banner51
banner55

Sosyal Medyanın Sesi

banner27

Sosyal Medyanın Sesi

Bir yeriniz ağrıdığında hemen ağrı kesici almayın. Aldığınız ilaç ağrınızı geçici olarak geriletirken, hastalığın siz farkına varmadan ilerlemesine neden olabilir. Bu nedenle de özellikle geçmeyen ağrılarda mutlaka hekime başvurun

(Bülent Dizdarlı)

Sen devletini sömür ondan sonrada millete ayar vermeye çalış.Başka derdin.Bir de bir suçu çok kişi işledi diye bu suçu işlediğiniz zaman sizi suçsuz yapmaz.

(Serkan Özalan)

Veriler, başta İskele-Karpaz ve Güzelyurt-Lefke bölgeleri olmak üzere ülkemizde çok sayıda işsiz genç bulunduğunu gösteriyor. Hal böyleyken, Hükümet Türkiye Cumhuriyeti ile bir anlaşma imzalıyor ve işverenlere Çalışma Dairesi'ne başvurmaksızın doğrudan doğruya Türkiye'deki kurumlara başvurarak yabancı işçi getirme olanağı tanıyor. Hem Çalışma Dairesi devre dışı bırakılıyor, hem de ihtiyaç duyulan alanda ülkede işsiz insan olup olmadığına bakılmaksızın Türkiye'den yabancı işçi getirme olanağı tanınıyor. Yani ülkede işsizliğin artırılması için ne gerekiyorsa yapılıyor. TC kökenli olsun olmasın KKTC vatandaşı olan iş arayan gençlerimizin geleceği çalınıyor.

(Tufan Erhürman)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.