Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Disiplin Kurulu 20-21 Nisan 2019 tarihleri arasında oynanan K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig, U21 Süper Lig, U21 1.Lig maçlarının ardından verilen cezaları açıkladı.
Oynanan maçlar sonucunda 9 futbolcu kırmızı kart sonucu cezalı duruma düşerken 18 futbolcu da ligdeki dördüncü sarı kartını görerek 1 maç ceza aldı. Disiplin Kurulu tarafından 2 maçla cezalandırılan Çetinkaya futbolcusu Herve Amani, 29. haftada oynanacak Yenicami – Çetinkaya maçında da forma giyemeyecek.
20 Nisan 2019 - 21 Nisan 2019 tarihleri arasında oynanan K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig, U21 Süper Lig ve U21 1.Lig maçları ile ilgili olarak Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Disiplin Kurulu aşağıdaki kararları aldı:
KIRMIZI KART CEZALILARI |
||||||
TAKIM |
FUTBOLCU |
CEZA |
||||
ÇETİNKAYA TSK |
HERVE AMANİ |
2 MAÇ |
||||
GENÇLİK GÜCÜ TSK |
AŞKIN KAVAKLI |
2 MAÇ |
||||
BİNATLI YSK |
BURAK SARIKAYA |
1 MAÇ |
||||
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK |
EVOR JOHN BELLO |
1 MAÇ |
||||
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK |
ERBAY CEMMEDO |
3 MAÇ |
||||
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK |
MUHAMMET M. KIRMIZIYÜZ |
2 MAÇ |
||||
BOSTANCI BAĞCIL SK |
AHMET VATANSEVER |
1 MAÇ |
||||
MARAŞ GSK |
ERAY AKTEN |
2 MAÇ |
||||
KARŞIYAKA ASK |
MEHMET ÖZYAY |
2 MAÇ |
||||
ANTRENÖR / YÖNETİCİ / KULÜP PERSONELİ CEZALARI |
||||||
TAKIM |
ANTRENÖR / YÖNETİCİ/PERSONEL |
CEZA |
||||
GENÇLİK GÜCÜ TSK |
İLHAN ARCIN |
3 MAÇ |
||||
DÜZKAYA KOSK |
SERDAR ERSÖNMEZER |
1 MAÇ |
||||
DÜZKAYA KOSK |
MÜNÜR ÇAVUŞ |
1 MAÇ |
||||
YENİBOĞAZİÇİ DSK |
MEHMET FAHLIOĞULLARI |
1 MAÇ |
||||
4 SARI KART NEDENİYLE 1 MAÇ CEZALI OLAN FUTBOLCULAR |
||||||
FUTBOLCU |
TAKIM |
|||||
CENKER YAZAR |
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK |
|||||
REŞİT ERİŞİK |
GÖÇMENKÖY İYSK |
|||||
MUSTAFA AKIŞ |
DÜZKAYA KOSK |
|||||
SERCAN ÇOBAN |
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK |
|||||
ERTU GAZİ |
KARŞIYAKA ASK |
|||||
EGE NURTUNÇ |
YENİBOĞAZİÇİ DSK |
|||||
BARIŞ ÖZKOL |
MORMENEKŞE GB |
|||||
AHMET SALDUN |
MORMENEKŞE GB |
|||||
KEMAL DEMİRALP |
MESARYA SK |
|||||
ARDA GÖKSU |
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK |
|||||
AYHAN ŞEMET |
LEFKE TSK |
|||||
SÜLEYMAN ÖZOĞUL |
AKOVA VUDA TÇB |
|||||
JAMES AKPAMA OBONGHA |
GİRNE HALK EVİ |
|||||
MUSTAFA SELEKER |
CİHANGİR GSK |
|||||
İRFAN ÖZBAYSAL |
YENİBOĞAZİÇİ DSK |
|||||
UGOCHUKWU NWACHUKWU |
ÇETİNKAYA TSK |
|||||
AHMET KIYI |
MESARYA SK |
|||||
FERDİ KÖSEM |
DÜZKAYA KOSK |