banner107
banner69

K-Pet Futbol liglerinde haftanın programı

banner27

K-Pet Futbol liglerinde  haftanın programı

banner87

K-Pet Ligler’inde alınan sonuç ve haftanın programı şöyle:

K-Pet Süper Lig

Yenicami-Doğan Türk Birliği: 1-2

Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Mağusa Canbulat Stadı: Mağusa Türk Gücü-GAÜ Çetinkaya (Kerem Eran)

Lefkoşa Atatürk Stadı: Gençlik Gücü-Baf Ülkü Yurdu (Ali Özer)

K-Pet Birinci Lig

Görneç Üç Şehitler Stadı: Görneç-Mormenekşe (Mehmet Malek)

Gönyeli Stadı: Gönyeli-Çanakkale (Turgay Misk)

12 Kasım Pazar: (Saat 14:00)

K-Pet Süper Lig

Cihangir Stadı: Cihangir-Küçük Kaymaklı (Mehmet Sezener)

İskele Cumhuriyet Stadı: Gençler Birliği-Lefke (Serhan Şimşek)

Güzelyurt Üner Berkalp Stadyumu: Binatlı-Yeniboğaziçi (Hüseyin Eyyüpler)

K-Pet Birinci Lig

Mağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı: Dumlupınar-Esentepe (Serdar Bilgimer)

Maraş Stadı: Maraş-Doğancı (Hüseyin Özkan)

Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı: Hamitköy-Kaya Mehmetçik (Mustafa Öztugay)

Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı: Girne Halk Evi-Bostancı Bağcıl (Serkan Durmaz)

Yeniboğaziçi Osman E. Mehmet Stadı: Akova-Değirmenlik (Hasan Eriş)

Göçmenköy Antrenman Sahası: Göçmenköy- Lapta (Timur Ercan Bodi)

13 Kasım Pazartesi(Saat 18:00):

K-Pet Süper Lig

Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı: Türk Ocağı-Merit Alsancak Yeşilova (Fehim Dayı)

Lefkoşa Atatürk Stadı: Yalova-Ozanköy (Utku Hamamcıoğlu)

Zor maçlar TV’de

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu, haftanın zor maçları olarak dikkat çeken bugünkü Mağusa Canbulat Stadı’ndaki Mağusa Türk Gücü – GAÜ Çetinkaya ile Cihangir Stadı’ndaki Cihangir – Küçük Kaymaklı maçları BRT’den canlı yayınlanacak.

banner104
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.