banner107
banner82
banner147

Kadınların Erkeklerden Daha İyi Yaptığı 23 Şey

banner27

Kadınlar hafife alınacak varlıklar değildirler ve bu özellikleri ile de erkeklerden bir adım öndeler.

Kadınların Erkeklerden Daha İyi Yaptığı 23 Şey

banner137

1. Yemek Yapmak

Yemek yapmayı bilen bir erkek bir kadının başına gelebilecek en talihli olaydır dolayısıyla güzel yemek yapan erkek sayısı kadınlara oranla oldukça azdır. Ama kadınlar annelerinin yanında ilk eğitimlerini alırlar ve neyin nasıl yapılacağını iyi bilirler. Zira her erkek de annesinin yemeklerinin yerini hiçbir yemeğin tutmadığını dile getirir.

2. Temizlik

Onlar yapınca daha bir temiz, tertemiz olur her yer. Erkeklerin çoğunun yaptığı temizlik mevcut pisliği çamurlaştırarak bir yerden başka bir yere taşımasıyla son bulurken kadın yaptığında misler gibi olur, onlara daha çok yakışır, elleri daha yatkındır.

3. Gülmek

Bazen sinir bozucu olsa da o kıskandıran kahkahalar kadınlara has bir özelliktir. Erkeklerin tebessüm edip geçtiği bir mevzu karşısında kadınlar hunharca gülebilme yeteneğine sahiptir. Kadınlar için gülmek temeldir, tutkuludur, hayat vericidir, uyarıcıdır ve bunu çok iyi kullanırlar.

4. Trafik Kazası

Aslında kadınlar araba kullanırken daha temkinlidirler ve yapılan araştırmalar da araba kullanırken kaza yapan bir erkeklerin, bu kaza sonucu ölme riski kadınlara oranla % 77 daha fazla olduğu gösterir. Ancak trafikte öndeki aracı bir kadının kullandığı mutlaka bellidir ve yapıları gereği cesarete de bağlı olarak trafik kazaları konusunda az hasarlı da olsa kadınlar erkeklere göre daha üstünler.

5. İletişim

Biyolojik nedenlere bağlı olarak kadınlar erkeklerden daha iyi iletişim kuruyor. zira bir kadın günde 20.000 kelimeyi işlemden geçirebilirken erkekler sadece 7000 de kalıyor.

6. Kuaföre Gitmek

Erkekler kadınlar kadar sık kuaföre gitmezler, mecbur kalıp da saç sakal birbirine karıştığında o zaman bir kuaförün yolunu tutarlar ve baya bir değişikliğe uğramış olarak dönerler. Kadınların ise en büyük hobilerinden biridir kuaför salonları. Çok sık olmak üzere, hemen hemen her gün kuaföre giden kadınlar vardır. Üstelik çok fazla değişime uğramasalar da erkeğe oranla çok fazla masrafa girerek yaparlar bunu ve kuaföre harcadıkları paraya asla acımazlar, mutludurlar o salondan çıkarken.

7. Kaybolan Eşyayı Bulmak

Google'a kök söktürecek türden bir güçtür bu. Siz odanın içinde dönüp durursunuz hatta sonunda neden olmasın diye düşünerek tuvalete doğru yol almaya başlarsınız ama kadın elinde kayıp eşyanızla bir anda karşınıza çıkar.

8. Resim Çektirmek

Erkeklerin çoğu resim çektirmeyi kadınlar kadar önemsemez ve çektirenler de kadınlar kadar başarılı değildir. Standart pozlar veren erkekler değişik şekillerde pozlar veren kadınlar karşısında bu konuda da bir adım gerideler.

9. Alışveriş Yapmak

Dünyayı verseler 5 yıl taksitle alma kapasitesine sahiptir kadınlar bu konuda. Gerek güzel görünmek gerekse doğalarında varolan parayı deliler gibi harcamak, saatlerce mağazalarda bıkmadan usanmadan dolaşmak sadece kadınlara has bir yetenektir.

10. Trip Atmak

Trip Atmak bir kadının erkeği kendisine köle edecek kadar trip atabilme özelliğine sahiptir. Genetik bir olaydır o yüzden her kadın süper trip atar ve erkekler de trip çekme konusunda donanımlıdır.

11. Çocuk Bakmak ve Susturmak

Büyük bir itina ve sabır ister çocuk bakmak ve çocukları susturmak. Kadınlar bu konuda mükemmel yaratılmışlardır. Annelik gibi bir mucizenin verildiği kadınların çoğu, erkeklere göre çok daha iyi çocuk bakar. Yemekleri, altlarının değiştirilmesi, onların beslenmesi, uyutulması, ağladıklarında susturulması kadınların erkeklere göre başarı ile yaptıkları bir şeydir.

12. Ağlamak

Her zaman becerebildikleri bir rahatlama ya da istediklerini elde etmek için baş vurdukları yoldur ve kadınlar gülebildikleri zaman gülerler ama ağlamak istedikleri her an ağlayabilirler. İstediklerini yaptırmaya çalışırken kullandıkları en büyük kozdur.

13. Yalan Söylemek

Kadınlar asla erkek yalanları söylemezler çünkü çoğu erkeğin yalanları artık klişeleşmiş şeylerdir. Oysa ki bir kadın her an yeni bir yalan üretebilecek beyin yapısına sahiptir.

14. Ütü Yapmak

Gayet gereksiz olan bu aktiviteyi kadınlar da sevmemesine rağmen, erkeklere nazaran daha hızlı, pratik, düzgün yapmaktalar. Bir tarafı ütülerken diğer tarafın kırışması olayı erkeklerin kabusu olurken, kadınlar bu durumun üstesinden çok iyi geliyor.

15. Karşı Cinsi Etkilemek

Tavlayabilme konusunda çok iyilerdir. Bununla birlikte, süründürmek ve acı çektirmek konusunda da üstün başarı göstermekteler. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır sözünün hakkını verir kadınlar

16. İnce, Detaylı El İşi Gerektiren Şeyler

Oje sürmek, külotlu çorabı kaçırmadan giymek, hediye seçmek, düğme dikmek, yatak toplamak gibi. Kadınların eline yakışan bu gibi ince işler konusunda erkekler kadınlara göre oldukça başarısızlar.

17. Rol Yapmak

Mutlu olmadıkları halde mutluymuş gibi yapmaları, orgazm olmadıkları halde olmuş gibi yapmaları, salonda uyuyor numarası yapıp, yatağa kucakta taşıtmak gibi harika rol yapma yetenekleri olan kadınlar bu konuda da erkekleri ezip geçiyor.

18. Renkleri Ayırt Edebilmek

Kırık beyaz, bej, kemik, ekru gibi zibilyon tane renk arasında kafayı yememek kadınların üstün yanı. Onların hepsi aynı renktir erkeklere göre.

19. Dedikodu

Herkesin her gün yaptığı, yapmaktan çok zevk aldığı, sonrasında spa masajı etkisi yapan bir eylem olarak dedikodu rahatlatır, ferahlatır, sırıttırır ancak bunu en iyi kadınlar yapar.

20. Sevimli Olabilmek

Sevimli olabilmek çaba sarf edilerek kazanılan bir sıfat değil, insanın doğasında var olan veya kendiliğinden oluşan bir kavramdır ve kadınlar yapay da olsa sevimli olabilmeyi çok iyi başarırlar. Hele ki kavgadan sonra ve haksızken.

21. Kombin Yapmak

Herkesin beceremediği bir şeydir. Kadınlar erkeklere göre daha iyi bir şekilde elbiselerini, takılarını çok güzel birbirine yakıştırırlar ve salına salına gezerler.

22. Haksızken Haklı Olabilme Sanatı

Bir kadın istedikten sonra her durumda üste çıkabilir. Erkeklerin gereksiz sabırsızlıkları ve ağızlarına hakim olamamaları nedeniyle ikili ilişkilerde, kadınların her zaman dört ayak üstüne düştüğü durumdur.

23. Duygu Sömürüsü

Çoğu erkek bir kadın ona karşı koyarken hatta yalvarırken bile sertliğinden taviz vermezken, kadın duygu sömürüsü yaptığında tüm karşı koyacak gücü kesilir ve kadınlar erkeklere karşı bu durumu çok iyi kullanırlar. Ama bir erkek bu durumu hakkını vererek beceremez.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.