banner107
banner82
banner147

Gönyeli, koltuktaki yerini sağlamlaştırdı

banner27

K-PET Birinci Lig'de haftanın en önemli maçında Lapta'yı deplasmanda mağlup eden Gönyeli, liderlikteki yerini sağlamlaştırdı

Gönyeli, koltuktaki yerini sağlamlaştırdı

banner192

K-PET Birinci Lig'de haftanın en önemli maçında Lapta'yı deplasmanda mağlup eden Gönyeli, liderlikteki yerini sağlamlaştırdı

Liderin en yakın takipçisi Hamitköy'ün, Bostancı Bağcıl ile deplasmanda oynayacağı maç ertelenirken, 4 takım 13 puana geldi

                

Çanakkale'nin de galip gelmesiyle galibiyetsiz takımın kalmadığı ligde Gönyeli tek namağlup takım kalırken, Girne Halk Evi, 7 haftada hiç beraberlik almadı

Gol krallığı yarışında ilk iki sırada yer alan Özgür Ongun ile Turgut Kaçar, haftayı maç oynamadan geçerlerken, Özgür 10, Turgut 8 golde bulunuyor

Haftanın Takımı: Girne Halk Evi

Girne Halk Evi, alt sıralardan uzaklaşma adına büyük önem taşıyan maçta Değirmenlik'i deplasmanda mağlup ederek, 5 hafta sonra 3 puan almasını bildi

Haftanın Futbolcusu: Ramazan Tebelleşol (Maraş)

Maraş'ın tecrübeli defans futbolcusu Ramazan Tebellişol, zorlu Mehmetçik deplasmanında savunmadaki soğukkanlı ve başarılı futbol oynayarak, takımının, eski takımını mağlup etmesine büyük katkı koydu

Haftanın Teknik Adamı: Emre Perçinci (Gönyeli)

Gönyeli'nin başarılı teknik adamı Emre Perçinci, haftanın en önemli maçına iyi hazırladığı takımının Lapta'yı deplasmanda mağlup etmesine büyük katkı koydu

Haftanın Hakemi: Evren Karademir (Mehmetçik- Maraş)

Evren Karademir ağır bir zeminde oynanan zorlu Mehmetçik - Maraş maçında, yardımcılarıyla birlikte başarılı bir yönetim sergiledi

Haftanın Kare Ası

Athos(GHE)

Kenan (MM)

Uvanç (Çanakkale)

Hasan (Esentepe)

Haftanın On Biri

Volkan (Maraş)

Fetin (MM)

Ertan (GHE)

Nersin (Esentepe)

Okan (Gönyeli)

Salih Oyal (Doğancı)

İsmail (Gönyeli)

Gökay (MM)

Gökhan Yazlık (Maraş)

Şenol (GHE)

Selçuk (Çanakkale)

K-PET Birinci Lig 7. Hafta maç sonuçları

Lapta - Gönyeli, 1-2

Bostancı Bağcıl - Hamitköy, (Ertelendi)

Çanakkale - Akova, 2-1

Değirmenlik - GHE, 1-2

Doğancı - Dumlupınar, 1-0

Esentepe - Görneç, 1-0

Mormenekşe - Göçmenköy, 2-0

Mehmetçik - Maraş, 0-2

K-Pet 1.Lig Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

GÖNYELİ

7

5

2

0

12

4

8

17

2.

HAMİTKÖY

6

4

1

1

15

9

6

13

3.

MORMENEKŞE

7

4

1

2

15

9

6

13

4.

MARAŞ

7

4

1

2

16

11

5

13

5.

DUMLUPINAR

7

4

1

2

13

8

5

13

6.

LAPTA

7

3

3

1

10

6

4

12

7.

ESENTEPE

7

3

2

2

9

7

2

11

8.

GİRNE HALK EVİ

7

3

0

4

11

15

-4

9

9.

BOSTANCI BAĞCIL

6

2

2

2

3

3

0

8

10.

DOĞANCI

7

2

2

3

9

11

-2

8

11.

KAYA MEHMETÇİK

7

2

2

3

3

7

-4

8

12.

GÖÇMENKÖY

7

2

1

4

4

7

-3

7

13.

DEĞİRMENLİK

7

2

1

4

8

12

-4

7

14.

GÖRNEÇ

7

2

1

4

5

9

-4

7

15.

ÇANAKKALE

7

1

1

5

5

12

-7

4

16.

AKOVA VUDA

7

1

1

5

9

17

-8

4

K-Pet 1.Lig 8. Hafta maç programı:

11 Kasım Cumartesi: Görneç – Mormenekşe, Gönyeli – Çanakkale,

12 Kasım Pazar: Dumlupınar – Esentepe, Maraş – Doğancı, Hamitköy – Kaya Mehmetçik, Girne Halk Evi – B. Bağcıl, Akova – Değirmenlik, Göçmenköy - Lapta

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.