banner107
banner82
banner206

Gönyeli ile Hamitköy, ilerliyor

banner27

K-PET Birinci Lig’de dokuzuncu hafta sonunda lider Gönyeli ile takipçisi Hamitköy, geriden gelen rakipleriyle olan puan farklarını biraz daha açtılar

Gönyeli ile Hamitköy, ilerliyor

banner192

K-PET Birinci Lig’de dokuzuncu hafta sonunda lider Gönyeli ile takipçisi Hamitköy, geriden gelen rakipleriyle olan puan farklarını biraz daha açtılar

K-PET Birinci Lig’de son 4 sırada yer alan takımlar haftayı mağlubiyetle tamamlarlarken, son 7 içerisindeki takımlar haftayı galibiyetsiz geçtiler

K-PET Birinci Lig Gol Krallığı Yarışı’nda Özgür Ongun, 12 gole ulaşarak Turgut Kaçar ile olan farkı 1 daha artırıp 4 gole çıkardı

Haftanın Takımı: Hamitköy

Hamitköy, zorlu Doğancı deplasmanında kötü zemine rağmen özellikle ikinci devredeki oyunuyla rakibini mağlup ederek üst üste galibiyet sayısını 7’ye çıkardı

Haftanın Futbolcusu: Arda Sözcü(Göçmenköy)

Göçmenköy’ün golcüsü Arda Sözcü, Çanakkale deplasmanında da takımına 3 puan getiren galibiyet golünü atarak, galibiyetin mimarı oldu

Haftanın Teknik Adamı: Mustafa Özarabacı (Girne Halk Evi)

Girne Halk Evi’nin deneyimli teknik adamı Mustafa Özarabacı, takımına iyi bir düzen kurdururken, zorlu Mehmetçik deplasmanında da takımını iyi idare edip alınan galibiyete büyük katkı koydu

Haftanın Hakemi: Osman Özpaşa (Doğancı – Hamitköy)

Osman Özpaşa ve yardımcıları Özal Çağlayan ile Ferhat Tuna, son bölüme kadar çekişmeli geçen Doğancı – Hamitköy maçında başarılı bir yönetim sergilerlerken, Özpaşa’nın verdiği penaltı kararı da doğruydu

Haftanın Kare Ası

Tolga (Hamitköy)

Emre (Mormenekşe)

Sabri (Gönyeli)

Mücahit Selçuk (Lapta)

Haftanın On Biri

Athos (GHE)

Halil İbrahim (Hamitköy)

Rifat (Göçmenköy)

Serim (GHE)

Nersin (Esentepe)

Cemal (Göçmenköy)

Ragıp(Hamitköy)

Deniz (GHE)

Can (MM)

Şenol(GHE)

Tacettin (Gönyeli)

K-Pet Birinci Lig

Doğancı-Hamitköy: 0-1

Mormenekşe-Dumlupınar: 2-0

Lapta-Görneç: 4-1

Çanakkale-Göçmenköy: 0-1

Gönyeli-Akova: 3-1

Esentepe-Maraş: 2-1

Kaya Mehmetçik-Girne Halk Evi: 0-1

Bostancı Bağcıl-Değirmenlik: 1-1

K-Pet 1.Lig Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

GÖNYELİ

9

7

2

0

18

5

13

23

2.

HAMİTKÖY

9

7

1

1

18

9

9

22

3.

MORMENEKŞE

9

5

1

3

17

10

7

16

4.

MARAŞ

9

5

1

3

19

13

6

16

5.

LAPTA

9

4

3

2

14

8

6

15

6.

ESENTEPE

9

4

3

2

11

8

3

15

7.

GİRNE HALK EVİ

9

5

0

4

15

17

-2

15

8.

DUMLUPINAR

9

4

2

3

13

10

3

14

9.

GÖÇMENKÖY

9

4

1

4

6

7

-1

13

10.

GÖRNEÇ

9

3

1

5

7

13

-6

10

11.

BOSTANCI BAĞCIL

9

2

3

4

6

8

-2

9

12.

DEĞİRMENLİK

9

2

3

4

11

15

-4

9

13.

DOĞANCI

9

2

2

5

9

14

-5

8

14.

KAYA MEHMETÇİK

9

2

2

5

3

9

-6

8

15.

AKOVA VUDA

9

1

2

6

12

22

-10

5

16.

ÇANAKKALE

9

1

1

7

5

16

-11

4

K-Pet 1. Lig 10. Hafta maç programı:

25 Kasım Cumartesi: Hamitköy – Esentepe, Akova – B. Bağcıl, Girne H. Evi – Doğancı

26 Kasım Pazar: Değirmenlik – Kaya Mehmetçik, Maraş – Mormenekşe, Dumlupınar – Lapta, Görneç – Çanakkale, Göçmenköy - Gönyeli

banner200
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.