Adayı)
5. Ahmet Gülermen (UBP Adayı)
6. Doğan Boransel (UBP Adayı)
7. Ahmet Uçurum (UBP Adayı)
8. Murat Karalar (UBP Adayı)
9. Yavuz Çiftçi (UBP Adayı)
10. Sinem Kardana (UBP Adayı)
1. Emre Efendi (CTP Adayı)
2. Duyal Arşanlar (CTP Adayı)
3. Fisun Üçok (CTP Adayı)
4. Münür Çağanağa (CTP Adayı)
5. Mustafa Gökçe (CTP Adayı)
6. Akile Şahsoy (CTP Adayı)
7. Acip Akçağ (CTP Adayı)
8. Cem Taşlıovalı (CTP Adayı)
9. Ayhan Çakır (CTP Adayı)
10. Mehmet İnatçı (CTP Adayı)
1. Ertan Derya (YDP Adayı)
2. Gurbet Tanık (YDP Adayı)
3. Fatma Bulut (YDP Adayı)
4. Süleyman Yıldız (YDP Adayı)
5. Zehra Tek (YDP Adayı)
6. Muhittin Kara (YDP Adayı)
7. İsmet Çakır (YDP Adayı)
8. İbrahim Aslantürk (YDP Adayı)
9. Ahmet Çakır (YDP Adayı)
10. Etem Uğurlu (YDP Adayı)
KÖY İHTİYAR HEYETLERİ 
1. ALSANCAK-ÇAĞLAYAN MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Nureddin Salcı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Salih Palabıyık
2. Ahmet Yurt
3. Ahmet Salcı
4. Kemal Mertkol
2. ALSANCAK - ILGAZ
Muhtarlık  Adayları
1. Neşat Kuvvet
2. Atila Kaya
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Bilhan Kaya
2. Nahide Kuvvet
3. Hanife Kuvvet
3. ALSANCAK - MALATYA/İNCESU
Muhtarlık  Adayları
1. Zehra Beydola
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Halit İşçi
2. Ertan Borat
3. Gülhanım Öcal
4. Fatma Karabulut
4. ALSANCAK - YAYLA MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Soner Cangil
2. Hüseyin Selçuklu
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Burçin Erfinike
2. Aziz Cicibaba
3. Eyyüp Koç
4. Kamil Tarancı
5. Salih Canbolat
6. Mehmet Turan
7. Hilmi Atılgan
8. Abdullah Karatepe
5. ALSANCAK - YEŞİLOVA MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Sami Güneş
2. Nidayi Köle
3. Besim Tarancı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hasan Ordukaya
2. İbrahim Köle
3. İbrahim Gevher
4. Gülcahan Arıklı
5. Özlem Nedret Güneş
6. İsmail Emirhoca
7. Ertan Çolak
6. ALSANCAK - YEŞİLTEPE
Muhtarlık  Adayları
1. Osman Tarancı
2. Yalçın Kaya
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Akın Tarancı
2. Seydali Tekün
3. Ahmet Özerçay
4. Emsal Çakartaş
5. Behiç Özer
6. Mehmet Avcı
7. Hacer Sarıoğlu
7. ÇATALKÖY - ARAPKÖY
Muhtarlık  Adayları
1. Ali Tüfekçi
2. Tuncay Balkaya
3. Ömer Güneş
4. Şıhmüslüm Ercan
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Mehmet Salih Kürtoğlu
2. Salih Karabulut
3. Soner Aldemir
4. Gökhan Güney
5. Emine Servan
6. Halil Yıldırım
7. Muhammed Kurtoğlu
8. Cevdet Tombul
8. ÇATALKÖY - ÇATALKÖY
Muhtarlık  Adayları
1. Kaya Bulduk
2. İrfan Darbazoğlu
3. Turgay Darbazoğlu
4. Olgun Başar
5. Şevgül Üçüncü
6. Yusuf Sipahi
7. Derviş Albayrak
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Mehmet Gök
2. Mehmet Küstahi
3. Nuri Solmaz
4. Eyup Aysu
5. Mustafa Zincirkıran
6. Faruk Akkar
7. Sinan Dede
8. Mustafa Bozyel
9. Gazi Önder Oranoğlu
9. DİKMEN - AĞIRDAĞ
Muhtarlık  Adayları
1. Hasan Oktay Piro
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Özkay Ertayfur
2. Ali Kani Sucuoğlu
3. Ali Dayı
4. Ömer Sertsöz
10. DİKMEN - AKÇİÇEK
Muhtarlık  Adayları
1. Ali  Kinsiz
2. Filiz Ürer
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Elmaziye Tosbıyık
2. Ece Kinsiz
11. DİKMEN - AŞAĞI DİKMEN MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Cengiz Topel Ak
2. Ahmet Ulutan
3. Eyyup Koççat
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Naran  Songül Ak
2. Pembe Tayançlı
3. İsmail İnkaya
4. Mustafa Cumhur
5. Gürkan Özufuklar
6. Kaan Güçsav
7. Kenan Aytekin
8. Eren Üçer
9. Hüseyin Göksoylu
10. Tuncel Ünalmış
11. Veli Özkoççatlı
12. DİKMEN - AŞAĞI TAŞKENT
Muhtarlık  Adayları
1. Salih Şöförel
2. Celal Bozaoğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Emine Arlı
2. Hakan Özkarşıyakalı
3. İsmail Cesur
4. Behcet Erişken
5. Ömer Kalaniz
6. Mehmet Arif Yavuz
7. Mustafa Çakıcısoy
13. DİKMEN - BOĞAZKÖY
Muhtarlık  Adayları
1. Yüksel Çağlar
2. Gözde Korkusuz
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Baysal
2. Hasan Hüseyin Dayı
3. Mustafa Topal
4. Pembe Abohorlu
5. Çiğdem Gülsüm
6. Seval Canar
7. Ayşe Yeşilkaya
8. Nalan Şekerci
14. DİKMEN - DAĞYOLU
Muhtarlık  Adayları
1. Mustafa Arap
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Şükrü Bozoğlu
2. Ali Durakoğlu
3. Cemal Tombul
4. Mustafa Sessiz
15. DİKMEN - GÖÇERİ
Muhtarlık  Adayları
1. Mustafa Göçerili
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Metin Yalınkaya
2. Yakup Sümer Arseven
3. Murat Güzoğlu
4. Altan Kanat
16. DİKMEN - GÜNGÖR
Muhtarlık  Adayları
1. Aydın Fener
2. Ayhan Demirtaş
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Cengiz Han Başsın
2. Safiye Fener
3. Muhsine Yıldırım
4. Pınar Demirtaş
17. DİKMEN - KÖMÜRCÜ
Muhtarlık  Adayları
1. İlgenç Bozkurt
2. Burak Eligön
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. İsmet Akdeniz
2. Çınar Öztürk
3. Zühre İzmirli
18. DİKMEN - PINARBAŞI
Muhtarlık  Adayları
1. Kemal Hacıyarım
2. Hasan Eligön
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Mesut  Keçeci
2. Fatma Bağzıbağlı
3. Mustafa Akınal
4. Halil  Boşnak
5. Mustafa Yarımsakallı
6. Rifat Çakli
7. İbrahim Can
8. Ahmet Yayğıç
19. DİKMEN - ŞİRİNEVLER
Muhtarlık  Adayları
1. Ertan Beşiktaş
2. Serkan Pilli
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Amca
2. Cemal Manga
3. Hüseyin Özeralp
20. DİKMEN - YUKARI DİKMEN MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Hüseyin  Barbet
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Nejla Barbet
2. Ali Gülakdeniz
3. Şevket Duyar
4. Sevilay Duyar
21. DİKMEN - YUKARI TAŞKENT
Muhtarlık  Adayları
1. Hüdan Karamustafa
2. Durmuş Aşandır
3. Mehmedali Taluğ
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Vehit Akçaer
2. Ozan Aksertel
3. İrfan Yalçıcı
4. Turgut Erhun Işık
5. Salih Özman
6. Kaşif Kaşifoğulları
7. Mustafa Yücel
8. Tünser Tayfuner
22. DİKMEN - YENİ MAHALLE
Muhtarlık  Adayları
1. Tahir Çil
2. Fatma Yalçın
3. Mustafa Meral
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Ayşegül Derya Şahiner
2. Veysel Özdek
3. Recep Yalovalı
4. Murat Aydın
5. Ramazan Taşcı
6. Mustafa Damdelen
23. ESENTEPE - BAHÇELİ
Muhtarlık  Adayları
1. Cafer Akbaş
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Şeref Gül
2. İlyas Bulut
3. Aykut Gençtürk
4. Ali Okan Şengül
24. ESENTEPE - BEŞPARMAK
Muhtarlık  Adayları
1. Hüseyin Günaltın
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Öztekin
2. Elvahit Yurteri
3. Cihan Günaltın
4. Levent Günaltın
25. ESENTEPE - ESENTEPE
Muhtarlık  Adayları
1. Makbule Horsunlu
2. Çiğdem Ekici
3. Sevinç Bayandursun
4. Günay Takatuka
5. Serkan Kurşun
6. Berktuğ Ergürer
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Mahmut Ferhat Erdoğan
2. Zeki Oruç
3. Ahmet Erdoğan
4. Esengül Yılmaz
5. Emine Kabidan
6. Şengül Barut
7. İsmihan Koruroğlu
8. Hüseyin Oruç
9. Ahmet Tekol
10. Osman İzoğlu
11. Yakup Sabancıgil
12. Ahmet Fatih Fevzi Çakmak Erdoğan
13. Recep Oruç
14. Mehmet Yanmış
15. Mecit Ermemiş
16. Mehmet Müdür Aşıkzadeler
17. Tahsin Genç
18. Kenan Kurşun
26. ESENTEPE - KARAAĞAÇ
Muhtarlık  Adayları
1. Yılmaz Uzmaner
2. Ecevit Peler
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Veli Mutluel
2. Hasan Sezgin
3. Özmen Dereseven
4. Biray Korkusuzcan
5. Osman Kaymakamtorunları
27. GİRNE - AŞAĞI GİRNE MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Serdar Özbekoğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Gönül Yavşan
2. Erkan Dede
3 Selen Özbekoğlu
28. GİRNE - BEYLERBEYİ
Muhtarlık  Adayları
1. Niyazi Engin
2. Emine Eksoz
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Gül Hande Terzioğlu
2. Ramadan Perçin
3. Mahmut Pulyacı
4. Ahmet Paşa
5. Ali Caner Arkan
6. Mustafa Şakir Küçük
7. Taşgül Altaç
8. Hacer Özerden
29. GİRNE - DOĞANKÖY MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Niyazi Bedel
2. Ersoy Anıldı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Osman Olur
2. Ramadan Çağla
3. Salih Soydam Kalaycıoğlu
4. Ayer Taşeloğlu
5. Ali İnandım
6. Mehmet Pınarbaşı
7. Pelin Anıldı
8. Kemal Tokay
30. GİRNE - EDREMİT MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Hasan Gülbal
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Salih Gülbal
2. Türkan   Hızır
3. Naile Gülbal
31. GİRNE - KARAKUM MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Ahmet Ağaoğlu
2. Emine Bindayı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hasan Arkan
2. Tahir Aker
3. Adem Şafak
32. GİRNE - KARAMAN MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Saadet Cibo
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Işık Cibo
2. Hilal Şenol
33. GİRNE - KARAOĞLANOĞLU MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Seltaş Çukur
2. Hüdaverdi Tutku
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Veli Onur Bağrıaçık
2. Olgun Tan
3. Mehmet Ali Onaç
4. Osman Rahvancıoğlu
5. Hüseyin Dural
34. GİRNE - OZANKÖY
Muhtarlık  Adayları
1. Yıltan Şah
2. Pembe Karaaziz
3. Mustafa Uzun
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Sevgül Yanaroğlu
2. Eralp Çakmak
3. Hilmi Taşkıran
4. Ramadan Uzun
5. Umut Kanıöz
6. Gülhan Karaaziz
7. Yücel Zorlukasap
35. GİRNE - YUKARI GİRNE MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Selçuk Oday
2. Cemal Akşid Yemeneci
3. Refika Ulutan
4. Tuğçe Ören
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Zeki Yılmaz
2. Ediz Berç
3. Salih Oday
4. Ali Fahri
5. Yıldız Öztürk
6. Harun Demir
7. Argun Doğruyol
8. Celil Akarpınar
36. GİRNE - ZEYTİNLİK KESİMİ MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Esat Atış
37. GİRNE - ZEYTİNLİK KÖY MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Ümit Hıdırer
38. LAPTA - ADATEPE MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Ümit Kardeşler
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hasan Bal
2. Zühre Türkmen
39. LAPTA - AKDENİZ
Muhtarlık  Adayları
1. Tarık Tarkan Bozalan
2. Murad Ced
3. Tahsin Güren
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Turhan Bozalan
2. Mustafa Kemal Sarro
3. Berhan Avcanok
4. Ayşe Canlısoy
5. Aksel Sadrazam
6. Cemal Güneralp
7. Pembe Güren
8. Hüsnü Çinton
9. Mustafa Ayvacı
10. Nermin Kadıköy
40. LAPTA - ALEMDAĞ
Muhtarlık  Adayları
1. Ömer Tabur
41. LAPTA - BAŞPINAR MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Ersin Çakır
2. Suna Yıldırım
3. Coşkun Yılmaz
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Taştan Yılmaz
2. Mehmet Yılmaz
3. Gülden Bülbül
4. Reyhan Özdil
5. İbrahim Yaman
6. Erkin Dağaştı
7. Mehmet Koca
8. Ayfer Yılmaz
42. LAPTA - ÇAMLIBEL
Muhtarlık  Adayları
1. Osman Mısırlısoy
2. Funda Harun
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Elmas Birmeç
2. Abdullah Akarsulu
3. Murat Özbeyit
4. Taner Özbilgili
5. Ahmet Çağanağa
6. Emine Göztaşı
7. Halil Osmanlı
8. Havva Akdeniz
43. LAPTA - GEÇİTKÖY
Muhtarlık  Adayları
1. Remzi Kılıç
2. Bayram Avcı
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Şenol Akmehmet
2. Hacı Ali Ordukaya
3. Tuncay Çakır
4. Celal Avcı
5. Osman Kılıç
44. LAPTA - HİSARKÖY
Muhtarlık  Adayları
1. Canpolat Şemi
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Mehmet Emin Ayken
2. Ahmet Topcuoğlu
3. Hasan Saçar
4. Hüseyin Çobancık
5. Ertan İnsel
45. LAPTA - KARŞIYAKA
Muhtarlık  Adayları
1. Mehmet Salih Gagari
2. Ahmet Pelit
3. Bayram Özkaratan
4. Sami Tütüncü
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Olcay Özkerimler
2. Bayram Dağgül
3. Uğur Belet
4. Serkan Ceryan
5. Yusuf Bulut
6. Yusuf Yıldız
7. Murat Karadağ
8. Ömer Paşaoğluları
9. Ahmet Aksulu
46. LAPTA - KAYALAR
Muhtarlık  Adayları
1. Mürsel Kurt
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Sabri Daldal
2. Gürsel Karadaş
3. Gülcan Çağlayan
4. Nurettin Öztürk
47. LAPTA - KOCATEPE MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Mehmet Ali Ellidört
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Rüstem Sucuoğlu
2. Tijen Ellidört
3. Hamit Günece
48. LAPTA - KOZAN
Muhtarlık  Adayları
1. Cemal Üstünsoy
2. Hatice Beşiktepeli
3. Dener Öymen
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Kaya Kastanbollu
2. Ahmet Üstünsoy
3. Osman Uğurlu
4. Mustafa Şerifoğlu
5. Şerif Boransel
6. Raşit Özerkurt
7. Serkan Alkanat
8. Umut Demirbey
49. LAPTA - SADRAZAMKÖY
Muhtarlık  Adayları
1. Mehmet Çakır
2. Yakup Dilek
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Ömer Çakır
2. Adem Ertürk
3. Hüseyin Türüt
4. Ahmet Aslantürk
5. Murtaz Türüt
50. LAPTA - SAKARYA MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. İnci Keleş
2. Selda Durusular
3 Sultan Dolmacı Keskinel
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Mehmet Behadi
2. Sultan Durusular
3. Yeter Şerbetcioğlu
4. Veli Keskinel
5. Selim Türker Bittacı
51. LAPTA - TEPEBAŞI
Muhtarlık  Adayları
1. Tansel Kanara
2. Necati Kararlı
3. Ali Akkuş
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hüseyin Çelik
2. Mehmet Şahin
3. Murat Arslan
4. Mehmet Akbulak
5. Ahmet Ersalıcı
6. Özcan Bartu Bıçaklı
7. Bedreddin Çakır
8. İbrahim Duman
52. LAPTA - TINAZTEPE MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Sinan Dede
2. Ali Tosun
3. Zekiye Baş
4. Mehmet Dolmacı
5. Aysun Kelebek Coşkun
6. Koray Ozansoy
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Yusuf Tosun
2. Doğuş Çataloğlu
3. İsmail Ahiskal
4. Ramazan Baş
5. Turgut Özgürt
6. Niyazi Şerbetcioğlu
7. Akıle Bülbülcü
8. Tuğçe Tunçelli
9. Hasan Özersoy
10. Yusuf Tayfur
11. Akay Denizli
12. Ahmet Konut
13. Seçkin Yılmaz
14. Halil Karalar
15. Remzi Karlaman
16. Selim Mavili
53. LAPTA - TÜRK MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. İbrahim Sessiz
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Sessiz
2. Filiz Ekinci
3. Behiye Şengül Sessiz
54. LAPTA - YAVUZ MAHALLESİ
Muhtarlık  Adayları
1. Halil Gülerman
2. Gaye Temel
İhtiyar  Heyeti  Üyeliği  Adayları
1. Hediye Gülerman
2. Hüseyin Gülerman
3.  Cihan Fotalı 
GÜZELYURT  İLÇESİ
BELEDİYELER
1- GÜZELYURT BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Osman Bican ( CTPAdayı)
2. Mahmut Özçınar ( UBPAdayı)
3. Yalçın Cemal (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Deniz Pala (HP Adayı)
2. Niyazi Özekmekci (HP Adayı)
3. Osman Bulun (HP Adayı)
4. Ayşe Mert (HP Adayı)
5. Hasan Siperci (HP Adayı)
6. Seval Babacan (HP Adayı)
7. Oya Sebatlı (HP Adayı)
8. Muhhamet Aydın (HP Adayı)
9. Sebahat Yıldırım (HP Adayı)
10. Mehmet Salih Tombul (HP Adayı)
11. Kamil Yürekli (HP Adayı)
12. Safure Deniz (HP Adayı)
13. Buğra Sadık (HP Adayı)
14. Fatih Çabuk (HP Adayı)
1. Adnan İşbilir (CTP Adayı)
2. Bekir Erbekir (CTP Adayı)
3. Tansay Doğu (CTP Adayı)
4. Gönül Kargılı (CTP Adayı)
5. Uğur Saygılı (CTP Adayı)
6. Gülnur Özsaygın (CTP Adayı)
7. Zühre Civa (CTP Adayı)
8. Nuriye Ertürk (CTP Adayı)
9. Engin Tip (CTP Adayı)
10. Cemal Kaş (CTP Adayı)
11. Çayan Volkan (CTP Adayı)
12. Aliye Gilanlıoğulları (CTP Adayı)
13. Cemal Darbaz (CTP Adayı)
14. Veleddin Taşkent (CTP Adayı)
1. Doğa Zeki (UBP Adayı)
2. Nadire Güler (UBP Adayı)
3. Osman Kasaboğlu (UBP Adayı)
4. Mustafa Momin (UBP Adayı)
5. Mehmet Ali Önderol (UBP Adayı)
6. Hasan Kalkanlı (UBP Adayı)
7. Zalihe Eminel (UBP Adayı)
8. Emre Sağanak (UBP Adayı)
9. Salih Saldam (UBP Adayı)
10. Coşkun Talihsiz (UBP Adayı)
11. Ayşe Büyükoğlu (UBP Adayı)
12. Rasiha Egemen (UBP Adayı)
13. Meryem Göken Tanaydın (UBP Adayı)
14. Mehmet Yıldırım (UBP Adayı)
1. Münevver Sorel (Bağımsız)
2. Naran Mesutoğlu (Bağımsız)
3. Salahi Ayad (Bağımsız)
KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
1. GÜZELYURT- AKÇAY
Muhtarlık Adayları
1. Ali Kali
2. Uğur Dereliköylü
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ateş Şerefler
2. Murat  Tekyaprak
3. Derviş Erdemirci
4. Erden Taçkıran
5. Halil Şaban
6. Remziye Uğuz
7. Nazım Ayken 
8. Ali Doğtaş
2. GÜZELYURT - AŞ.BOSTANCI
Muhtarlık Adayları
1. Mehmet Ezdaş
2. Ali Hoyrat
3. Caner Ganim
4. Fırat Arkın
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Arif Semerci
2. Niyazi Beteri
3. Muhsin Karamano
4. Aytaç Kum
5.  Hüseyin Sönmez
6. Ramadan Kavalcı
7. Gökhan Abakan
3. GÜZELYURT - AYDINKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Tamer Tayanç
2. Dürü Baydar
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Yılmaz Fırat
2. Akıle Çizer
3. Çetin Yerli
4. Süleyman Özhuy
5. Meryem Alkan
6. Seyfi Titiz
7. Ümit Balkay
8. Tuncer Minare
4. GÜZELYURT - GAYRETKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Yusuf Bölüm
2. Celal Avunç
3. Talip Keskiner
4. Hüseyin Özkutlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Sadık Akan 
2. Nevzat İlgin
3. Arzu Gül
4. Cumali Yetkin
5. Aydın Bükük
6. Uğur Turhan
7. Nazım Erol
8. Ali Kocaman
9. Erkan Köse
10. Enver Yılmaz
5. GÜZELYURT - GÜNEŞKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Akay Darbaz
2. Erdinç Bilgin
3. Metin Yaralı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Bidar
2. Mehmet Habib Bakar
3. Rağıp Çeko
4. Tamer Karaçete
5. Hasan Dağcıoğlu
6. Mustafa Karabekir
6. GÜZELYURT - İSMET PAŞA MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Yaşar Cahitoğlu
2. Ahmet Kolcu
3. Meryem Binatlılı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Davutoğlu
2. Bülent Kibar
3 Özdoğan Aydınlı
4 Hüseyin Eğitmen
7. GÜZELYURT - KALKANLI
Muhtarlık Adayları
1. Kemal Kısaoğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Alper Serin
2. Nesime Askaya Direkci
3. Alev İzdağ
4. Kağan Kovancı
8. GÜZELYURT- LALA MUSTAFA PAŞA MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Aygül Benekli
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Emriye Dorunay
2. Fergül Tatlıses
3. Salih Benekli
4. Polat Korşan
9. GÜZELYURT - MEVLEVİ
Muhtarlık Adayları
1. İsmail Ayyıldız
2.  Hüseyin Saldam
3. Güler Sayalan
4. Selçuk Aydın
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Aliye Deniz
2. Ali Sonaroğlu
3. Murat Doğan
4. Perin İzmir
5. Ali Dinçer
6. Cemile Çağlar
7. Tuncer Kara
8. İlyas Örentepe
9. Gür Dağdur
10. Yusuf Deniz
11. Mustafa Karabulut
12. Yaşar Arı
13. Turgay Yıldız
14. Vedat Kum
15. Ramazan Yıldız
16. Osman Göçmen
10. GÜZELYURT - PİYALE PAŞA MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Ahmet Erdenay
2. Cemal Akel
3. Cahit  Çulluoğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Pembe Gertik
2. İbrahim Güler
3. Esat Terzioğlu
4. Emirzade Siperci
5. Osman Binatlılı
11. GÜZELYURT - SERHATKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Mahmut Mısırlı
2. Cavit Sekmen
3. Hüseyin Yırık
4. Mehtap Beteri
5. İnanç Keçeli
6. Tuncay Beteri
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Cemaliye Bağcıoğluları
2. Şerif Karadağlı 
3. Denktaş Ömer Şahinsoy
4. Leyla Ersalıcı
5. Serkan Sukuşu
6.  Çağın Şerifali
7. İbrahim Özgül
8. Niyazi Beteri
9. Alper Cingiz
10. Fırat Esmerarslan 
12. GÜZELYURT - ŞAHİNLER
Muhtarlık Adayları
1. Hasan Mısırlı
2. Halil Yangın
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Arzu Noroğlu
2. Hasan Dayıcık
3. Havva Yurdal
4. Serhan Gence
13. GÜZELYURT - YUKARI BOSTANCI
Muhtarlık Adayları
1. Cemal Yabaner
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Koloşlu
2. Erdoğan Muhtaroğlu 
3. Şemistan İneci
4. Muzaffer Korkmaz
5. Yüksel İşkey
14. GÜZELYURT - YAYLA
Muhtarlık Adayları
1. Murat Rüstemoğlu
2. Çetin Kuşçu
3. Kadriye Talaş
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Caner Bozbeyli
2. Ahmet Sönmezay
3 Cambulat Eyyamoğlu
4. Mahmut Rüstemoğlu
5. Mehmet Solman
6. Türkay Talaş
7. Ozan Rüstemoğlu
8. Ferdi Takali
15. GÜZELYURT - YUVACIK
Muhtarlık Adayları
1. Koral Saygıner
2. Emirzade Terzioğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Nurten Emiroğlu
2. Adem Çıkıkcıoğlu
3. Neşe Cenksoy
4. Nejla  Özetem
16. GÜZELYURT - ZÜMRÜTKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Erhan Celaller
2. Koray Çocuk
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Musa Tamakan
2. Hüseyin Koçak
3. Alper Akyay
4. Zahide  Bayram
5. Ali Rıza Haksoy
6. İlker Kanıpek
7. Güler Binicioğlu
8 Akın Buluter
İSKELE İLÇESİ
BELEDİYELER
1- BÜYÜKKONUK BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Ahmet Sennaroğlu (UBP Adayı)
2. Halil Güney (Bağımsız)
3. Mustafa Haset (Bağımsız)
4. Metin Gökalp (Bağımsız)
5. Ali Sanatkar (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Gülşah Demir (CTP Adayı)
2. Erdinç Hadımcı (CTP Adayı)
3. Ayşe Kubilay (CTP Adayı)
4. Hüseyin Küçüksu (CTP Adayı)
5. Hacer Çekiç (CTP Adayı)
6. Safa Ser (CTP Adayı)
7. Metin Sanatkar (CTP Adayı)
8. Yüksel Asım (CTP Adayı)
1. Rüstem Evren (UBP Adayı)
2. Emrah Öztürk (UBP Adayı)
3. Sultan Cihangir (UBP Adayı)
4. Arzu Göztaş (UBP Adayı)
5. Hasan Milli (UBP Adayı)
6. Sözen Özanlar (UBP Adayı)
7. Davut Köse (UBP Adayı)
8. Hamza Yerdelen (UBP Adayı)
1. Aykut Günel (YDP Adayı)
2. Firdes Onat (YDP Adayı)
3. Tuğba Demiryürek (YDP Adayı)
4. Mehmet Bulduk (YDP Adayı)
5. Adem Yel (YDP Adayı)
6. Yusuf Özsoy (YDP Adayı)
7. Kader Şengül (YDP Adayı)
8. İsmail Sönmez (YDP Adayı)
2- DİPKARPAZ BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Havva Elkovan (HP Adayı)
2. Suphi Coşkun (CTP Adayı)
3. Yusuf Akgün (UBP Adayı)
4. Aslan Çebi (DP Adayı)
5. Murat Yazıcı (Bağımsız)
6. Ramazan Korkmaz (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Adem Akın (HP Adayı)
2. Enes Özbayrak (HP Adayı)
3. Besra Yıldız (HP Adayı)
4. Mustafa Çayır (HP Adayı)
5. Kadir Yıldırım (HP Adayı)
6. Suna Kasapoğlu (HP Adayı)
7. Yolcu Pekri (HP Adayı)
8. Çile Kulucan (HP Adayı)
1. Sinem Dağ (CTP Adayı)
2. Mehmet Büyükdoğan (CTP Adayı)
3. Pınar Sünmez (CTP Adayı)
4. Deniz Ocak (CTP Adayı)
5. Serpil Yeşer (CTP Adayı)
6. Mehmet Aydemir (CTP Adayı)
7. Fatma Erkol (CTP Adayı)
8. Yunus Zengin (CTP Adayı)
1. Nuray Karakuş (UBP Adayı)
2. Osman Güngör (UBP Adayı)
3. Emin Güngör (UBP Adayı)
4. Dilek Özmenoğlu (UBP Adayı)
5. Süleyman Gül (UBP Adayı)
6. Durmuş Ali İldeniz (UBP Adayı)
7. Emine Yıldızlı (UBP Adayı)
8. Mustafa Aktaş (UBP Adayı)
1. Murat Çebi (YDP Adayı)
2. Murat Pürtül (YDP Adayı)
3. Fevzi Özbayrak (YDP Adayı)
4. Hayriye Pürtül (YDP Adayı)
5. Ferhat Yahlioğlu (YDP Adayı)
6. Nazmiye Çebi (YDP Adayı)
7. Necdet Çetin (YDP Adayı)
8. Hatice Yeşer (YDP Adayı)
3- İSKELE BELEDİYESİ 
Başkanlık Adayları
1. Hasan Sadıkoğlu (UBP Adayı)
2. Cemaliye Soğancı (TDP Adayı)
3. Fikret Civisilli (Bağımsız)
4. Oktay Güney (Bağımsız)
5. Halil İbrahim Orun (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Zekiye Gece (CTP Adayı)
2. Çağan Coşkuner (CTP Adayı)
3. Abdullah Kaymakçı (CTP Adayı)
4. Mehmet Kani Ergüven (CTP Adayı)
5. Halil Dericioğlu (CTP Adayı)
6. Sündüs Üntaç (CTP Adayı)
7. Hüseyin Kırsaç (CTP Adayı)
8. Behiye Avcı (CTP Adayı)
9. Cemal Muhtaronbaşı (CTP Adayı)
10. Reşat Oğuz (CTP Adayı)
1. Yılmaz Yılmazoğulları (HP Adayı)
2. Moran Açıkada (HP Adayı)
3. Ertay Kızıl (HP Adayı)
4. Bilge Gülersoy (HP Adayı)
5. Sinan Erhan Gece (HP Adayı)
6. Hüseyin Özdemir (HP Adayı)
7. İlknur Çetinkaya Özdenkçi (HP Adayı)
8. Hanife Demir (HP Adayı)
9. Emine Sütçü (HP Adayı)
10. Fatma Şehitoğlu (HP Adayı)
1. Çağlar Karadağ (UBP Adayı)
2. Eray Göksan (UBP Adayı)
3. Seymen Yılmaz (UBP Adayı)
4. İsmail Osum (UBP Adayı)
5. Hüseyin Onaç (UBP Adayı)
6. Vedia Taşkan Kanlı (UBP Adayı)
7. İldeniz Elbasan (UBP Adayı)
8. Mahmut Yılmazoğulları (UBP Adayı)
9. Huriye Kaşer (UBP Adayı)
10. Kubilay Aşık (UBP Adayı)
1. Güngör Sarıboğa (YDP Adayı)
2. Nejla Büyükyılmaz (YDP Adayı)
3. Yücel Okur (YDP Adayı)
4. Sinem Öğüt (YDP Adayı)
5. Gülsen Kırmızıyüz (YDP Adayı)
6. Yakup Köksal (YDP Adayı)
7. Sefa Kurukafa (YDP Adayı)
8. Tayfun Köksal (YDP Adayı)
9. Tünay Altundağ (YDP Adayı)
10. Hüseyin Güney (YDP Adayı)
1. Ahmet Gökhan Gürer (TDP Adayı)
2. İsmail Osum (TDP Adayı)
3. Hediye Pekri (TDP Adayı)
4. Ali Eryıldız (TDP Adayı)
5. Serpil Öğüt (TDP Adayı)
6. Hakan Çetin (TDP Adayı)
7. Pembe Yıldırım (TDP Adayı)
8. Murat Çoban (TDP Adayı)
9. Ecevit Aspri (TDP Adayı)
10. Muammer Uzun (TDP Adayı)
4- MEHMETCİK BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Kani Buranay (HP Adayı)
2. Cenk Osman Şeren (UBP Adayı)
3. Cemil Sarıçizmeli (CTP Adayı)
4. Mehmet Gürsel Demiralp (Bağımsız)
5. Cuma Ülker (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Mülayim Varol (HP Adayı)
2. Ersin Şemi (HP Adayı)
3. Aylin Yaramaz (HP Adayı)
4. Nagihan Karip (HP Adayı)
5. Fatih Ahmet Erol (HP Adayı)
6. Ayşe Rıylı (HP Adayı)
7. Perihan Yıldız (HP Adayı)
8. Hamit Karagözlü (HP Adayı)
1. Resmiye Gürtop (UBP Adayı)
2. Muhlis Ağcabay (UBP Adayı)
3. Abide Selvili (UBP Adayı)
4. Hüseyin Cumaoğlu (UBP Adayı)
5. Yusuf Aygün (UBP Adayı)
6. Ali Bulut (UBP Adayı)
7. Süheyla Öztürk (UBP Adayı)
8. Aziz Aras (UBP Adayı)
1. Gürşen Aydıntan (CTP Adayı)
2. Yusuf Kandili (CTP Adayı)
3. Ersin Gündeğer (CTP Adayı)
4. Hüseyin Olgun Kahyaoğlu (CTP Adayı)
5. Aziz Bayram (CTP Adayı)
6. Semih Avcı (CTP Adayı)
7. Dervişe Çiftdal (CTP Adayı)
8. Hanife Düşgül (CTP Adayı)
5- YENİ ERENKÖY BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Tandoğan Yalkut TDP Adayı)
2. Özay Öykün (Bağımsız)
3. Canan Mimar (Bağımsız)
4. Hasan Güngör (Bağımsız)
5. Emrah Yeşilırmak (Bağımsız)
6. Esat Nurçin (Bağımsız)
7. Oğuz Serbaş (Bağımsız)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Meral Sertsoy (CTP Adayı)
2. Kıyaseddin Kızıl (CTP Adayı)
3. Menteş Uyguner (CTP Adayı)
4. Murat Kırmızıyüz (CTP Adayı)
5. Huriye Benar (CTP Adayı)
6. Hatice Aydın (CTP Adayı)
7. Servet Menekşe (CTP Adayı)
8. Hasan Hasanbulli (CTP Adayı)
9. Erdinç Metni (CTP Adayı)
10. Altuğ Baybora (CTP Adayı)
1. Murat Aydenk (UBP Adayı)
2. Meral Bilgeer (UBP Adayı)
3. Rüyam Nalbant (UBP Adayı)
4. Fatma Acar Erdem (UBP Adayı)
5. Şaban Ünal (UBP Adayı)
6. Rıza Bingöl (UBP Adayı)
7. Kemal Çelikkan (UBP Adayı)
8. Yakut Özbalıkçı (UBP Adayı)
9. Mutalip Korkmaz (UBP Adayı)
10. Kufi Tulga (UBP Adayı)
1. Cumali Temel (YDP Adayı)
2. Fatma Kırçay (YDP Adayı)
3. Ahmet Deliveli (YDP Adayı)
4. Gönül Abat (YDP Adayı)
5. Alaeddin Hacıhasanoğlu (YDP Adayı)
6. Cumali Korkmaz (YDP Adayı)
7. Sedat Gülevi (YDP Adayı)
8. Mustafa Soylu (YDP Adayı)
9. Seyfullah Tarhan (YDP Adayı)
10. Hatice Ağcakoca (YDP Adayı)
KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
1- BÜYÜKKONUK-BÜYÜKKONUK
Muhtarlık Adayları
1. İbrahim Şimşek
2. Mustafa Doğan
3. Veli Dayanıklı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Fatma Kavaz
2. Tayfun Usbahalı
3. Mustafa Aşut
4. Ali Milli
2- BÜYÜKKONUK-KAPLICA
Muhtarlık Adayları
1. Abdurrahman Genç
2. Adem Baş
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Adnan Birinci
2. Metin Genç
3. Engin Genç
4. İlyas Genç
5. Tarık Demir
6. Soner Genç
7. Zihni Demircioğlu
8. Muhammet Mustafa Birinci
3- BÜYÜKKONUK-KİLİTKAYA
Muhtarlık Adayları
1. Ahmet Tumbo
2. Hüseyin Emirhan
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Kamil Kömürcügil
2. İsmail Yahat
3. Haşim Kömürcügil
4. Ayhan Akmergiz
4- BÜYÜKKONUK-MERSİNLİK
Muhtarlık Adayları
1. Mutlu Şeker
2. Kasım Kurultay Başeğmez
3. Mustafa Aydinci
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Aziz Aydinci
2. Yusuf Kalem
3. İslam Dursun
4. Güler Mazlum
5- BÜYÜKKONUK-SAZLIKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Güneş Barışsal
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Çoban
2. Ümit Hadımcı
3. Derya Ürüncüoğlu
6- BÜYÜKKONUK-TUZLUCA
Muhtarlık Adayları
1. Aydın Eren
2. Ömer Tiraki
3. Enis Behiç Darik
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Duran Aslan
2. Metin Çolak
3. Sedat Korkmaz
4. İbrahim Saymaz
5. Durdu Mehmet Çalış
7- BÜYÜKKONUK-YEDİKONUK
Muhtarlık Adayları
1. Davut Sevindik
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mustafa Bulduk
2. Gökhan Morkaya
3. Cebrail Akıllıoğlu
4. Meyti Ateş
8- BÜYÜKKONUK-ZEYBEKKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Yücel Çavuş
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ali Çavuş
2. Mehmet Çavuş
9- DİPKARPAZ-ERSİN PAŞA MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Mehmet Fırat
2. Mahmut Çebi
3. Derya Çetin
4. Mustafa Çobanoğlu
5. Mustafa Okutan
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Selami Bayramoğlu
10- DİPKARPAZ-KALEBURNU
Muhtarlık Adayları
1. Mehmet Kulucan
2. Mustafa Şah
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Meryem Kulucan
2. Behçet Pekri
3. Cengiz Soybir
4. Kemal Kulucan
11- DİPKARPAZ-POLAT PAŞA MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Özgür Akın
2. Birhan Coşkun
3.  Yaşar Durmuş
4. Zübeyir Akkurt
5. Yavuz Sönmez
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Şükür Güreş
2. Sedat Tanışman
3. Leyla Gül Gülduran
4. İbrahim Dağ
12- DİPKARPAZ-SANCAR PAŞA MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Faik Sönmez
2. Ali Yeşer
3. İsrafil Yur
4. Cevdet Dağ
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mimar Dağ
13- İSKELE-AĞILLAR
Muhtarlık Adayları
1. Mevlüt Dağ
2. Halil Dağbaşı
3. Şenol Ay
4. Durmuş Serhoş
5. Ali Akkoyun
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. İzzet Aylanç
2. Sami Şengünler
3 Mustafa Memiş
14- İSKELE-ALTINOVA
Muhtarlık Adayları
1. Erbil Kara
2. Halil Kara
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Salih Sunal
2. Ergun Barani
3. Hüseyin Sağlar
4. Ozan Tilki
15- İSKELE-ARDAHAN
Muhtarlık Adayları
1. İsmail Çavdar
2. Halil Bekcan
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ali Öğüt
2. Benan Gök
3. Serkan Öğüt
4. İlkay Öğüt
5. İmdat Kaygısız
6.  Mehmet Öğüt
16- İSKELE-AYGÜN
Muhtarlık Adayları
1. Hamdi Kaya
2. Adem Seven
3. Muzaffer Özkol
4.  Sefa Altun
5. Güleser Altınışık
6. Hakan Kunduracı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Çetin Öztürk
2. Hüseyin Gün
3. Ayşe Hatip
4. Orhan Arimum
5. Erdal Türksoy
17- İSKELE-BOĞAZ MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Aydın Bakkaloğlu
2. Havva Gümral Açıkada
3. Özdemir Konuralp
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mustafa Şem
2. Alper Altay Babutsalı
3. Kamil Paşa
4. Canan Sorgün
18- İSKELE-BOĞAZİÇİ
Muhtarlık Adayları
1. Nevzat Çakır
2. Mürsel Altuntaş
3. Eniz Akşahin
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Altuntaş
2. Sadık Yazıcı
3 Serkan Çakır
4. Ahmet Ak
5. Kaya Kayabey
6. Ahmet Yanmaz
7. Kayhan Bulut
8. Kadir Okur
9. Öztekin Taşkıranlar
10. Hüseyin Can
19- İSKELE-BOĞAZTEPE MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Bohur Özoğlu
2. Gülter Çaltılı
3. Özgül Özgüç
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mustafa Şener
2. Emine Zorali
3. Mehmet Fadıl Gül
4. Okşan Güllü
20- İSKELE-CEVİZLİ MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Doğuş Civisilli
2. Cemal Ertorun
3. Emirali Kırşan
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Doğa Civisilli
2. İbrahim Evlat
3. Kamil Öztugay
4. Gökhan Öztugay
5. Mustafa Evlat
6. Petek Nusret Yarıcıoğlu
21- İSKELE-ERGAZİ
Muhtarlık Adayları
1. Tutku Yeşil
2. Mehmet Şahkın
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Halil Yurtsev
2. Çilen Ösan
3. Nafi Kölel
4. Ahmet Külah
5. Metin Yağcıoğlu
6. Hüseyin Kemaneci
7. Sadiye Altın
8. Tamer Hafız
22- İSKELE-İSKELE MERKEZ MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Sermet Nereli
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Aysan Abdurrahmanoğlu
2. Meryem Cevizli
3. Dilek Kurtoğlu
4. Fergün Nereli
23- İSKELE-KALECİK MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Mustafa Çakıcı
2. Halis Gök
3. Murat Özer
4. Mahmut Gülden
5. Ümit Höner
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Can
2. Hakan Çetinkaya
3. Doğan Güneş
4. Hasan Özkan
5. Nurten Günenç
6. Mehmet Avcı
7. Arif Başarır
24- İSKELE-KURTULUŞ
Muhtarlık Adayları
1. Yakup Aksüt
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hasan Karagil
2. Ali Aksüt
3. Meryem Zabitler
4. Erdinç Kırıkkale
25- İSKELE-KUZUCUK
Muhtarlık Adayları
1. Akan Hoca
2. Türkeş Öğünçer
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Emine Erdönmez
2. Barış Bereketligil
3. İbrahim Saldun
4. Kemal Yaşar Hordan
26- İSKELE-ÖTÜKEN
Muhtarlık Adayları
1. Turgut Özyöre
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hüseyin Bolel
2. Halil Keten
3. Murat Buram
4. Mehmet Arkoç
27- İSKELE-SINIRÜSTÜ
Muhtarlık Adayları
1. Saffet Aydağ
2. Murat Ertürk
3. Halil Yenigün
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Sadıkel
2. Amber Ekenleroğlu
3. Fikret Akan
4. Çayan Bulli
28- İSKELE-TOPCUKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Bayram Fakiroğlu
2. Metin Balan
3. Oktay Oltan
4. İsmail Kont
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Cahit Konyalı
2. Pembe Soğancı
3. İbrahim Soykara
4. Yusuf Hacıoğlu
5. Yusuf Güçlügenç
6. Özlem Hacıoğlu
7. Turgay Aşıtaş
8. Ahmet Evlat
9. Fatma Kont
10. Yıldırım Sözeri
11. Şefika Seven Eker
29- İSKELE-TURNALAR
Muhtarlık Adayları
1. Osman Kırçiçek
2. Ahmet Telli
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ali Okumuş
2. Süleyman Çakır
3. Bahadır Sekmen
4. Gürcümen Pınar
5. Halil Belge
6. Hamdi Göktaş
7. Mehmet Telli
8. Ramazan Okumuş
30- İSKELE-YARKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Şerif Dolu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ceyhan Şen
2. Fatma Turan
3. Ümit Dolu
4. Zafer Demir
31- MEHMETCİK-BAFRA
Muhtarlık Adayları
1. Selim Çetil
2. Erkan Duran
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ali Gül
2. Mesut Çınar
3. Mustafa Avcı
4. Şerif Şimşek
5. Kadir Böşdür
6. Yusuf Kılıç
32- MEHMETCİK-BALALAN
Muhtarlık Adayları
1. Cafer Özbalalanlı
2. Hasan Çelikkan
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Akif Volkan
2. Hasan Birşan
3. Volkan Olşen
4. Ahmet Cahit Cangün
5. Fevzi Erişen
6. Zehra Korman
7. Ali Sönmez Güzarı
8. Hasan Çiftçioğlu
33- MEHMETCİK-ÇAYIROVA
Muhtarlık Adayları
1. Salih Dalınç
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Ercüment
2. Hasan Oykun
3. Halil Türen
4. Niyazi Dalınç
34- MEHMETCİK-KUMYALI
Muhtarlık Adayları
1. Yaşar Demir
2. Ahmet Topel Yekta
3. Mehmet Poyraz
4. Metin Er
5. Mustafa Aslan
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Rifat Poyraz
2. Okay Düşgül
3. Muzaffer Bolat
4. Paşa Kaptanlıgil
5. Salih Şahin
6. Hasan Sıcak
7. Osman Özduman
8. Muharrem Sönmez
9. Veysel Yılmaz
10. Mustafa Dalkıç
11. Şafak Dohan
12. Ali Köşe
13. Fatih Aslan
14. Ramazan Banbal
35- MEHMETCİK-MEHMETCİK
Muhtarlık Adayları
1. Osman Zorlu
2. Necati Zorali
3. Hasan Onbaşı
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hasan Şehzade
2. Ferdiye Hepşen
3 Mahmut Selver
4. Mehmet Bakkaloğlu
5. Mustafa Behçetoğlu
36- MEHMETCİK-PAMUKLU
Muhtarlık Adayları
1. Hasan Çelik
2. İsmail Avşar
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hüseyin Köksal
2. Ali Kehan
3. Gülseren Biten
4. Mehmet Hasöz
37- YENİ ERENKÖY-ADAÇAY
Muhtarlık Adayları
1. Ferdi Yılmaz
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Canan Yazıcı
2. Özlem Nur Yılmaz
3. Ömer Korkmazer
4. Ali Rıza Kılıç
38- YENİ ERENKÖY-AVTEPE
Muhtarlık Adayları
1. Mihri Arcan
2. Rezvan İnlen
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Emete Kol
2. Güldal Serdahoğulları
3. Mustafa Gözavcı
4. Hüseyin Mani
5. Gürhan Mani
6. Kurtuluş Mihmat
7. Mustafa Kemal Aşık
39- YENİ ERENKÖY-BOLTAŞLI
Muhtarlık Adayları
1. Turgay Arslan
2. Ercan Öztürk
3. Ali Bilener
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Uğur Bulut
2. Hasan Özhan
3. Metin Arslan
4. Eybil Boltaşer
5. Hasan Yeşilkanat
40- YENİ ERENKÖY- DERİNCE
Muhtarlık Adayları
1. Ömer Duman
2. Mustafa Balcı
3. Osman Korkmaz
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Ali Korkmaz
2. Ferit Milli
3. Ayhan Özer
4. Halil Gören
5. Hacı Ömer Çelik
6. Cumaali Balcı
7. Turgut Keleş
8. Hediye Güneş
9. Murad İnce
10. Ahmet Ateş
11. Kemal Yıldız
41- YENİ ERENKÖY- ESENKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Levent Mihmat
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Katırcı
2. Soner Mihmat
3. Abdullah Coşkun
4. Mehmet Mihmat
42- YENİ ERENKÖY-GELİNCİK
Muhtarlık Adayları
1. Özcan Nurçin
2. Ahmet Talay
3. Sevin Yasak
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Deniz Nurçin
2. Ahmet Göz
3. Caner Aras
4. Halil İbrahim Talay
5. Şakir Kızıltay
43- YENİ ERENKÖY-KURUOVA
Muhtarlık Adayları
1. Osman Gül
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ertan Refik
2. Yaşar Kara
3. Mustafa Yakuş
4. Mustafa Kara
44- YENİ ERENKÖY-SİPAHİ
Muhtarlık Adayları
1. Ramazan Kırmızıyüz
2. Göksal Hacıhasanoğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Aygün
2. Gülden Bayraktar
3. Orhan Soytürk
4. Ali Şahin
5. Hamit Soytürk
6. Sinan Aydenk
7. Rahman Soydeğer
45- YENİ ERENKÖY-TAŞLICA
Muhtarlık Adayları
1. Bayram Karaman
2.  Erhan Karakaş
3. Mehmet Çelik
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Fatma Düzen
2. Sevdiye Temizkan
3. Sündüz Karaman
4. Havva Karaman
5. Meryem Karakaş
6. Hasan Düzen
7. Barış Aksu
46- YENİ ERENKÖY-YENİ ERENKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Salim Metni
2. Vahibe Özkasırga
3. Safiye Mimar Sayar
4. Ozan Tulga
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ahmet Minifoğlu
2. Harbiye Mine Sayar
3. Cemile Şenkurt
4. Mehmet Aydener
5. Sevengül Selengin
6. İbrahim Bayram
47- YENİ ERENKÖY-YEŞİLKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Oğuz Dağaşan
2. Perol Mavili
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Ersin Karakuş
2. Veysel Akar
3. Şükrü Gürler
4. İbrahim Erdoğan
5. Ahmet Kömürcügil
6. Halil Barış
48- YENİ ERENKÖY-ZİYAMET
Muhtarlık Adayları
1. Haşim Buldu
2. Hacıbey Mehmetoğlu
3. Malik Katırcı
4. Erdal Cincil
5. Orhan Unal
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Bilal Yılmaz
2. Halil Katırcı
3. Emine Çelik
4. Adem Menekşe
5. Uğur Avcı
6. İbrahim Karaman
LEFKE İLÇESİ
BELEDİYELER
LEFKE BELEDİYESİ
Başkanlık Adayları
1. Fehmi Çamlıköylü (HP Adayı)
2. Aziz Kaya (CTP Adayı)
3. Timuçin Pirgalıoğlu (UBP Adayı)
Belediye Meclis Üyeliği Adayları
1. Ömer Oksu (HP Adayı)
2. Nermin Şanlıdağ (HP Adayı)
3. Erdoğan Şah (HP Adayı)
4. Ramadan Tabak Hazarlar  (HP Adayı)
5. Emine Kamçı (HP Adayı)
6. Mehmet Özersoy (HP Adayı)
7. Fehim Altıner (HP Adayı)
8. İsmail Güren (HP Adayı)
9. Emel Yolum (HP Adayı)
10. Gürsel Bağlaş (HP Adayı)
1. Müge Öreç (CTP Adayı)
2. Meftune Hocalı (CTP Adayı)
3. Nuran Gazi (CTP Adayı)
4. Erdoğan Akkılınç (CTP Adayı)
5. İbrahim Oyman (CTP Adayı)
6. Fırat Soykan Başavcı (CTP Adayı)
7. Ergül Numan (CTP Adayı)
8. Salih Karagözlü (CTP Adayı)
9. Uğur Solyalı (CTP Adayı)
10. Arif Kızılgök (CTP Adayı)
1. Özlem Alpun (UBP Adayı)
2. Mehmet Görsel (UBP Adayı)
3. Emine Özgenç (UBP Adayı)
4. Hüseyin Şansalan (UBP Adayı)
5. Naciye Özesat (UBP Adayı)
6. Hüseyin As (UBP Adayı)
7. Kudret Şeker (UBP Adayı)
8. Kamer Karadayı (UBP Adayı)
9. Güral Ağın (UBP Adayı)
10. Mazlum Mercan (UBP Adayı)
1. Mehmet Yücel Sağlam (YDP Adayı)
2. Elif Karakuş Kaşif (YDP Adayı)
3. Abbas Marangoz (YDP Adayı)
4. Mehmet Hatay (YDP Adayı)
5. Gülersun Türkmen (YDP Adayı)
6. Ahmet Çolakoğlu (YDP Adayı)
7. Cumali Şahin (YDP Adayı)
8. Fatma Gör (YDP Adayı)
9. Burhan Çakır (YDP Adayı)
10. Recep Kılıç (YDP Adayı)
KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
   1. LEFKE- BADEMLİKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Yoldaş Hüsam
2. Metin Işıktaş
3. Nedim Şengül
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Caner Hakkı Özvuran
2. Tülin Kan
3. Tahir Alşan
4. Yılday Hamidan
5. Ali Zehirok 
6. Adem Bayburt
7. Ramazan Akın
8. Servet Aşan
   2. LEFKE- BAĞLIKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Coşkun Ersev
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Tekin Selkar
2. Hasan Ersev
3. Erdal Tahsildaroğulları 
4. Arzu Ersev
   3. LEFKE- CENGİZKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Hüseyin Turaç
2. Mehmet Zehirok
3. Lisani Yalçuk
4. Cemal Soyer
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Cemal Saylan
2. Ergün Cebeci
3. Saim Toyca
4. Suzan Altıntaş
5. Daniş Altıntaş
6. Hülya Sağkanat
7. Katriye Soyer
8. Sinan Şehitzade
   4. LEFKE- ÇAMLIKÖY
Muhtarlık Adayları
1. Ayhan Yapıcı
2. Abdurrazak Dürüz
3. Savaş Şahin
4. Altay Ayrancıoğlu
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mahmut Hazırlar
2. Abbas Budak
3. Erkin Omurtak
4. Aysel Alpşar
5. Mehmet Hasdağ
   5. LEFKE- DENİZLİ MAHALLESİ
Muhtarlık Adayları
1. Salih Felek
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Kamuran Özreçberoğlu
2. Yılmaz Koroğlu
3. Ömer Saraç
4. Öznur İnanır
   6. LEFKE- DOĞANCI
Muhtarlık Adayları
1. Mehmetali Başavcı
2. Ali Yılmaz Çölaşan
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Tevfik Tercan
2. Recep Tozanlı
3. Mehmet Kukural
4. Hüseyin Tabak
5. Hakan İkizoğlu
6. Kerime Karadayı
7. Hasan Karam
8. Ömer Uluşan
   7. LEFKE- GAZİVEREN
Muhtarlık Adayları
1. Yusuf Sönmez
2. Hasan Akın
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Önder Zurnacı 
2. Buğra Mercan
3. Fezile Karadayı
4. Osman Bulancak
5. Saadettin Büyükhoca
6. Sezgin Özçetiner
7. Ali Ersener
8. Zekiye Akarsular
   8. LEFKE- GEMİKONAĞI
Muhtarlık Adayları
1. Ahmet Ced
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Sensevil Ced
2. Kemal Zaim
   9. LEFKE- LEFKE
Muhtarlık Adayları
1. Namık Kemal Bayraktar
2. Turgay Özersoy
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Raif Özkan Yıltanlılar
2. Abdulkerem Sağlam
3. Nuran Özersoy
4. Mesut Akkoyun
   10. LEFKE-TAŞPINAR
Muhtarlık Adayları
1. İzzet Erçağıl
2. Gürkan Gülderen
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Mehmet Emin Karadayı
2. Hüseyin Yılmaz Tamer
3. Mustafa Kemal Lord
4. Hasan Derin
   11. LEFKE- YEDİDALGA
Muhtarlık Adayları
1. Özay Volkan
2. Güner Sergil
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Hatice Sevindi
2. Nevin Ertarkan
3. Gürhan Atalar
4. Necat Özemre
   12. LEFKE- YEŞİLIRMAK
Muhtarlık Adayları
1. İsmet Özpolat
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Halil Gelengül
2. Gökhan Canveren
3. Uğur Kan
4. Osman Kazali
   13. LEFKE- YEŞİLYURT
Muhtarlık Adayları
1. Kubilay Karpuzcu
2. Bülent Ecevit Sanlı
3. Ahmet Özüdoğru
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
1. Burak Batman
2. Murat Hüseyin Çetinler
3. İbrahim Güreşcioğlu
4. Ziya Karabay
5. Faik Beşir
6. Hüseyin Gökçen
7. Okhan İnak
8. Gülşah Şahin Karagözlü
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.