banner255
banner69
banner82

Güzellik Bakım Haberleri

Kurumuş cilde özel ev yapımı maskeler
30 Ocak 2019, 14:48 0
Kurumuş cilde özel ev yapımı maskeler
Kış aylarında çoğumuzun ciltleri soğuk havalar, ya da genel olarak hava değişimi sebebiyle kurur ve çatlar. Nemlendirici kullanmaya özen göstersek bile bazen yetersiz kaldığı da bir gerçek! E hal böyle olunca maske yapmak istiyoruz, ama bazı maskeler çok pahalı!
Cildi canlandıran formüller
11 Ocak 2019, 13:05 0
Cildi canlandıran formüller
Düzenli cilt bakımının ilerleyen yaşla birlikte kendini gösteren kırışıklık ve deformasyon gibi problemleri önlediğini belirten Fitoterapistler , önerdikleri doğal reçeteler var.
Soğuk havalarda saç bakımı nasıl olmalıdır?
15 Aralık 2018, 11:41 0
Soğuk havalarda saç bakımı nasıl olmalıdır?
Mevsim geçişleriyle beraber saçlarımızda ne yazık ki yıpranmaya maruz kalıyor. Soğuk havalar saç dökülmesine neden olup saçları kurutuyor. Bu nedenle soğuk havalarda saçlarımıza daha çok özen göstermemiz gerekiyor. Peki nasıl? Soğuk havalarda saç bakımı nasıl olmalıdır?
Tırnak uzatan doğal kürler
10 Aralık 2018, 10:52 0
Tırnak uzatan doğal kürler
Tırnaklar özellikle kış aylarında zayıflıyor ve kırılıyor. Evde hazırlayabileceğiniz doğal kürler ile tırnaklarınızı güçlendirebilir ve uzatabilirsiniz.
Yeni Yılda Yeni Başlangıçlar
05 Aralık 2018, 15:48 0
Yeni Yılda Yeni Başlangıçlar
Hepimiz zaman zaman yeni başlangıçlara ihtiyaç duyarız? Sürekli ertelenen, uygulanmayan planlar yapmalar, biriken işler ne zaman ve nasıl biter? Yapılan araştırmalar, özellikle kadınların değişimlere önce kendi bedeninde başladığını söylüyor.
Erkeklerin en sık yaptırdığı estetik operasyonlar
26 Kasım 2018, 15:11 0
Erkeklerin en sık yaptırdığı estetik operasyonlar
Estetik furyası kadınlar gibi erkekleri de etkisi altına aldı. Yani; gençliğe düşkün olmak, güzel görünmek sadece kadınlara özgü bir şey değil!
Keratin Bakımı Hakkında  9 Önemli Bilgi
23 Kasım 2018, 13:51 0
Keratin Bakımı Hakkında 9 Önemli Bilgi
Hava kirliliği, saç şekillendiriciler, saç boyaları derken her geçen gün saçlarımız daha da yıpranır. Yalnızca saçlarımız da değil tırnaklarımız da birçok sebeple yıpranır. Saçlarımızın ve tırnaklarımızın bu kadar yıpranmasının asıl sebebi ise onları oluşturan keratin isimli proteinin eksilmesi.
Cildin yaşlanmasını önleyen besinler nelerdir?
20 Kasım 2018, 12:13 0
Cildin yaşlanmasını önleyen besinler nelerdir?
Kırışıklıklara besinler ile meydan okuyabilirsiniz! İşte kırışıklık önleyici besinler...Yaşı ilerlemeye başlayan her kadının en önemli problemi hiç şüphesiz ki cildin elastikiyetini kaybetmesi sonucu oluşan kırışıklıklar oluyor.
Görünümünüzü Olumsuz Bir Şekilde Etkileyen 13 Makyaj Hatası
15 Kasım 2018, 11:54 0
Görünümünüzü Olumsuz Bir Şekilde Etkileyen 13 Makyaj Hatası
Makyaj, her kadının hayatında farklı bir yere sahip. Bazıları her gün oldukça yoğun bir makyaj yaparken bazıları özel günler dışında yüzüne herhangi bir kozmetik ürünü sürmeyi tercih etmiyor. Ancak öyle ya da böyle birçok kadın makyajı hayatının bir döneminde yapıyor. Bazen bir ruj bazen yalnızca allık. Bu kadar basit gibi görünse de makyaj yaparken yapılan bazı hatalar bütün görünümünüzü etkileyebiliyor ve oldukça kötü bir izlenim yaratıyor. İşte o makyaj hatalarından bazıları…