banner51

Moda Haberleri

banner44
Bozabileceğiniz moda kuralları
03 Nisan 2017, 19:35 0
Bozabileceğiniz moda kuralları
Magazinler ve moda uzmanları bize neleri giyip, giyemeyeceğimizi söyleyip duruyor. Bazı kurallar mantıklıyken, bazıları çok uçuk olabiliyor. İşte size bozabileceğiniz moda kurallarından bazıları.
Hamileler için bahara özel stil rehberi
02 Nisan 2017, 10:36 0
Hamileler için bahara özel stil rehberi
Artık hamileler de en özel tasarımlarla şık ve bakımlı olabiliyor. İşte hamileler için bahara özel stil rehberi...
Bu baharın olmazsa olmazları!
31 Mart 2017, 16:22 0
Bu baharın olmazsa olmazları!
2017 baharında tamamen özgürüz sevgili kadınlar. İster maskülen takılırız, ister tüm varlığımızla kadınlığımızı gün yüzüne çıkarırız. Bu bahar dilediğimiz her şeyi yapmakta özgürüz ama yine de stiliz. Gelin birlikte bakalım, neler giyeceğiz.
Sokak stilinden ilham alarak akıllı alışveriş yapmanın sırları
30 Mart 2017, 17:02 0
Sokak stilinden ilham alarak akıllı alışveriş yapmanın sırları
Doğru ürünlere yatırım yaparak hem şık olabilir hem de alışverişi çok daha ekonomik hale getirebilirsiniz. İşte akıllı alışveriş yapmanın sırları... Kadınlar alışveriş yapmayı çok seviyor. Alışveriş sırasında yanlış seçimler yaparak sonradan giymeyeceği kıyafetleri alanların sayısı ise oldukça fazla. Bunu önlemek için alışveriş yaparken akıllı hareket etmek gerekiyor. Doğru ürünlere yatırım yaparak hem şık olmak hem de alışverişi çok daha verimli hale getirmek mümkün. Her yere rahatlıkla giyebileceğiniz modeller seçerek günlük stilinizi de yenileyebilirsiniz. İşte sokak modasından ilham alarak akıllı alışveriş yapma önerileri:
Spor kıyafetlerinizi günlük hayata adapte etme zamanı
29 Mart 2017, 15:35 0
Spor kıyafetlerinizi günlük hayata adapte etme zamanı
Spor artık bir yaşam biçimi. Hal böyle olunca spor kıyafetlerini günlük hayata uyarlamak kaçınılmaz oldu. Özellikle Bella Hadid bu trendin öncüsü. Bella'nın izinden yürümek isteyenler için işte öneriler...
Adım adım cinsiyetsiz stilin kodları
28 Mart 2017, 18:04 0
Adım adım cinsiyetsiz stilin kodları
Moda dünyasındaki en radikal trendler arasında yer alan cinsiyetsiz stil son dönemlerin popüler akımları arasında yer alıyor.
Baharda erkekleri şıklaştıracak detaylar
27 Mart 2017, 18:09 0
Baharda erkekleri şıklaştıracak detaylar
2017 ilkbahar-yaz kreasyonlarında erkekleri şık ve iddialı gösterecek birçok kombin mevcut. İşte erkek modasında öne çıkan detaylar...
Esmerlere hangi renkler yakışır ?
25 Mart 2017, 12:08 0
Esmerlere hangi renkler yakışır ?
Esmer cilt tipine sahip kadınların büyük kısmının saçları ve gözleri de koyu kahverengi veya siyah renklidir. Ancak genelde ünlü moda editörlerinin dahi atladığı konu;Cilt ve saç renginin koyuluk derecesine göre bir renk önerisinde bulunulmamasıdır. Konu esmerlere yakışan renkler olunca,’’Esmersen açık renkleri tercih etmelisin.’’ gibi klasik bir cümle kurulur. İyi de,her esmerin cilt ve saç tonu aynı mı? Veya tüm esmerler aynı renk gözlere mi sahipler ? :) Bir esmer güzelini genelleme yapmadan ,saç,ten ve göz rengine göre sınıflara ayırıp hangi renk kıyafetlerin uyumlu olacağını,hangilerinden uzak durması gerektiğini ele alalım .
Sarışınlara hangi renkler yakışır?
25 Mart 2017, 11:55 0
Sarışınlara hangi renkler yakışır?
Sarışınlar hangi renk kıyafetleri tercih etmeli? Konu moda olunca, giyim tarzı ve kıyafet seçimi konusunda en şanslı kadınların sarışınlar olduğunu söyleyebilirim! Şanslılar çünkü, saç ve ten renkleri, elbise ve takılarla doğal kombinler yapmak için oldukça uygun. Bununla birlikte,tonu ve kontrastı iyi ayarlanmamış elbiseler,sarışınlar için rüküşlük sembolü de olabilir. Doğuştan iddialı bir görünüme sahip olan  sarışın kadınlar nasıl giyinmeli, hangi renkleri tercih etmeli, nasıl kombinler yapmalı? İşte sarışınlara en çok yakışan renkler ve tonlar;