banner107
banner82
banner147

Lider ilk kez puan kaybetti

banner27

K-PET Birinci Lideri Dumlupınar, Bostancı Bağcıl deplasmanında sezonun ilk puan kaybını yapmasına rağmen liderliğini sürdürdü

Lider ilk kez puan kaybetti

banner192

K-PET Birinci Lideri Dumlupınar, Bostancı Bağcıl deplasmanında sezonun ilk puan kaybını yapmasına rağmen liderliğini sürdürdü

Ligin dibinde Akova’nın da puan almasıyla puansız takımın kalmadığı K-PET Birinci Lig’de Çanakkale ile Akova henüz galibiyetle tanışmadı

K-PET Birinci Lig Gol Krallığı yarışında haftayı hat trick ile tamamlayan Özgür Ongun 10 golle liderliğini sürdürürken, onu 8 golle Turgut Kaçar takip ediyor

Haftanın Takımı: Gönyeli
Gönyeli, zorlu Esentepe deplasmanında geriye düştüğü maçı kazanarak hem bire bir rakibini devirdi hem de ikinci sıraya yükseldi

Haftanın Futbolcusu: Salih Adakan (Hamitköy)
Hamitköy, Girne Halk Evi deplasmanından farklı galibiyetle dönerken genç stoper Salih Adakan, savunmada arkadaşlarıyla uyum içerisinde başarılı bir yönetim sergiledi

Haftanın Teknik Adamı: İzzet Kaçmaz(Maraş)
İzzet Kaçmaz, Maraş’ın başında çıktığı ilk maçta takımını iyi yöneterek, eski takımı Değirmenlik’e karşı deplasmanda alınan galibiyetin mimarlarından oldu

Haftanın Hakemi: Mustafa Öztugay (Girne Halk Evi – Hamitköy)
Mustafa Öztugay ve yardımcıları Özal Çağlayan ile Ahmet Özkurtuluş, Girne Halk Evi – Hamitköy maçında uyum içerisinde oldukça başarılı bir maç yönettiler

Haftanın Kare Ası
Kemal (Gönyeli)
Yavmi (Maraş)
Ali (Mormenekşe)
Özgür (Hamitköy)

Haftanın On Biri
1) Çayan (Mehmetçik)
2) Emre(Mormenekşe)
3) Mustafa Köleli (Maraş)
4) Stelios (Mehmetçik)
5) Ramazan (Maraş)
6) Coşkun (Gönyeli)
7) Ragıp (Hamitköy)
8) Velat (Gönyeli)
9) Gökhan Yazlık (Maraş)
10) Turgut (Mormenekşe)
11) İrfan (Akova)


K-Pet Birinci Lig 5. hafta  sonuçları
Esentepe-Gönyeli 1-3
Kaya Mehmetçik-Görneç 1-0
Değirmenlik-Maraş 2-4
Mormenekşe-Çanakkale 3-2
Lapta-Akova 2-2
Doğancı-Göçmenköy 2-2
B.Bağcıl-Dumlupınar 0-0
Girne Halk Evi-Hamitköy 1-4


K-Pet 1.Lig Puan Tablosu

        O    G    B    M    A    Y    AV    P
1.    DUMLUPINAR TSK
5    4    1    0    12    5    7    13
2.    GÖNYELİ SK
5    3    2    0    8    2    6    11
3.    HAMİTKÖY ŞHSK
5    3    1    1    14    9    5    10
4.    MORMENEKŞE GB
5    3    1    1    12    7    5    10
5.    LAPTA TBSK
5    2    3    0    7    3    4    9
6.    MARAŞ GSK
5    3    0    2    13    10    3    9
7.    ESENTEPE KKSK
5    2    2    1    8    6    2    8
8.    BOSTANCI BAĞCIL SK
5    2    1    2    2    2    0    7
9.    DEĞİRMENLİK SK
5    2    1    2    7    9    -2    7
10.    GİRNE HALK EVİ
5    2    0    3    8    12    -4    6
11.    DOĞANCI SK
5    1    2    2    7    9    -2    5
12.    KAYA MEHMETÇİK TÇB
5    1    2    2    1    4    -3    5
13.    GÖÇMENKÖY İYSK
5    1    1    3    3    5    -2    4
14.    GÖRNEÇ KSK
5    1    1    3    3    7    -4    4
15.    ÇANAKKALE TSK
5    0    1    4    2    9    -7    1
16.    AKOVA VUDA T.Ç.B.
5    0    1    4    6    14    -8    1

K-Pet Birinci Lig 6. Hafta maç programı:
28 Ekim Cumartesi:
Göçmenköy – Esentepe, Görneç – Doğancı, Dumlupınar – Kaya Mehmetçik, Gönyeli – Mormenekşe
29 Ekim Pazar
Maraş - B.Bağcıl, Hamitköy – Değirmenlik, Çanakkale – Lapta, Akova - Girne Halk Evi
 

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.