banner107
banner82

Dumlupınar ve Girne kayıpsız

banner27

K-PET Birinci Lig'de ikinci hafta geride kalırken, Dumlupınar ve Girne Halk Evi kayıpsız olarak yollarına devam ediyorlar. Dumlupınar ikinci haftanın lideri oldu

banner210
Dumlupınar ve Girne kayıpsız

banner192

Akova ile Göçmenköy ise ilk 2 haftayı mağlubiyetle tamamlayan takımlar olurlarken, henüz puanla tanışmadılar

K-PET Birinci Lig Gol Krallığı Yarışı'nda ise Mormenekşe'nin golcüsü Turgut Kaçar, 5 golle en yakın rakibine 3 gol fark attı

Haftanın Takımı: Dumlupınar

Dumlupınar, Hamitköy karşısında2 kez mağlup duruma düşmesine rağmen, maçı kazanmayı başarırken, pozitif futbolu ile ligde zirve yarışında iddialı olacağını gösterdiHaftanın Futbolcusu: Mustafa Dağman (Değirmenlik)

Değirmenlik, Göçmenköy maçından önemli bir 3 puan çıkarırken kalecisi Mustafa Dağman, yaptığı kritik kurtarışlarla galibiyetin mimarı oldu

Haftanın Teknik Adamı: Evren Bahtıkara (Dumlupınar)

Dumlupınar'ın genç teknik adamı Evren Bahtıkara, Hamitköy karşısında 2 kez mağlup duruma düşen takımını yaptığı yerinde değişikliklerle galibiyete taşımasını bildi 

Haftanın Hakemi: Turgay Misk (Göçmenköy - Değirmenlik)

Göçmenköy ile Değirmenlik arasındaki maçın hakemi Turgay Misk, maç boyunca pozisyonlara yakın olup, verdiği doğru kararlarla iyi bir maç yönetirken, futbolculara yaklaşımı da iyiydi

Haftanın Kare Ası
Orhan (Maraş)
Gökhan Yazlık (Maraş)
Özner (Değirmenlik)
Hikmet (Dumlupınar)

Haftanın On Biri
Athos (GHE)
Menteş (Gönyeli)
Gökhan Demir (Maraş)
Yusuf (Değirmenlik)
Kadir (Gönyeli)
Salih Düzbeyaz (Doğancı)
Emre (Değirmenlik)
Şenol (GHE)
Adem (Dumlupınar)
Tacettin (Gönyeli)
Turgut (Mormenekşe)

K-Pet 1.Lig Puan Tablosu

        O    G    B    M    A    Y    AV    P
1.    DUMLUPINAR TSK 2    2    0    0    5    2    3    6
2.    GİRNE HALK EVİ 2    2    0    0    3    0    3    6
3.    ESENTEPE KKSK  2    1    1    0    6    3    3    4
4.    MORMENEKŞE GB 2    1    1    0    6    3    3    4
5.    LAPTA TBSK 2    1    1    0    3    0    3    4
6.    DEĞİRMENLİK SK 2    1    1    0    2    1    1    4
7.    GÖNYELİ SK 2    1    1    0    2    1    1    4
8.    MARAŞ GSK 2    1    0    1    3    3    0    3
9.    BOSTANCI BAĞCIL SK 2    1    0    1    1    1    0    3
10.    HAMİTKÖY ŞHSK 2    0    1    1    4    5    -1    1
11.    ÇANAKKALE TSK 2    0    1    1    0    1    -1    1
12.    GÖRNEÇ KSK 2    0    1    1    2    4    -2    1
13.    DOĞANCI SK 2    0    1    1    1    4    -3    1
14.    KAYA MEHMETÇİK TÇB 2    0    1    1    0    3    -3    1
15.    GÖÇMENKÖY İYSK 2    0    0    2    0    2    -2    0
16.    AKOVA VUDA T.Ç.B. 2    0    0    2    2    7    -5    0


K-Pet 1.Lig 2. haftada alınan sonuçlar 

Çanakkale - Kaya Mehmetçik     0 – 0 
Gönyeli - Bostancı Bağcıl         1 – 0 
Göçmenköy - Değirmenlik         0 – 1 
Görneç - Girne Halk Evi        0 – 2 
Mormenekşe - Esentepe         2 – 1 
Lapta - Doğancı             0 – 0 
Dumlupınar - Hamitköy         2 – 2 
Akova - Maraş              1 – 3 

banner200
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.