banner107
banner82
banner147

K-Pet Liglerin de dün akşam alınan sonuç ve haftanın programı şöyle:

banner27

K-Pet Liglerin de dün akşam alınan sonuç ve haftanın programı şöyle:

banner192

K-Pet Birinci Lig

Hamitköy-Mormenekşe:1-3

7 Nisan Cumartesi:

K-Pet Süper Lig

Saat 16.00 Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı: Türk Ocağı-Ozanköy (Osman Özpaşa)

Saat 16.00 Lefkoşa Atatürk Stadı: Gençlik Gücü-Yalova (Mehmet Sezener)

Saat 16.00 Güzelyurt Üner Berkalp Stadyumu: Baf Ülkü Yurdu-Merit A.Yeşilova (Utku Hamamcıoğlu)

Saat 16.00 Lefke 16 Ağustos Stadı: Lefke-GAÜ Çetinkaya (Turgay Misk)

K-Pet Birinci Lig

Saat 16.00 Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı: Dumlupınar-Çanakkale (Fehim Dayı)

Saat 16.00 Görneç Üç Şehitler Stadı: Görneç-Gönyeli (Hüseyin Özkan)

8 Nisan Pazar:

K-Pet Süper Lig

Saat 16.00 Mağusa Canbulat Stadı: Mağusa Türk Gücü-Doğan Türk Birliği (Serhan Şimşek)

Saat 16.00 Cihangir Stadı: Cihangir-Yeniboğaziçi (Ali Özer)

Saat 16.00 İskele Cumhuriyet Stadı: Gençler Birliği-Küçük Kaymaklı (Emre Öztaşlı)

K-Pet Birinci Lig

Saat 16.00 Maraş Stadı: Maraş-Lapta (Serkan Durmaz)

Saat 16.00 Akova Eray Vudalı Stadı: Akova-Göçmenköy (Evren Karademir)

Saat 16.00 Bostancı Bağcıl Stadı: Bostancı Bağcıl-Kaya Mehmetçik (Hakan Muhtaroğlu)

Saat 16.00 Değirmenlik Sadık Cemil Stadı: Değirmenlik-Doğancı (Mustafa Öztugay)

9 Nisan Pazartesi:

K-Pet Süper Lig

Saat 19.00 Lefkoşa Atatürk Stadı: Yenicami-Binatlı (Mehmet Malek)

K-Pet Birinci Lig

Saat 19.00 Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı: Girne Halk Evi-Esentepe (Hasan Eriş)

BTM 1. Lig Kırmızı 
13. Hafta

8 Nisan Pazar (Saat 13:00)
14 Ağustos Sahası: Serdarlı -Vadili (Fatih Bardakçıoğlu)
Rauf R D Stadı: Tatlısu Seracılar– Geçitkale (Ali Karahasan)
Gaziköy Sahası: Gaziköy - Kumyalı (Ahmet Özkurtuluş)
Akova Eray Vudalı Stadı: Yıldırım - Mesarya (Ömer Doğru)
Dipkarpaz Sahası: Dipkarpaz - Dörtyol (Olgun Canik) (Saat: 14:30)
BTM 1. Lig Beyaz Grup
10. hafta 

8 Nisan Pazar(Saat 13:00)
Denizli Stadı: Denizli -Düzkaya (Hüseyin Eyyüpler)
Dr Ali Özsoy Stadı: Tatlısu - Ortaköy (Necmi Bulut)
Aydınköy Sahası: Aydınköy - Yılmazköy (Cemal Sakallı)
Orhan Dural Stadı: Karaoğlanoğlu - Karşıyaka (Hüseyin Özaşık)

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.