banner255
banner82

257 transfer gerçekleştirildi

banner27

Devre Arası Transfer Dönemi’nde 203’ü yerli transfer, 54 yabancı, Kıbrıslı Rum ve Türkiyeli futbolcu olmak üzere toplam 257 transfer yapıldı

257 transfer gerçekleştirildi

banner215

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu, 2016-2017 Sezonu Devre Arası Transfer Dönemi içerisinde, 2-24 Ocak tarihleri arasında yapılan Geçici (Ödünç) Transfer müracaat listesini ve sezonun 2. yarısında kulüplerin kadrolarında bulunduracakları Yabancı Uyruklu Futbolcu Bildirim Listelerini yayınladı.

203’ü yerli transfer (U15 Ligi dahil), 54 de Yabancı, Kıbrıslı Rum ve Türkiyeli, futbolcu olmak üzere toplam 257 transferin olduğu dönemle ilgili olarak yayınlanan yerli futbolcuların listesi şöyle:

02 - 24 Ocak 2017 Tarihleri Arasında Yapılan Geçici (Ödünç) Transfer Müracaatları Listesi

KULÜP

LİSANS NO

FUTBOLCU

AKOVA SK

108818

HASAN GÖRAY

AKOVA SK

103448

SERHAN ARCANLI

BAF ÜLKÜ YURDU

104962

EDİZ ÇUKUROVALI

BAF ÜLKÜ YURDU

112000

AYGÜN MANGA

BAF ÜLKÜ YURDU

102396

FADIL ÖZAŞIK

BİNATLI YSK

112279

ÖMER BAYKAN

BİNATLI YSK

104127

MUSA ŞANLIER

BİNATLI YSK

110554

ERDİZ ŞEVKET HACIVELİOĞLU

BOSTANCI BAĞCIL SK

100419

GÜLTEKİN BİLİN

BOSTANCI BAĞCIL SK

102384

CENKAY YARIŞAN

BOSTANCI BAĞCIL SK

103170

ERSEN ESMERARSLAN

BOSTANCI BAĞCIL SK

108430

MUHAMMED NAZİK

BOSTANCI BAĞCIL SK

102335

AHMET ZAİFOĞLU

BOSTANCI BAĞCIL SK

104279

REŞAT ERKIVANÇ

BOSTANCI BAĞCIL SK

108433

SERHAN DAMDELEN

CİHANGİR GSK

101144

HÜSEYİN MİRALAY

CİHANGİR GSK

112749

CANER İYİCİ

DEĞİRMENLİK SK

111029

ARİF ŞABAN

DEĞİRMENLİK SK

110276

HASAN ÖZÜNLÜ

DEĞİRMENLİK SK

102772

FEHİM YILMAZ

DEĞİRMENLİK SK

112730

ÇAĞIN ENGİNER

DEĞİRMENLİK SK

112731

MEMİŞ CAN REKLİTEFE

DEĞİRMENLİK SK

112412

VICTOR CHISOM NWANI

DENİZLİ SK

107782

AHMET HATAY

DİPKARPAZ SK

112979

ERTAN GÜLER

DİPKARPAZ SK

104470

SERCAN DENİZHAN

DİPKARPAZ SK

107248

SADDAM TAŞKÖPRÜ

DİPKARPAZ SK

106103

HASAN AVŞAR

DİPKARPAZ SK

107612

MELİH FIRAT

DOĞANCI SK

101272

MEHMET GÜLERYÜZ

DOĞANCI SK

101704

CEVHER TEKER

DOĞANCI SK

101008

BORA RAMADAN GÜNKANLAR

DOĞANCI SK

108852

ERDOĞAN ABAKAN

DUMLUPINAR TSK

109673

KPAH  SHERMAN

DUMLUPINAR TSK

101925

SABRİ ÇİFTÇİOĞLU

DUMLUPINAR TSK

113157

İRFAN ÖZBAYSAL

DUMLUPINAR TSK

102068

DEVRİM TUNA

DUMLUPINAR TSK

102085

MEHMET FUAT

DUMLUPINAR TSK

104206

İSMET PAŞA PEHLİVAN

DÜZKAYA KOSK

105255

HASAN SARIOĞLU

DÜZKAYA KOSK

107748

OSMAN ŞAH

DÜZKAYA KOSK

108853

TARKAN AKSOY

DÜZKAYA KOSK

108929

BARIŞ İZZET

DÜZKAYA KOSK

102733

AHMET TOPUZ

ESENTEPE KKSK

104946

ŞAHİN ŞEKER

GAÜ ÇETİNKAYA TSK

104122

MUSTAFA YAŞINSES

GAÜ ÇETİNKAYA TSK

111597

SUAT YILDIRIMLAR

GAÜ ÇETİNKAYA TSK

109671

ASIM PİL

GAÜ ÇETİNKAYA TSK

112535

SEZGİN DAĞ

GENÇLİK GÜCÜ TSK

101550

FUAT DİNÇ

GENÇLİK GÜCÜ TSK

108395

CELAL BİLAL

GENÇLİK GÜCÜ TSK

104852

HÜSEYİN YILDIRIM

GENÇLİK GÜCÜ TSK

108435

HASCAN KIRMAZ

GENÇLİK GÜCÜ TSK

110015

CUMA KILINÇ

GENÇLİK GÜCÜ TSK

111881

CENKAL CAKALP

GENÇLİK GÜCÜ TSK

111587

HALİL ELİSOPALI

GENÇLİK GÜCÜ TSK

112733

MUSTAFA EMİR ELİSOPALI

GENÇLİK GÜCÜ TSK

111634

HASAN  KORDAL

GENÇLİK GÜCÜ TSK

112433

SALİH YANKI KASIM

GİRNE HALK EVİ

111554

OKTAY İPEK

GİRNE HALK EVİ

103819

SONER ALDEMİR

GİRNE HALK EVİ

104620

SALİH ÇOBAN

GİRNE HALK EVİ

101443

ÇAĞRI DİLEK

GİRNE HALK EVİ

111563

BATUHAN ŞANVERDİ

GİRNE HALK EVİ

102043

SÜLEYMAN GÖKSU

GİRNE HALK EVİ

112444

SONER AVŞAR

GİRNE HALK EVİ

103958

BEYHAN KURTARANKARTAL

GÖÇMENKÖY İYSK

105298

ARDA ÖZKAN

GÖÇMENKÖY İYSK

113154

BARTIN DEDE

GÖNYELİ SK

102139

SABRİ SELDEN

GÖNYELİ SK

108440

ERDOĞAN MURAT

GÖNYELİ SK

101478

ALİ SEZEK

GÖNYELİ SK

103018

YUSUF PALAZ

HAMİTKÖY ŞHSK

105980

LATİF EMİROĞLULARI

HAMİTKÖY ŞHSK

105861

ERDOĞAN EMİROĞULLARI

HAMİTKÖY ŞHSK

103587

KEMAL AĞRI

HAMİTKÖY ŞHSK

100393

MAHMUT YUMUŞAK

HAMİTKÖY ŞHSK

104730

MUSTAFA ŞAŞMAZ

HAMİTKÖY ŞHSK

102755

ÖZGÜR ONGUN

HAMİTKÖY ŞHSK

102574

HAKAN EMİNOĞLU

HAMİTKÖY ŞHSK

112050

ABDULLAH ATLAR

HAMİTKÖY ŞHSK

102798

RAĞIP KANATLI

HAMİTKÖY ŞHSK

102456

ÇAĞAN AYATAY

İSKELE TRABZONSPOR KULÜBÜ

113037

MEHMETALİ İLHAN

İSKELE TRABZONSPOR KULÜBÜ

113131

BUPRA GÖKALP

İSKELE TRABZONSPOR KULÜBÜ

113131

BUPRA GÖKALP

İSKELE TRABZONSPOR KULÜBÜ

112151

CENKER HÜRTÜRK

İSKELE TRABZONSPOR KULÜBÜ

113144

ADA NAİM ZUBARİ

İSKELE TRABZONSPOR KULÜBÜ

113038

CAN SAVAN

İSKELE TRABZONSPOR KULÜBÜ

112503

TAMAY GÖRGÜN FENERCİOĞLU

İSKELE TRABZONSPOR KULÜBÜ

112191

AHMET ZÜĞÜRT

İSKELE TRABZONSPOR KULÜBÜ

112662

CENK GÜMÜŞ

İSKELE TRABZONSPOR KULÜBÜ

113034

ARHAN  KUMSAL

İSKELE TRABZONSPOR KULÜBÜ

113132

ÜMİT AÇIKGÖZ

İSKELE TRABZONSPOR KULÜBÜ

112573

KEMAL SAFA

KARŞIYAKA ASK

101389

ÖMER ALBAYRAK

KARŞIYAKA ASK

101472

KEMAL VARAN

KARŞIYAKA ASK

104536

HÜSEYİN KÜSBECİ

KARŞIYAKA ASK

109168

ALPAY EMİNOĞLU

KÜÇÜK KAYMAKLI TSK

111787

KOUAKOU HERVE AMANI

KÜÇÜK KAYMAKLI TSK

105079

SERHAN ÖNET

KÜÇÜK KAYMAKLI TSK

102189

ALİ DUVARCI

KÜÇÜK KAYMAKLI TSK

113164

ODO JOSHUA CHIDIEBERE

L. GENÇLER BİRLİĞİ SK

107911

EKREM AKTAŞ

L. GENÇLER BİRLİĞİ SK

104369

YUSUF BEYAZİ

L. GENÇLER BİRLİĞİ SK

112461

OGÜN KÖKSAL

L. GENÇLER BİRLİĞİ SK

109605

VOLKAN KISTI

L. GENÇLER BİRLİĞİ SK

106142

SERKAN KATIRCI

LAPTA TBSK

103083

SALİH DÜZBEYAZ

LAPTA TBSK

104314

UMAR FARUK BAYIR

LEFKE TSK

109972

CEMİL BESİM

LEFKE TSK

101174

AHMET TABAK

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

112571

VELİHAN  AVŞAR

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

113015

ARDA BAYRAM

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

112360

BAHATTİN KAMBUROĞLU

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

112368

SAMET DOLU

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

112593

TANER TEMİZER

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

112601

SÜLEYMAN  İLKMAN

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

112572

MEHMET ÖZKARAMAN

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

112650

İBRAHİM SULTAN KIRANER

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

112576

BÜLENT GÜLER

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

112574

EDİZ GÖKÇE

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

112594

ONUR GÜNDOĞAN

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

112918

GÖRKEM  TAŞ

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

112592

EMRE  GÜZEL

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

112916

TAHA TOLGA ÖĞÜNÇ

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

112896

SAYİPCAN ULUDAĞ

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

111983

MEHMET TUNCAY

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

111535

İSMAİL KAFFAOĞLU

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

112030

TURAN SATILMIŞ

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

112035

BURAK ÇİL

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

112553

GEOVGE LOUKA

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

102546

ALİ İMAM

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

109153

FARUK AKKUŞ

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

109829

MUSTAFA ZORBA

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

109832

ERSAN KARACAOĞLU

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

103095

KAAN GÜDER

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

102843

HASAN MANİ

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

109359

OKAN GÖKTÜRK

MARAŞ GSK

100923

GÖKMEN DEMİR

MARAŞ GSK

109941

MEHMET SEZER GÜL

MARAŞ GSK

110663

BARIN BOZAK

MARAŞ GSK

104752

HASAN ŞEMMEDİ

MARAŞ GSK

105673

YUNUS KALAYCI

MEHMETÇİK TÇB

113124

KURTULUŞ TEMEL

MEHMETÇİK TÇB

109643

UMUT İLGÜN

MEHMETÇİK TÇB

109733

BURAK KARABACAK

MEHMETÇİK TÇB

112496

MURAT DELİBAŞ

MEHMETÇİK TÇB

108520

ORHAN ÇOKBEKLER

MEHMETÇİK TÇB

100757

AKIN YILDIRIM

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK

103685

İSMAİL UÇAR

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK

104727

FIRTINA ÖZDİL

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK

106792

TURGUT KAÇAR

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK

102284

HASAN PİRO

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK

107129

HÜSEYİN YEŞİLBAŞ

MESARYA SK

102198

EKREM KELEŞZADE

MESARYA SK

107585

ALİ ELMAS

MESARYA SK

103118

SEYHAN KESKİNEL

MESARYA SK

103401

MEHMET ÇAVUŞ

MESARYA SK

106066

NAHİT ÇAVUŞOĞLU

MESARYA SK

109555

CAN ÖZEN

MESARYA SK

110752

MEHMET KARADAĞ

MORMENEKŞE GB

111044

OĞUZHAN DOŞAR

MORMENEKŞE GB

113153

DRISSA DAGNOGO

MORMENEKŞE GB

102513

CAN  ÖZSOY

MORMENEKŞE GB

106851

RİFAT EMİRHAN

MORMENEKŞE GB

103560

FIRAT GÜNGÖR

MORMENEKŞE GB

111289

İSMAİL KARAOĞLAN

MORMENEKŞE GB

109743

İMRAN BOLKANLI

MORMENEKŞE GB

109152

SELKAN CAN

MORMENEKŞE GB

110661

ÇAĞIN ALİBEY

MORMENEKŞE GB

111231

YENER ERTUNALILAR

MORMENEKŞE GB

104057

KENAN GÜMÜŞÖREN

MORMENEKŞE GB

111285

HALİL TİLİM

OZANKÖY SK

110035

HASAN BASRİ DELİBALTA

OZANKÖY SK

106971

BURAK KOÇAR

SERDARLI GB

106999

LEVENT AKÇAGİL

SERDARLI GB

108011

GALİP ALBAYRAK

SERDARLI GB

102747

SALİH KÜÇÜKOĞLU

SERDARLI GB

102202

SERDAR ÖZER

SERDARLI GB

110463

ERCEM ÖZKILIÇLAR

SERDARLI GB

103173

CAHİT SOLKANAT

SERDARLI GB

110183

ATAKAN TOMRUK

TATLISU HOSK

108387

MUSTAFA OKUR

TATLISU HOSK

109211

VELİ YÜRÜKOĞULLARI

TATLISU HOSK

101587

ARİF EMRE YAKUPOĞLULARI

TATLISU HOSK

103758

BEYTULLAH ARIK

TÜRK OCAĞI LİMASOL

109418

BİLAL  CEYLAN

TÜRK OCAĞI LİMASOL

110623

ALPELEN KÜRŞAT ÖZDİNÇ

TÜRK OCAĞI LİMASOL

110261

FIRAT ZENGİN

TÜRK OCAĞI LİMASOL

111806

JUSTİCE AMENYAGLO

YALOVA SK

111771

DAVİD ANOMEL ANNAS

YALOVA SK

113069

ISRAEL IFFENY ABIA

YALOVA SK

105947

AYKUT ESMERASLAN

YALOVA SK

105552

ERKAN NEVAL ESENGÜL

YALOVA SK

110778

NUSRET YELTEKİN

YENİ BOĞAZİÇİ DSK

107134

CAFER MULLACUMA

YENİ BOĞAZİÇİ DSK

106287

DENİZ TEKEREK

YENİ BOĞAZİÇİ DSK

111971

EMRECAN TUHUMSERPER

YENİ BOĞAZİÇİ DSK

110774

HASAN  KURT

YENİ BOĞAZİÇİ DSK

112373

KEMAL HORDAN

YENİ BOĞAZİÇİ DSK

104885

HASAN AKSOY

YENİ BOĞAZİÇİ DSK

109898

HALİL ESEN

banner200
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.