banner255
banner69
banner82

Taekwondoda milli takım seçmeleri yapıldı

banner27

Taekwondoda milli takım seçmeleri yapıldı

banner267

Hüsrev Çağın Milli Takım Seçme Müsabakaları Girne Avrasya TaekwondoMerkezinde  yapıldı.Taekwondo Federasyonunun kurucu üyelerinden Hüsrev Çağın, her yıl yapılan müsabakalarla anılıyor. Şampiyonaya 4 bölgedeki elit sporcular katıldılar.

SporcularDrFazıl Küçük Uluslararası  Şampiyonasında, Bay ve Bayanlar Kategorilerinde, Serbest Müsabaka, Ferdi, Çifler karışık ve Takım Hyong/Pumse/Kata , El ve Ayak Kırışları , Zor hareketler  disiplinlerinde yarışacaklar.

BAYANLAR   MÜSABAKALARI  SONUÇLARI

1.Kategori:         1.Asu Yasin                                        2.Hatice Alyanak              3.İrem Şibli

2.Kategori:         1.Nehir Seringöz                             2.Derin Erdem                  3.Doğa Çağlin

3.Kategori:         1. Ayça Eda Kurşun                         2.Ecem Sarı                        3.Masal Akarpınar

4.Kategori:         1.Zahra Ghaderi                              2.Ayşegül Kuday              3.Hilal Ü. Yılmaz

5.Kategori:         1.Zeynep Kuday                              2.Fatima Ghaderi            3.Azra Turan

6.Kategori:         1.Özlem Tomak                                               2.Asiye Öksüz                   3.Nevin Özmanevra

7.Kategori:         1.Elena Pakhomova                       2.Açelya Ergin                   3.Ela Kılıç

8.Kategori:         1.Tuğba Aközlüer                            2.Ana Tüysüz                    3.Didem Yener

ERKEKLER  MÜSABAKALARI  SONUÇLARI

1.Kategori:         1.Sezer Er                                           2.Batur Özler                     3.Taner Kara

2.Kategori:         1.Şakir Yağız                                      2.Hüseyin Yaman            3.Zeynel Yıldırım

3.Kategori:         1.Arda Aslan Öztürk                       2.Kerim Karpuz                3.Mahmut Colayır

4.Kategori:         1.Nikita Gordeev                            2.Yunus E. Tomak            3.Eren Alp Uzun

5.Kategori:         1.Pusat Yıldız                                     2.Muhammed E. Uğur  3.Öymen Özyıldırım

6.Kategori:         1.Samuel Mawuye                         2.Kemal Köstü                  3.Amin Osman

7.Kategori:         1.Tuğra Tığ                                         2.Mertcan Aslantaş        3.Efe Güleç

8.Kategori:         1.Semih Türkmen                           2.Halil İ. Kurtoğlu             3.Emir Levent

9.Kategori:         1.Arda Akın Altuntaş                     2.Kıvanç Çağlin                 3.Ali Berkan Ötegel

10.Kategori:       1.Önder Efe Cüce                           2.Hasan Serdar                 3.Mehmet A. Metinser

11.Kategori:       1.Nazım Efe Hamurcu                   2.Yaman D. Durmaz        3.Egemen E. Uzun

12.Kategori:       1.Utku Sadulla                                  2.Lucas Zorba                    3.Murat Berk

banner200
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.