banner51
banner55

Mesajınız var!

banner27

Mesajınız var!

Sn. Faiz Sucuoğlu, ülkede görev yapan kamu doktorlarının maaşları için yasal düzenleme dün komiteden onayı aldı. Acaba bu yasanın onaylanması sonrasında doktor maaşları ne olacak?

Sn. Mustafa Naimoğluları, gerçekten de hükümetin üreticiye verdiği sözleri yerine getirmemesi nedeniyle çok zor durumda olduğunu gözlemlemekteyiz. Umarız, kısa zamanda bu ödemeler yapılır.

Sn. Levent Kutay, yaşadığınız motor kazası sonrasında dizinizdeki çapraz bağlar için ufak bir operasyon geçirmişsiniz. Geçmiş olsun, tez zamanda ayağa kalkman dileğiyle.

Sn. Ahmet Yeşilada, ilkbahar dönemi patates hasatı başlamış olsa gerek. Acaba verim ne durumda? Yeterli ilkbahar yağmurları yağmaması nedeniyle verim düşüklüğü söz konusu mu?

Sn. Tahsin Ertuğruloğlu, takımınız Fenerbahçe’nin bu yılı da kupasız kapası moralinizi bozmuş olsa gerek. Acaba sizce değişmesi gereken nedir? Başkan mı yoksa takımın başındaki mi?

Sn. Mete Hatay, gerçekten de çok doğru söylediniz. Barış bir anlaşmayla değil, barış günlük hayatın ve sözde düşmanların birbirlerine bakışının değişmesiyle olur.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.