banner107
banner82

K-Pet Süper Lig son hafta maçlarında alınan sonuçlar ve günün programı şöyle:

banner27

K-Pet Süper Lig son hafta maçlarında alınan sonuçlar ve günün programı şöyle:

banner192

GAÜ Çetinkaya-Doğan Türk Birliği: 3-3

Türk Ocağı-Yenicami: 3-1

Baf Ülkü Yurdu-Yeni Boğaziçi: 1-1

Merit A. Yeşilova-K. Kaymaklı: 5-2

Lefke-Ozanköy: 7-1

Gençlik Gücü-Cihangir: 3-3

Mağusa Türk Gücü-Yalova: 5-1

Gençler Birliği-Binatlı: 4-0

 6 Mayıs Pazar:

K-Pet Birinci Lig

Saat 16.30 Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı: Girne Halk Evi-Gönyeli (Ali Özer)

Saat 16.30 Lefke 16 Ağustos Stadı: Doğancı-Esentepe (Serkan Durmaz)

Saat 16.30 Bostancı Bağcıl Stadı: Bostancı Bağcıl-Lapta(Turgay Misk)

Saat 16.30 Mehmetçik Stadı: Kaya Mehmetçik-Mormenekşe (Osman Küçük)

Saat 16.30 Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı: Hamitköy-Göçmenköy(Serhan Şimşek)

Saat 16.30 Akova Eray Vudalı Stadı: Akova-Dumlupınar (Mehmet Malek)

Saat 16.30 Değirmenlik Sadık Cemil Stadı:Değirmenlik-Çanakkale (Mehmet Sezener)

Saat 16.30 Maraş Stadı: Maraş-Görneç (Serdar Bilgimer)

BTM 1. Lig Kırmızı Grup 18. Hafta (SON HAFTA)
6 Mayıs Pazar Saat: 16:30
Dörtyol Sahası: Dörtyol - Vadili (Şakir Azizoğlu)
Rauf R Denktaş Stadı: Tatlısu Seracılar – Yıldırım (Ali Karahasan)
14 Ağustos Sahası: Serdarlı - Gaziköy (Recep Yamuk)
Üç Şehitler Stadı: Geçitkale - Kumyalı (Olgun Canik)
Dipkarpaz Sahası: Dipkarpaz - Mesarya (Sami Özentürk)
BTM 1. Lig Beyaz Grup 14. Hafta (SON HAFTA)

6 NİSAN PAZAR SAAT: 16:30 
Ortaköy Sahası: Ortaköy - Düzkaya (Hasan Eriş)
Dr. Ali Özsoy Stadı: Tatlısu - Aydınköy (Ferhat Tuna)
Cemal Şahdur Sahası: Karşıyaka - Yılmazköy (Zekai Töre)
Orhan Dural Stadı: Karaoğlanoğlu - Denizli (Mustafa Torun)

K-Pet Süper Lig Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

YENİCAMİ AK

30

18

7

5

63

33

30

61

2.

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK

30

17

6

7

61

42

19

57

3.

GAÜ ÇETİNKAYA TSK

30

16

7

7

57

42

15

55

4.

BİNATLI YSK

30

14

8

8

58

43

15

50

5.

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK

30

12

12

6

46

35

11

48

6.

BAF ÜLKÜ YURDU

30

12

9

9

63

43

20

45

7.

LEFKE TSK

30

13

5

12

64

48

16

44

8.

CİHANGİR GSK

30

12

7

11

53

49

4

43

9.

KÜÇÜK KAYMAKLI TSK

30

13

3

14

61

62

-1

42

10.

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

30

11

8

11

54

47

7

41

11.

TÜRK OCAĞI LİMASOL

30

13

2

15

47

45

2

41

12.

L. GENÇLER BİRLİĞİ SK

30

10

7

13

52

60

-8

37

13.

GENÇLİK GÜCÜ TSK

30

10

4

16

40

65

-25

34

14.

YALOVA SK

30

6

7

17

45

68

-23

25

15.

YENİ BOĞAZİÇİ DSK

30

5

9

16

24

59

-35

24

16.

OZANKÖY SK

30

4

7

19

29

76

-47

19

banner200
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.