banner51
banner55

Mesajınız var

banner27

Mesajınız var

Sn. Faiz Sucuoğlu, anlaşılan siz de Ağustos ayında devlette çalışan birçok doktorun istifa edeceğini düşünenlerdensiniz. Yalnız yurt dışından ülkemize gelecek olan doktorların çalışması için hastanelerimizdeki koşullar çok daha iyi olmalı.

Sn. Bülent Dizdarlı, hafta sonunu sevdiklerinizle birlikte Taşkent Piknik Alanı’nda geçirmişsiniz. Eee koskoca hastanenin stressini atmak kolay olmasa gerek.

Sn. Arif Çocuk, av kapandıktan sonra kapınız çalarak size av hayvanları için yem getiren kişi sayısı bir elinizin parmaklarını geçti mi? Ama siz doğaya nankörlük etmeyerek çalışmaya devam edin. Kolay gelsin.

Sn. Çelen Oben, geçtiğimiz hafta sonu eşiniz ve arkadaşlarınızla kısa bir Adana turu yaparak geri gelmişsiniz. Hayırdır bu kısa gezinin amacı neydi?

Sn. Erdinç Küçükuncular, yeni mağazanızı Surlariçi’nde Lokmacı Kapısı’nda açıyormuşsunuz. Hayırlısı olsun.Bol satışlar dileriz.

Sn. Evşen Ummanel, Mormenekşe Enginar Festivali için çalışmalar son sürat devam ediyormuş. Allahın izniyle bu yılki organizasyondan da yüzünüzün akıyla çıkacaksınızdır.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.