banner107
banner82
banner147

Çetinkaya koltuktaki yerini sağlamlaştırdı

banner27

K-PET Süper Lig’in ikinci haftası geride kalırken GAÜ Çetinkaya, Yeni Boğaziçi deplasmanından uzun süre 10 kişi oynamasına rağmen galip gelmesini bilirken, liderlik koltuğundaki yerini sağlamlaştırdı

Çetinkaya koltuktaki yerini sağlamlaştırdı

banner192

Mağusa Türk Gücü, Cihangir deplasmanından da mağlubiyetle ayrılarak beklentileri karşılayamazken, Yenicami ikinci haftayı da beraberlikle tamamladı

Puansız takımın kalmadığı K-PET Süper Lig’de, puan kayıpsız tek takım ise lider GAÜ Çetinkaya kaldı

Haftanın Takımı: Doğan Türk Birliği

Doğan Türk Birliği, kendisi gibi şampiyonluk hedefi olan Küçük Kaymaklı karşısında oynadığı hırslı oyun ile önemli bir galibiyet alarak haftanın takımı oldu

Haftanın Yıldızı: Uğur Sönmez (Gençlik Gücü)

Gençlik Gücü’nün tecrübeli futbolcusu Uğur Sönmez, TOL karşısında oynadığı başarılı futbolunu attığı galibiyet golüyle süsleyerek takımına üç puanı getiren futbolcu oldu

Haftanın Teknik Direktörü: Turan Altay (GAÜ Çetinkaya)

GAÜ Çetinkaya’yı sezona çok iyi hazırlayan Turan Altay, Yeni Boğaziçi deplasmanında 10 kişi kalan takımını iyi yöneterek alınan farklı galibiyetin mimarı oldu

Haftanın Hakemi: Utku Hamamcıoğlu (Ozanköy- Merit Alsancak Yeşilova)

Utku Hamamcıoğlu, Ozanköy ile  arasında oynanan maçta başarılı yönetimiyle dikkat çekerken; verdiği penaltı kararı da doğruydu

Haftanın Kare Ası

Hasan Piro (Alsancak Yeşilova)

Burak (Cihangir)

Erdinç (Çetinkaya)

Kenan (DTB)

Haftanın On Biri

Çağatay (GG)

Mikail (Cihangir)

Ümitcan (GAÜ Çetinkaya)

Addo (GG)

Ahmet Sönmez (DTB)

Hascan (GG)

Sercan (GAÜ Çetinkaya)

Eko (GAÜ Çetinkaya)

Ali Öztürk (Cihangir)

Offor (Cihangir)

Emeka (Gençlerbirliği)

Gol Krallığı:

Emeka (Gençler Birliği): 3

Eko(GAÜ Çetinkaya): 2

Herman(GAÜ Çetinkaya):2

Faye (GAÜ Çetinkaya):2

Haftanın Sonuçları:

Binatlı – Lefke:                                        0 - 0

Ozanköy - Merit Alsancak Yeşilova:      1 - 1

Yeni Boğaziçi - GAÜ Çetinkaya:            0 - 3

Yenicami - Gençler Birliği:                     2 - 2

Yalova - Baf Ülkü Yurdu:                       0 - 0

Cihangir - Mağusa Türk Gücü:               2 - 1

Gençlik Gücü - Türk Ocağı Limasol:      1 - 0

Üçüncü hafta Programı:

06/10 Cuma 18:30

BÜY- Yenicami

07/10/Cumartesi 15:30

MTG-TOL

DTB-GG

Gençlerbirliği-Cihangir

08/10 Pazar 15:30

K.Kaymaklı-Ozanköy

Merit Alsancak Yeşilova-Yeniboğaziçi

Lefke-Yalova

09/10 Pazartesi 18:30

GAÜ Çetinkaya- Binatlı

K-Pet Süper Lig Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

GAÜ ÇETİNKAYA TSK

2

2

0

0

6

0

6

6

2.

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK

2

1

1

0

6

4

2

4

3.

L. GENÇLER BİRLİĞİ SK

2

1

1

0

6

5

1

4

4.

BİNATLI YSK

2

1

1

0

1

0

1

4

5.

GENÇLİK GÜCÜ TSK

2

1

0

1

3

3

0

3

6.

CİHANGİR GSK

2

1

0

1

2

2

0

3

7.

TÜRK OCAĞI LİMASOL

2

1

0

1

1

1

0

3

8.

KÜÇÜK KAYMAKLI TSK

2

1

0

1

5

6

-1

3

9.

YENİCAMİ AK

2

0

2

0

4

4

0

2

10.

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK

2

0

2

0

3

3

0

2

11.

LEFKE TSK

2

0

2

0

1

1

0

2

12.

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

2

0

1

1

3

4

-1

1

13.

YALOVA SK

2

0

1

1

3

4

-1

1

14.

BAF ÜLKÜ YURDU

2

0

1

1

0

1

-1

1

15.

OZANKÖY SK

2

0

1

1

1

4

-3

1

16.

YENİ BOĞAZİÇİ DSK

2

0

1

1

1

4

-3

1

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.