21-22 Nisan'da ilk hafta müsabakaları başlayacak olan BTM 2. Lig’in ilk devre karşılaşmalarının programı, BTM Kurulu tarafından KTFF Ahmed Sami Topcan Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen kura çekimiyle belirlendi.
Buna göre gruplarda ilk devre programları şöyle:
BTM 2 LİGİ 1.GRUP |
|||||
1. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
1.TAKIM: YARKÖY SK |
4.TAKIM: İSKELE TRABZON SK |
||||
3.TAKIM KARADENİZ 61 SK |
2.TAKIM: BOĞAZİÇİ SK |
||||
5.TAKIM: BAHÇELİ SK |
BAY |
||||
2. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
5.TAKIM: BAHÇELİ SK |
3.TAKIM KARADENİZ 61 SK |
||||
2.TAKIM: BOĞAZİÇİ SK |
1.TAKIM: YARKÖY SK |
||||
4.TAKIM: İSKELE TRABZON SK |
BAY |
||||
3. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
4.TAKIM: İSKELE TRABZON SK |
2.TAKIM: BOĞAZİÇİ SK |
||||
1.TAKIM: YARKÖY SK |
5.TAKIM: BAHÇELİ SK |
||||
3.TAKIM KARADENİZ 61 SK |
BAY |
||||
4. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
3.TAKIM KARADENİZ 61 SK |
1.TAKIM: YARKÖY SK |
||||
5.TAKIM: BAHÇELİ SK |
4.TAKIM: İSKELE TRABZON SK |
||||
2.TAKIM: BOĞAZİÇİ SK |
BAY |
||||
5. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
2.TAKIM: BOĞAZİÇİ SK |
5.TAKIM: BAHÇELİ SK |
||||
4.TAKIM: İSKELE TRABZON SK |
3.TAKIM KARADENİZ 61 SK |
||||
1.TAKIM: YARKÖY SK |
BAY |
BTM 2 LİGİ 2.GRUP |
|||||
1. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
1.TAKIM: ÇAYÖNÜ SK |
4.TAKIM: BAF CANBOLAT SK |
||||
3.TAKIM:TUZLA SK |
2.TAKIM:GÜVERCİNLİK SK |
||||
5.TAKIM: MUTLUYAKA SK |
BAY |
||||
2. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
5.TAKIM: MUTLUYAKA SK |
3.TAKIM:TUZLA SK |
||||
2.TAKIM:GÜVERCİNLİK SK |
1.TAKIM: ÇAYÖNÜ SK |
||||
4.TAKIM: BAF CANBOLAT SK |
BAY |
||||
3. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
4.TAKIM: BAF CANBOLAT SK |
2.TAKIM:GÜVERCİNLİK SK |
||||
1.TAKIM: ÇAYÖNÜ SK |
5.TAKIM: MUTLUYAKA SK |
||||
3.TAKIM:TUZLA SK |
BAY |
||||
4. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
3.TAKIM:TUZLA SK |
1.TAKIM: ÇAYÖNÜ SK |
||||
5.TAKIM: MUTLUYAKA SK |
4.TAKIM: BAF CANBOLAT SK |
||||
2.TAKIM:GÜVERCİNLİK SK |
BAY |
||||
5. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
2.TAKIM:GÜVERCİNLİK SK |
5.TAKIM: MUTLUYAKA SK |
||||
4.TAKIM: BAF CANBOLAT SK |
3.TAKIM:TUZLA SK |
||||
1.TAKIM: ÇAYÖNÜ SK |
BAY |
BTM 2 LİGİ 3.GRUP |
|||||
1. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
1.TAKIM: İNCİRLİ SK |
4.TAKIM: PİLE SK |
||||
2.TAKIM: KIRIKKALE SK |
3.TAKIM: TÜRKMENKÖY SK |
||||
2. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
4.TAKIM: PİLE SK |
2.TAKIM: KIRIKKALE SK |
||||
3.TAKIM: TÜRKMENKÖY SK |
1.TAKIM: İNCİRLİ SK |
||||
3. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
1.TAKIM: İNCİRLİ SK |
2.TAKIM: KIRIKKALE SK |
||||
3.TAKIM: TÜRKMENKÖY SK |
4.TAKIM: PİLE SK |
BTM 2 LİGİ 4.GRUP |
|||||
1. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
1.TAKIM: DİLEKKAYA SK |
4.TAKIM: DÜZOVA SK |
||||
3.TAKIM: BALIKESİR SK |
2.TAKIM: HASPOLAT SK |
||||
5.TAKIM: YENİCEKÖY SK |
BAY |
||||
2. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
5.TAKIM: YENİCEKÖY SK |
3.TAKIM: BALIKESİR SK |
||||
2.TAKIM: HASPOLAT SK |
1.TAKIM: DİLEKKAYA SK |
||||
4.TAKIM: DÜZOVA SK |
BAY |
||||
3. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
4.TAKIM: DÜZOVA SK |
2.TAKIM: HASPOLAT SK |
||||
1.TAKIM: DİLEKKAYA SK |
5.TAKIM: YENİCEKÖY SK |
||||
3.TAKIM: BALIKESİR SK |
BAY |
||||
4. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
3.TAKIM: BALIKESİR SK |
1.TAKIM: DİLEKKAYA SK |
||||
5.TAKIM: YENİCEKÖY SK |
4.TAKIM: DÜZOVA SK |
||||
2.TAKIM: HASPOLAT SK |
BAY |
||||
5. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
2.TAKIM: HASPOLAT SK |
5.TAKIM: YENİCEKÖY SK |
||||
4.TAKIM: DÜZOVA SK |
3.TAKIM: BALIKESİR SK |
||||
1.TAKIM: DİLEKKAYA SK |
BAY |
BTM 2 LİGİ 5.GRUP |
|||||
1. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
1.TAKIM: DİKMEN GSK |
4.TAKIM: PINARBAŞI ÇSK |
||||
2.TAKIM: DAĞYOLU SK |
3.TAKIM: ALAYKÖY SK |
||||
2. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
4.TAKIM: PINARBAŞI ÇSK |
2.TAKIM: DAĞYOLU SK |
||||
3.TAKIM: ALAYKÖY SK |
1.TAKIM: DİKMEN GSK |
||||
3. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
||
1.TAKIM: DİKMEN GSK |
2.TAKIM: DAĞYOLU SK |
||||
3.TAKIM: ALAYKÖY SK |
4.TAKIM: PINARBAŞI ÇSK |
BTM 2 LİGİ 6.GRUP |
||||||||
1. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
|||||
1.TAKIM: SADRAZAMKÖY SK |
4.TAKIM: GAYRETKÖY SK |
|||||||
3.TAKIM: KALKANLI SK |
2.TAKIM: ZÜMRÜTKÖY SK |
|||||||
5.TAKIM: SERHATKÖY SK |
BAY |
|||||||
2. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
|||||
5.TAKIM: SERHATKÖY SK |
3.TAKIM: KALKANLI SK |
|||||||
2.TAKIM: ZÜMRÜTKÖY SK |
1.TAKIM: SADRAZAMKÖY SK |
|||||||
4.TAKIM: GAYRETKÖY SK |
BAY |
|||||||
3. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
|||||
4.TAKIM: GAYRETKÖY SK |
2.TAKIM: ZÜMRÜTKÖY SK |
|||||||
1.TAKIM: SADRAZAMKÖY SK |
5.TAKIM: SERHATKÖY SK |
|||||||
3.TAKIM: KALKANLI SK |
BAY |
|||||||
4. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
|||||
3.TAKIM: KALKANLI SK |
1.TAKIM: SADRAZAMKÖY SK |
|||||||
5.TAKIM: SERHATKÖY SK |
4.TAKIM: GAYRETKÖY SK |
|||||||
2.TAKIM: ZÜMRÜTKÖY SK |
BAY |
|||||||
5. HAFTA |
SKOR |
SAHA |
SAAT |
|||||
2.TAKIM: ZÜMRÜTKÖY SK |
5.TAKIM: SERHATKÖY SK |
|||||||
4.TAKIM: GAYRETKÖY SK |
3.TAKIM: KALKANLI SK |
|||||||
1.TAKIM: SADRAZAMKÖY SK |
BAY |