banner107
banner82

Kuşak terfi sınavları yapıldı

banner27

110. Taekwondo, 60. Karate, 5. Aikido ve 2. Judo Kemer terfi renkli kuşaklar sınavları Girne’de yapıldı

banner210
Kuşak terfi sınavları yapıldı

banner192

Uluslararası kurallar gereği dört ayda bir yapılan renkli kuşaklar sınavı geçtiğimiz Pazar Günü   Girne’de yapıldı.

110. Taekwondo, 60. Karate, 5. Aikido ve 2. Judo renkli kuşak imtihanına 2017 yılı lisaslarını vize yaptırmış siyah kuşak olmayan  bay ve bayan sporcular katıldılar.

Taekwondo Sınav Sonuçları:

8.Gıp Sarı Kuşak Kazananlar:

Cennet Kadak, Ömür Zahide Gül, Efe Güler, İpek Nur Gül, Boran Yılmaz, Kılıç Arslan Kılıç, Rüyam Taştan, Mehmet Alper İpek, M.Sarp Karadaban, Ali Kuzey Koluman, Ayça Karip, Mustafa Selim Uslu, Tuğba Çalışkan, Daniel Aldred, Kerim Karpuz

7.Gıp Sarı – Yeşil Kuşak Kazananlar:

Havin Yılmaz ,Asiye Öztürk ,Arda Arslan Öztürk

6.Gıp Yeşil Kuşak Kazananlar:

Gülce Iraz Doğan ,Hatice Kübra Cengiz ,Hasan Serdar ,Tanem Eker ,Mert Özbudak

5.Gıp Yeşil - Mavi Kuşak Kazananlar:

Ezgi Ceren Acaralp ,Ela Kılıç ,Ege Kılıç ,Ufuk Gül ,Önder Efe Cüce

4.Gıp Mavi Kuşak Kazananlar:

Efe Furkan Cansever ,Azra Usta ,Arda Mustafa Uçan ,Mustafa Ünal ,Ecem Sarı ,Ceylan Atılkan, Hüseyin Atılkan

3.Gıp Mavi – Kırmızı Kuşak Kazananlar:

Dora Selen Acaralp ,Yaren Yuvka ,Emir Eren

2.Gıp Kırmızı Kuşak Kazananlar:

Behçet Kadak ,İrina Acaralp ,Alp Emre Acaralp

1.Gıp Kırmızı - Kırmızı Kuşak Kazananlar:

Dilfuza Babayeva

Karate Sınav Sonuçları:

Sarı Kuşak Kazananlar:

Mustafa Samir ,Begenç Hasanov

Turuncu Kuşak Kazananlar:

Grıgorı Iakush ,Mustafa Jumayev ,Roman Radayev

banner200
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.