banner107
banner69
banner82

Güzellik Bakım Haberleri

Güzel Dudaklara Sahip Olmak İçin 5 Öneri
14 Kasım 2017, 14:20 0
Güzel Dudaklara Sahip Olmak İçin 5 Öneri
Cildimize bakmak için en pahalısından en doğalına birçok ürüne başvuruyoruz. Yumuşak olması ve temiz görünmesi için ise ayna karşısında saatlerimizi geçiriyoruz. Ancak söz konusu dudaklarımız olunca bu kadar hassas olduğumuz söylenemez. Oysa dudaklarımız da cildimizin bir parçasıdır ve ne kadar iyi davranırsak o derece güzel görünür. İşte dudak bakımında dikkat etmemiz gereken noktalar…
2018 Saç Renkleri ve Fikirleri
13 Kasım 2017, 15:31 0
2018 Saç Renkleri ve Fikirleri
Yeni yılla beraber birçok şeyde değişiklikler kaçınılmazdır. Yılın değişmesi bir çok şeyin gelişimine de öncülük eder. Nasıl moda fikirleri değişiyor bununla beraber saç renklerinin değişmesi de çok doğaldır. 2018 saç renkleri ve fikirleri size en moda fikirleri sunacaktır. Saç rengi bir bayanın büyük fark yaratacağı önemli bir stilidir. Bunun içinde yeni fikirlere sıklıkla göz atması gerekir. Soğuk zamanlar için biraz koyu renkleri havanın ısınması ile beraber birazcık daha açık renkler ön planda olacaktır. Bununla beraber cilt tonunuzu da kesinlikle atlamayın deriz çünkü uyumlu olması şarttır. İlla bu renk yeni moda diyerek diğer tercih etmesi hatası yapmayın. Öncelikle sorgulayın bu saç rengi bana yakışıyor mu deyin. 2018 saç renkleri klasik fikirlerle beraber yeni modern tarzları harmanlamış. Bu harmanlamayla beraber ortaya çok hoş öneriler çıkmış. Şunu unutmayın saç renklerinde birden ani değişimler olmuyor. Genelde eklemeler ve çıkarmalar oluyor. İşte 2018 saç rengi modası…
Ofiste kolay makyaj nasıl yapılır?
10 Kasım 2017, 16:43 0
Ofiste kolay makyaj nasıl yapılır?
İş yerinde bakımlı görünmek ve yüzünüzdeki yorgunluğu gidermek istiyorsanız 4 ürün ile kolay bir makyaj yapabilirsiniz. Sabahları acele yapılan makyajlardan dolayı sade ya da şık makyajı yapmakta zorlanıyorsanız sizlere vereceğimiz tüyolar ile ofiste sadece 4 ürün ile muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz. İşte 4 ürünle ofis makyajı nasıl yapılır?
Makyajın Temizlenmesi ve Günlük Cilt Bakım Rutini İle İlgili Bilmeniz Gereken 19 Şey
09 Kasım 2017, 14:34 0
Makyajın Temizlenmesi ve Günlük Cilt Bakım Rutini İle İlgili Bilmeniz Gereken 19 Şey
Çoğu zaman yorgunluk ve yoğunluk gibi nedenlerle makyajımızı temizlemeye üşensek de aslında bu cilt sağlığı için çok önemli bir adım. Makyajın yanı sıra şehrin tozlu ve kirli havasıyla gözeneklerimiz tıkanıyor ve derinlemesine bir temizliğe ihtiyaç duyuyor. Cilt temizliği için ise teknolojinin de gelişmesiyle karşımıza birçok farklı özellikte ürün çıkıyor. Tüm bunların arasından cildimizin ihtiyacı olan temizliği ve nemi sağlayacak ürünleri seçmek oldukça önemli. Ayrıca haftalık ve aylık olarak çeşitli maske ve peelinglerle derinlemesine cilt temizliği ve bakımını ihmal etmemek gerekiyor.
Ülke ülke güzellik sırları
01 Kasım 2017, 14:06 0
Ülke ülke güzellik sırları
Çinli kadınların gençlik sırları, Brezilyalı kadınların pürüzsüz vücudu derken aslında her ülkenin kendina ait minik güzellik sırları var. Peki bu güzellik sırları neler? İşte ülkelere göre kadınların güzellik sırları:
Akne Hakkında Doğru Çözüm Olduğunu Sandığımız 7 Şehir Efsanesi
31 Ekim 2017, 11:42 0
Akne Hakkında Doğru Çözüm Olduğunu Sandığımız 7 Şehir Efsanesi
Beklemediğimiz zamanlarda akne sorunuyla karşılaşabiliyoruz. Böyle anlarda sivilcelerden çabucak kurtulmak için kulaktan dolma birçok yöntemi deneme ihtiyacı duyuyoruz. Ancak bu doğru bilinen yanlışlar sivilce problemlerini daha kötü yapmaktan başka bir işe yaramıyor. İşte akneyle ilgili en sık duyulan 7 yanlış bilgi…
Hızla Büyüyen Kozmetik Sektörüne İnat Evde Yapabileceğiniz 11 Makyaj Malzemesi
30 Ekim 2017, 16:33 0
Hızla Büyüyen Kozmetik Sektörüne İnat Evde Yapabileceğiniz 11 Makyaj Malzemesi
Artık alışveriş çılgınlığına kozmetik sektörü de eklendi. Birçok ürünü ihtiyacımız olduğu için değil başka birinden duyduğumuz için alıyoruz ve birçok ürün neredeyse hiç kullanılmadan bozulup çöpe atılıyor. Eğer siz de yüksek fiyatlarla satılan kozmetik ürünleri almak istemiyorsanız birçok ürünü kendiniz evde de yapabilirsiniz. Üstelik daha doğal ve sağlıklı!
Çatlaklara iyi gelen 5 doğal yağ
27 Ekim 2017, 15:36 0
Çatlaklara iyi gelen 5 doğal yağ
Çatlaklar doğumdan kilo alıp vermeye kadar pek çok sebeple görülebilir. Peki çatlaklara iyi gelen doğal yağlar nelerdir?
Oje Sürmeye Üşenenlerin Bile Kolayca Yapabileceği 14 Nail Art Örneği ve Tekniği
25 Ekim 2017, 11:52 0
Oje Sürmeye Üşenenlerin Bile Kolayca Yapabileceği 14 Nail Art Örneği ve Tekniği
Birçok kadın günlük rutin işler arasında tırnaklarına parlatıcı sürmeye bile vakit bulamayıp kuaföre gitmeyi tercih ediyor.
Kıvırcık saçlarınızı kışa hazırlayın
24 Ekim 2017, 12:06 0
Kıvırcık saçlarınızı kışa hazırlayın
Kıvırcık saçlıların en iyi bildiği şey halihazırda kuru olan saçlarının kışın daha da çok kurumasıdır. Cildimiz gibi saçlarımız da soğuk günler geldiğinde daha çok neme ihtiyaç duyar. Saçlarımızı kışa hazırlarken dikkat etmemiz gereken şey saçların nemini korumak ve böylece elastikiyetini kaybetmemesini sağlayarak kırılmaları önlemek. Sizin için derlediğimiz bu 7 adımı uyguladığınızda saçlarınız kışa hazır olacak.Kış yaklaşırken buklelerinizi daha iyi korumanız ve saçlarınızın nem kaybetmemesi için yapmanız gerekenler...