banner107
banner82
banner147

Leymosun derbisi Malek’in

banner27

Merkez Hakem Kurulu, K-PET Süper Lig 10. haftanın en önemli maçı olarak ön plana çıkan Leymosun derbisine Mehmet Malek’i atadı

Leymosun derbisi Malek’in

banner192

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, K-PET Süper Lig 10. haftanın en önemli maçı olarak ön plana çıkan Leymosun derbisine Mehmet Malek’i atadı. Türk Ocağı ile Doğan Türk Birliği arasında oynanacak olan futbolumuzun en önemli derbisini, tecrübeli hakem Mehmet Malek yönetecek.

Misk de Süper Lig’de

Bu arada Merkez Hakem Kurulu, genç hakemlere K-PET Süper Lig’de görev vermeye devam ederken, Turgay Misk’i de 10. Haftada K-PET Süper Lig’de görevlendirdi.

K-PET Süper Lig’de geçtiğimiz hafta oynanan GAÜ Çetinkaya – Gençler Birliği maçındaki yönetimiyle tepki çeken Fehim Dayı, K-PET Birinci Lig’de oynanacak olan Göçmenköy – Gönyeli maçında görevlendirildi.

Bu arada bu akşam Güzelyurt’ta Baf Ülkü Yurdu ile Çetinkaya arasında oynanacak olan haftanın açılış maçında Mehmet Sezener düdük çalacak.

Haftanın zorlu maçlarından olan Mağusa Türk Gücü – Küçük Kaymaklı maçında ise hakem Osman Özpaşa görev yapacak.

TV’de 3 maç

Bu arada Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu K-Pet Süper Lig’de 10.cu haftada canlı yayınlanacak maçları belirledi.

Canlı yayınlanacak maçlar şöyle:

24.11.2017  Cuma      Üner Berkalp Stadı   Büy - Gau Çtsk  ( 18.00)  Brt 2      

 25.11.2017     C/Tesi    Canbulat Stadı         Mtg  - K.Kaymaklı ( 14.00)   Brt 1 Hd

26.11.2017    Pazar     Şht H Ruso Stadı     G.Gücü – Lefke  (14.00)  Brt 1HD

27.11.2017 Pazartesi    Mete Adanır Stadı         TOL – DTB  (18.00)  BRT 2              

10. hafta programı ve maçları yönetecek hakemler şöyle:

K-PET Süper Lig

24/11 Cuma Saat 18:00

BÜY- GAÜ Çetinkaya, Mehmet Sezener

25/11/Cumartesi Saat 14:00

Yenicami-Yeniboğaziçi, Turgay Misk

MTG-K.Kaymaklı, Osman Özpaşa

Cihangir-Ozanköy, Ali Özer

26/11 Pazar Saat 14:00

Gençlik Gücü-Lefke, Hüseyin Eyyüpler

Yalova-Binatlı, Kerem Eran

Gençlerbirliği-Merit Alsancak Yeşilova, Utku Hamamcıoğlu

27/11 Pazartesi Saat 18:00

TOL-DTB, Mehmet Malek

K-PET Birinci Lig

25/11/Cumartesi Saat 14:00

Hamitköy – Esentepe, Hasan Eriş

GHE -  Doğancı, Mustafa Öztugay

Akova – B Bağcıl, Serkan Şimşek

26/11 Pazar Saat 14:00

Maraş – Mormenekşe, İhsan Payas

Dumlupınar – Lapta, Hüseyin Özkan

Görneç – Çanakkale, Evren Karademir

Göçmenköy – Gönyeli, Fehim Dayı

Değirmenlik – Mehmetçik, Serkan Durmaz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.