banner107
banner82
banner147

Süper Lig Cumartesi, 1. Lig Pazar mesaisi yapacak

banner27

Süper Lig Cumartesi, 1. Lig Pazar mesaisi yapacak

banner192

Futbol liglerinde haftanın programı açıklandı. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre Süper Lig'de 7 maç cumartesi günü oynanacak sadece GAÜ Çetinkaya - Merit A. Yeşilova maçı pazartesi günü oynanacak. 1. Lig ve BTM Liglerinde ise tüm maçlar pazar günü oynanacak.

K-Pet Süper Lig
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
21.04.2018
16:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK
Detaylar
YENİCAMİ AK
21.04.2018
16:00
ÜNER BERKALP STADYUMU BAF ÜLKÜ YURDU
Detaylar
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK
21.04.2018
16:00
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI MAĞUSA TÜRK GÜCÜ
Detaylar
YENİ BOĞAZİÇİ DSK
21.04.2018
16:00
LEFKE 16 AĞUSTOS STADI LEFKE TSK
Detaylar
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK
21.04.2018
16:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI TÜRK OCAĞI LİMASOL
Detaylar
BİNATLI YSK
21.04.2018
16:00
İSKELE CUMHURİYET STADI L. GENÇLER BİRLİĞİ SK
Detaylar
OZANKÖY SK
21.04.2018
16:00
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK
Detaylar
YALOVA SK
23.04.2018
19:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI GAÜ ÇETİNKAYA TSK
Detaylar
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK



K-Pet 1.Lig
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
18.04.2018
19:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI GİRNE HALK EVİ
Detaylar
ESENTEPE KKSK (H) HASAN ERİŞ
(Y) HAKAN ÜNAL
(Y) NECMİ BULUT
(D) MEHMET SEZENER
22.04.2018
16:00
MARAŞ STADI (SENTETİK) MARAŞ GSK
Detaylar
GÖNYELİ SK
22.04.2018
16:00
BOSTANCI BAĞCIL STADI BOSTANCI BAĞCIL SK
Detaylar
ESENTEPE KKSK
22.04.2018
16:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI GİRNE HALK EVİ
Detaylar
LAPTA TBSK
22.04.2018
16:00
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK) DEĞİRMENLİK SK
Detaylar
MORMENEKŞE GB
22.04.2018
16:00
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI DUMLUPINAR TSK
Detaylar
GÖÇMENKÖY İYSK
22.04.2018
16:00
HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI HAMİTKÖY ŞHSK
Detaylar
ÇANAKKALE TSK
22.04.2018
16:00
AKOVA ERAY VUDALI STADI AKOVA VUDA T.Ç.B.
Detaylar
GÖRNEÇ KSK
22.04.2018
16:00
MEHMETÇİK STADI KAYA MEHMETÇİK TÇB
Detaylar
DOĞANCI SK



U21 Süper Lig
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
21.04.2018
13:30
ORTAKÖY SAHASI GENÇLİK GÜCÜ TSK
Detaylar
YENİCAMİ AK
21.04.2018
13:30
GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU ANT. SAHASI BAF ÜLKÜ YURDU
Detaylar
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK
21.04.2018
13:30
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI MAĞUSA TÜRK GÜCÜ
Detaylar
YENİ BOĞAZİÇİ DSK
21.04.2018
13:30
LEFKE 16 AĞUSTOS STADI LEFKE TSK
Detaylar
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK
21.04.2018
13:30
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI TÜRK OCAĞI LİMASOL
Detaylar
BİNATLI YSK
21.04.2018
13:30
İSKELE CUMHURİYET STADI L. GENÇLER BİRLİĞİ SK
Detaylar
OZANKÖY SK
21.04.2018
13:30
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK
Detaylar
YALOVA SK
22.04.2018
13:30
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GAÜ ÇETİNKAYA TSK
Detaylar
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK



KKTCELL Kadınlar Ligi A Grup 
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.04.2018
10:00
MARAŞ STADI (SENTETİK) DUMLUPINAR TSK (KADIN)
Detaylar
ÇANAKKALE TSK (KADIN)
22.04.2018
10:00
AKOVA ERAY VUDALI STADI GEÇİTKALE GSK (KADIN)
Detaylar
MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ (KADIN)



KKTCELL Kadınlar Ligi B Grup 
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.04.2018
10:00
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI AKDENİZ SPOR BİRLİĞİ (KADIN)
Detaylar
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (KADIN)
22.04.2018
10:00
----- BAY
Detaylar
GÖÇMENKÖY İYSK (KADIN)



BTM 1. Ligi Kırmızı Grup
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
21.04.2018
16:00
TURUNÇLU HASAN BARDAKKO STADI MESARYA SK
Detaylar
KUMYALI SK
22.04.2018
16:00
DÖRTYOL SAHASI YILDIRIM SK
Detaylar
VADİLİ TÇB SK
22.04.2018
16:00
TATLISU RAUF RAİF DENKTAŞ STADI (SENTETİK) TATLISU SERACILAR SK
Detaylar
DÖRTYOL SK
22.04.2018
16:00
GAZİKÖY SAHASI GAZİKÖY SK
Detaylar
GEÇİTKALE GSK
22.04.2018
16:00
SERDARLI 14 AĞUSTOS SAHASI SERDARLI GB
Detaylar
DİPKARPAZ TÜRK SK



BTM 1. Ligi Beyaz Grup
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.04.2018
16:00
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI KARAOĞLANOĞLU SB
Detaylar
DÜZKAYA KOSK
22.04.2018
16:00
KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR SAHASI KARŞIYAKA ASK
Detaylar
ORTAKÖY SK
22.04.2018
16:00
DENİZLİ STADI DENİZLİ SK
Detaylar
AYDINKÖY MSK
22.04.2018
16:00
BEYLERBEYİ DR. ALİ ÖZSOY STADI TATLISU HOSK
Detaylar
YILMAZKÖY SK



KTFF U15 Ligi Final Grubu
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
21.04.2018
10:30
HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI HAMİTKÖY ŞHSK
Detaylar
TÜRK OCAĞI LİMASOL
21.04.2018
10:30
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI DUMLUPINAR TSK
Detaylar
DÜZKAYA KOSK
21.04.2018
11:00
İSKELE CUMHURİYET STADI L. GENÇLER BİRLİĞİ SK
Detaylar
MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ
21.04.2018
10:30
GÜZELYURT BİNATLI ANT. SAHASI BİNATLI YSK
Detaylar
GÖNYELİ SK
21.04.2018
10:30
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI KÜÇÜK KAYMAKLI TSK
Detaylar
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ
22.04.2018
10:30
GİRNE PIA BELLA SAHASI DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK
Detaylar
YENİ BOĞAZİÇİ DSK
22.04.2018
16:30
BOSTANCI FİKRİ KARAYEL STADI YALOVA SK
Detaylar
YENİCAMİ AK
22.04.2018
11:00
GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU ANT. SAHASI BAF ÜLKÜ YURDU
Detaylar
DEĞİRMENLİK SK



BTM 2. LİGİ 1.GRUP
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.04.2018
11:00
YARKÖY SAHASI YARKÖY SK
Detaylar
1461 İSKELE TRABZON S.K.
22.04.2018
11:00
YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI KARADENİZ 61 SK
Detaylar
BOĞAZİÇİ SK
22.04.2018
00:00
----- BAHÇELİ SK
Detaylar
BAY



BTM 2. LİGİ 2.GRUP
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
21.04.2018
13:30
BEYARMUDU SAHASI ÇAYÖNÜ SK
Detaylar
BAF CANBULAT SK
21.04.2018
13:30
DÖRTYOL SAHASI TUZLA AB SK
Detaylar
GÜVERCİNLİK İYSK
21.04.2018
00:00
----- MUTLUYAKA HSK
Detaylar
BAY



BTM 2. LİGİ 3.GRUP
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.04.2018
11:00
İNCİRLİ SAHASI İNCİRLİ SK
Detaylar
PİLE TSK
22.04.2018
11:00
KIRIKKALE SAHASI KIRIKKALE SK
Detaylar
TÜRKMENKÖY AYDIN S.K.



BTM 2. LİGİ 4.GRUP
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
21.04.2018
13:30
GAZİKÖY SAHASI DİLEKKAYA SK
Detaylar
DÜZOVA SK
21.04.2018
13:30
BALIKESİR STADI (SENTETİK) BALIKESİR SK
Detaylar
HASPOLAT SK
21.04.2018
00:00
----- YENİCEKÖY SK
Detaylar
BAY



BTM 2. LİGİ 5.GRUP
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.04.2018
11:00
DİKMEN SAHASI DİKMENGÜCÜ SK
Detaylar
PINARBAŞI ÇSK
22.04.2018
11:00
ŞİRİNEVLER SAHASI DAĞYOLU-ŞİRİNEVLER SK
Detaylar
ALAYKÖY SK



BTM 2. LİGİ 6.GRUP
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
21.04.2018
00:00
----- SERHATKÖY SK
Detaylar
BAY
22.04.2018
11:00
LAPTA ŞHT. ŞEVKET KADİR STADI SADRAZAMKÖY SK
Detaylar
GAYRETKÖY GAZİ SK
22.04.2018
11:00
GÜZELYURT SENTETİK SAHA KALKANLI SK
Detaylar
ZÜMRÜTKÖY SK
banner194
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.