banner107
banner82

Zirve kayıpsız başladı

banner27

K-PET Birinci Lig'de ikinci devrenin ilk maçlar sonunda lider Gönyeli ile takipçisi Esentepe maçlarını kazandılar

banner210
Zirve kayıpsız başladı

banner192

K-PET Birinci Lig'de ikinci devrenin ilk maçlar sonunda lider Gönyeli ile takipçisi Esentepe maçlarını kazandılar
 
8 maçın 4 tanesinin berabere tamamlandığı ilk haftada 2 maçı deplasman takımları kazandılar. Hamitköy 5-0'lık skorla haftanın en farklı galibiyetini aldı

K-PET Birinci Lig'de son 8 sırada yer alan takımların hiç biri ikinci devrenin ilk maçlarından galibiyet çıkaramazken, Doğancı ile Mehmetçik düşme hattında kaldılar 

K-PET Birinci Lig gol krallığı yarışında Hamitköy'ün golcüsü Özgür Ongun, 18 gole yükselirken, Şenol Hızlıoğlu ve Mustafa Arnavut ile olan farkı 7'ye çıkardı

Haftanın Takımı (Hamitköy)
Hamitköy, K-PET Birinci Lig'de ikinci devrenin ilk maçında Görneç’i deplasmanda 5-0 gibi farklı bir skorla mağlup ederken; güze futboldan da örnekler sundu

Haftanın Futbolcusu: Kemal Molla (Esentepe)
Esentepe zorlu Akova deplasmanından 3 puanla dönerken, başarılı kaleci Kemal Molla, yaptığı kurtarışlarla takımını ayakta tutup, 3 puanın gelmesini sağladı


 
Haftanın Teknik Adamı: Emre Perçinci (Gönyeli)
K-PET Birinci Lig lideri Gönyeli, Değirmenlik karşısında oldukça zorlanırken, teknik adam Emre Perçinci, yerinde müdahalelerle takımının maçı almasına sağladı

Haftanın Hakemi: Hüseyin Eyyüpler (Göçmenköy - Girne Halk Evi) 
Hüseyin Eyyüpler pirinç tarlasını andıran Göçmenköy antrenman sahasının kötü zemininde oynanan Göçmenköy - Girne Halk Evi maçında, kontrolü sürekli elinde tutarak başarılı bir yönetim gösterdi

Haftanın Kare Ası
Kemal (Gönyeli)
Ahmet Arıtaş (MM)
Hasan Akkuyu (Hamitköy)
Başak (Esentepe)


Haftanın On Biri
Kemal (Hamitköy)
Onur (Esentepe)
Onur (Hamitköy)
Fırtına (BB)
Şahin (Esentepe)
Talat (Gönyeli)
Gökay (MM) 
Ahmet Karal (Esentepe)
Raif (Gönyeli)
Toykan Hacet (Hamitköy)
Furkan Yılmaz (MM)

K-Pet Birinci Lig
Akova-Esentepe: 1-3
Göçmenköy-Girne Halk Evi: 1-1
Çanakkale-Bostancı Bağcıl: 1-1
Lapta-Kaya Mehmetçik: 2-2
Mormenekşe-Doğancı: 2-1
Görneç-Hamitköy: 0-5
Gönyeli-Değirmenlik: 1-0
Dumlupınar-Maraş: 1-1

K-Pet Birinci Lig 17. Hafta programı:

3 Şubat Cumartesi: Bağcıl – Gönyeli , Esentepe – Mormenekşe, Değirmenlik – Göçmenköy, Maraş – Akova, Kaya Mehmetçik – Çanakkale
4 Şubat Pazar: Doğancı – Lapta, Hamitköy – Dumlupınar, Girne Halk Evi - Görneç

K-Pet 1.Lig Puan Tablosu

        O    G    B    M    A    Y    AV    P
1.    GÖNYELİ SK
16    10    4    2    26    10    16    34
2.    ESENTEPE KKSK
16    9    5    2    30    16    14    32
3.    HAMİTKÖY ŞHSK
16    9    2    5    32    22    10    29
4.    DUMLUPINAR TSK
16    8    4    4    32    19    13    28
5.    MARAŞ GSK
16    8    4    4    29    21    8    28
6.    GİRNE HALK EVİ
16    8    2    6    29    27    2    26
7.    BOSTANCI BAĞCIL SK
16    7    4    5    15    11    4    25
8.    MORMENEKŞE GB
16    8    1    7    26    23    3    25
9.    GÖÇMENKÖY İYSK
16    7    4    5    17    15    2    25
10.    DEĞİRMENLİK SK
16    6    3    7    24    28    -4    21
11.    LAPTA TBSK
16    5    5    6    23    24    -1    20
12.    ÇANAKKALE TSK
16    4    3    9    15    25    -10    15
13.    AKOVA VUDA T.Ç.B.
16    4    3    9    23    36    -13    15
14.    GÖRNEÇ KSK
16    3    4    9    15    33    -18    13
15.    DOĞANCI SK16    3    3    10    17    26    -9    12
16.    KAYA MEHMETÇİK TÇB 16    2    3    11    6    23    -17    9
 

banner200
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.